HEMEN ARA WHATSAPP

No menu assigned!

Engelsiz Yaşam Ürünleri

Engelsiz Yaşam Ürünleri

Engelsiz yaşam ürünleri imalatçısı, hissedilebilir yüzey,engelli kiosk,kabartma harita,çağrı butonlarıyla engellilerin yaşamlarını kolay hale getirir.

Ankara reklam Pazar araştırmasını gerçekleştirdikten sonra kurum veya markanızı tanıyarak işlemlerine devam eder. Böylelikle kurumunuz sektör ile bütünleşerek bir sonraki adımlarda da tamamlayıcı rol üstlenen çalışmalar gerçekleştirilir. Kurum veya markanız hangi ürün ya da hizmeti sunuyor, hangi mesajla yola çıktınız, mevcut logonuz varsa iyileştirme çalışmaları yoksa yeni logo çalışmaları gibi bulunduğunuz sektörde varlığınızı oluşturacak temel adımları atarak reklam çalışmalarına devam edilir.

Ankara Reklam Firması

Reklam çalışmasında belki de en önemli okta hedef kitledir. Hedef kitle yapılan tüm reklam çalışmalarının ulaşacağı nihai kitledir. Bu kitle doğru analiz edilmediği zaman yapılan bütün reklam çalışmaları boşa gitmiş olacaktır. Ankara reklam hizmet verdiğiniz sektörü ve kurumunuzu tanıyarak sesleneceğiniz en uygun kitleyi sizin için belirleyerek reklam çalışmalarını gerçekleştirir. Böylelikle yapılan tüm reklam çalışmaları doğru hedef kitleye seslenecek şekilde gerçekleştirilir. Bu durumda başaralı bir reklam sürecinin başlangıcını oluşturacaktır.

Küresel dünya eksenin aynı sektörde bulunduğunuz rakiplerinizden sizi ayıran ayrıcalıklı yönleriniz bulunmaktadır. Reklam kampanyalarında da bu yöne odaklanan Ankara reklam farklılığınızı ortaya koymayı amaçlamaktadır. Biricik satış vadinizi ortaya çıkartarak hedef kitlenize bu noktada seslenecek etkileyici mesajları oluşturarak reklam kampanyası sürecini oluşturur. Böylelikle satış vaatlerinizde ve reklam kampanyalarınızda rakiplerinizden ayrılan yönlerinizi vurgulayarak hedef kitlenizi etkileyecek sloganlar ile sektördeki yerinizi sağlamlaştırmayı hedefler.

Reklam sektörü oldukça genişlemiştir. Hizmet verdiği kanallarda öyle. Bu kanallar arasında her biri farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Bundan dolayı Ankara reklam kurumunuz veya markanız için en doğru kanalları kullanarak reklam çalışmalarını gerçekleştirir. Daha geniş kitlelere seslenerek internet üzerinden satı yapmak isteyenler için dijital reklam çözümleri sunarak amaçlarına yönelik reklam kampanyaları oluşturulur. Gelenekselden vazgeçmeyen ve bölgesel varlıklılarını devam ettirmek isteyen işletmeler için geleneksel reklam kanallarını kullanarak yaratıcı içeriklerle hedef kitlerine ulaşmalarını sağlayacak çözümler sunar.

Ankara reklam, reklam alanında yaratıcılığın sınırlarını zorlayan ve reklam dünyasında yeniliklerin kapısını açan hizmet anlayışı kurum ve markaların her zaman yanındadır. Kurum veya markanız için sizin hedefleriniz doğrultusunda en etkili reklam hizmetleriyle rakiplerinizden sıyrılarak hedef kitleniz tarafından bilinirliğinizi arttırmayı amaçlar. Bunun için deneyimli ve işini seven ekibiyle beraber her daim yanınızdadır.

Engelli Çağrı Butonları

Engelli çağrı butonları wcye veya banyoya yakın yerde ipli butonu bulunan,kablosuz haberleşen cihazdır. Engelli vatandaşlarımızın engelli tuvaletinde wcde veya banyoda düşme gibi sorun yaşadıklarında görevliye alarm vermesi için kullanılmaktadır.

 

Engelli Çağrı Butonları Nasıl Çalışır?

Acil durumda ip çekilince sistem alarm verir. Alarm sadece sistemden resetlenebilir. Bu sayede engelli vatandaşımızın klozetten düştüğü anda, bulunduğu adres, sisteme de iletilerek görevli bilgilendirilmiş olacaktır. Bay ve bayan engelli tuvaletlerine göre, sistem ışıklı uyarı lambası rengi değişmektedir. Engelli tuvaletinde bulunan engelli çağrı butonuna bağlı 150 cm ip bulunmaktadır. Ürün üzerinde acil durumda ipi çekiniz yazısı braille alfabe baskısı ile işlenmiştir. Sistem ayrıca yapılan tüm çağrıları loglayarak kayıt altında tutabilmektedir.

Dış Mekan Çağrı Zili direği ürünümüz ile engellilerin girip çıkamayacağı durumlarda, zili çalarak görevli kişi engelli vatandaşımıza yardım ve hizmet etmesi konusunda bildirilmektedir. Üzerinde acil çağrı butonu yazısı latin alfabe ve braille alfabe baskısı ile yazmaktadır.

Engelli çağrı butonları, hastane, özel eğitim merkezleri, belediyeler, valilikler ve kaymakamlıklar gibi tüm resmi kurumlarda ve özel firmalar tarafından bay/bayan engelli wclerinde ve engelli giriş çıkış kapılarında  görevliyi bilgilendirmek ve alarm vermek için kullanılmaktadır.

Reklam dünyasında ister geleneksel ister dijital kanallardan yararlanılır. Her kanalın kendine göre bir hedef kitlesi, başarı oranı ve tanıtım amacı vardır. Bununla beraber her reklam kanalının da kendine özgü bir tarzı vardır. Bu tarzların dışına çıkarak reklam dünyasında farklılık yaratmak her işletmenin yegane isteğidir. Böylelikle hedef kitlenizde merak uyandırarak daha fazla kişiye ulaşma imkanı sağlayabilirsiniz. Bu noktada da işin içine Ankara reklam ve yaratıcılığın sınırlarını zorlayan ekibi girmektedir.

Hangi sektörde olursanız olun sunduğunuz reklam kampanyaları yaratıcı olduğu zaman başarılı sonuçlar vermektedir. Yaratıcı reklamlar için rakiplerinizde olmayan işletmenizi ön plana çıkarak unsurlara önem verilmelidir. Ankara reklam işletmenizin öne çıkan detaylarıyla yaratıcılığı harmanlayarak hedef kitlenizi etkileyecek yaratıcı reklam çözümleri sunmaktadır. Her mecraya özel planlanan reklamlarıyla farkını ortaya koyan Ankara reklam ile hedef kitlenizin ilgisini çekecek reklamlar gerçekleştirebilirsiniz. İster geleneksel reklam kanallarını yeniden yorumlayarak fark yaratmalarını isteyebilir isterseniz de dijital kanalların eğlenceli dünyasında işletmenizi göstererek reklamlar isteyebilirsiniz. Ankara reklam çalışama ortaklarının istekleri ve hedefleri doğrultusunda hareket ederek reklam kampanyalarını gerçekleştirir. Bu sayede iş ortaları ile kurduğu yakın bağı reklamlarına yansıtarak hareket eder. Ortaklaşa gerçekleştirilen bu süreçten de başarı sonuçlar alarak beraberce ilerler. Ankara reklam her zaman iş ortaklarının ve markalarının yanında olarak aile sıcaklığında bir reklam hizmeti sunmaktadır.

Engelli Erişim Kiosk

Engelli Erişim Kiosk, binaların ana girişine monte edilen ve binanın veya bulunduğu mevcut katın mimari krokisini bir dokunmatik panzel üzerinde gösteren özel yapım bir engelsiz yaşam üründür. Latin Alfabesi, Braille alfabesi, piktogram ,hissedilebilir yüzey yolları,duvarlar,kapılar vb. tüm yerleri kabartma işaretlemeler ile gösteren, üzerinde kablosuz asistan çağrı butonu, sesli karşılama özelliği bulunan görme engelliler için özel olarak üretilmiş ama tüm ziyaretçilerin kullanımına da olanak sağlayan elektronik,akıllı yardımcı sesli haritalardır.

Engelli erişim kiosk yüzeyinde bulunan kabartma Latin harfler ve braille alfabesi ile yazılmış yazılar görme engelli vatandaşlarımızın bu haritaları rahatça dokunarak okumasına yardımcı olmaktadır. Sesli tanıtım özelliği sayesinde ziyaretçilere harita tanıtımı ve kurum hakkında yardımcı bilgiler verebilmektedir.

Görme Engelliler için Braille Kabartma Haritalarının diğer bir özelliği ise açılı bir şekilde yerleştirilebilmeleridir. Haritaların açılı konumu ( 30-45 Derece arası ) ile tekerlekli sandalye kullanan vatandaşlarımızın da bu haritalardan istifade etmesine olanak sağlamaktadır.

Görme Engelliler için Braille ve Latin Kabartmalı Kiosk sistemi üzerinde bulunan kablosuz çağrı cihazı sayesinde ziyaretçiler karşılama ve yönlendirme işlemleri için bu haritaları kolayca kullanabilmektedir.

Engelli Erişim Kiosk Nerelerde Kullanılır?

Engelli erişim kioskları insan trafiğinin fazla olduğu devlet kurumları ve resmi kurumlarda, otobüs durakları, metro ve tren istasyonlarında kullanılabilmektedir.

Ayrıca özel hastaneler,devlet hastaneleri,sağlık ocakları,müzeler,tarihi parklar,üniversite eğitim kurumlarında da kullanıma uygundurlar.

Kurum ya da markaların daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak için çıktıkları yolculuktur reklam. Bir etkileme sanatıdır. Bu etkileme sanatında başarıya ulaşmak için izlenmesi gereken adımlar bulunmaktadır. İzlenen her adım birbirinin tamamlayıcısıdır. Bundan dolayı reklam işlemlerinizi gerçekleştiren yerlerden tutarlık beklemek gerekmektedir. Ankara reklam, tüm reklam sürecinde firmanın hedefleri doğrultusunda Pazar araştırması, kimlik tasarımı, hikaye oluşturma, hedef kitle belirleme, mesaj oluşturma, hedef kitleye nasıl seslenileceği ve sonuçları gibi detaylarda titizlikle çalışmaktadır. Asıl amacı tutarlı ve düzenli çalışma olan Ankara reklam beraberinde yaratıcılığı da etkileyerek reklam dünyasına yeni bir soluk getirmektedir.

Engelli Erişim Kiosk ürünü suyla temasa dayanıklıdır. Kolaylıkla siliinp temizlenebilir bir yapıdadır. Islak bezle silinmesi şartıyla kolay kolay deforme olmaz, kabartma haritadaki braille alfabe baskısı kolay kolay solmaz. Ayrıca güneş ışığı,soğuğa ve ısıya karşı dirençlidir.

Hissedilebilir Yüzey

Hissedilebilir yüzey, görme engellilerin kaldırım,iç mekan yollarda güvenli,rahat yürümeleri için tasarlanan hissedilebilir zemin ürünüdür. Belli bir istikamet üzerinde kurulması ve uyarıcı bir platformla beraber kullanılması engellilerin güvenli bir şekilde yol almalarını sağlamaktadır. İç mekan takip zeminleri kaldırımlar veya herhangi bir firmadaki engelli çalışanlar için bina içine kurulabilmektedir. Takip platformları, engellilerin yönlerini doğru bulmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Hissedilebilir yüzey ürünlerimiz sayesinde, engelliler için daha yaşanılabilir iç veya dış mekan yürüyüş alanı elde edebilmek mümkündür. Hissedilebilir yüzey, bir kere kurulduktan sonra bakıma çoğunlukla ihtiyaç duymamaktadır. Üretiminde kaliteli plastik veya metal malzeme kullanılmaktadır.

Hissedilebilir yüzeyler (görme engelli yürüme yolu); görme engelliler için özel olarak üretilmiş, iç ve dış mekanlara uygulanan bir yürüme platformudur. Bu zemin platformlarıyla yapılan klavuz yollar, görme engelli vatandaşlar için üstün yürüme kabiliyeti sağlarlar. Hissedilebilir yüzeyler, dış mekanda, kaldırım,yaya geçidi kenarlarında, park ve yürüyüş yollarında kullanılmaktadır. İç mekan hissedilebilir yüzeyler; metro-tren istasyonları,vakıflar,engelliler için özel okullar ve kolejler, resmi ve özel hastaneler, belediyeler,valilikler,kaymakamlıklar ve bakanlık binalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Hissedilebilir Yüzey İmalatı Nasıl Yapılır?

Hissedilebilir yüzeyler, plastik ya da çelik materyalden yapılabilmektedir. Yere yapıştırılabilir ya da zemine vidalanabilir. Su almayan güçlü yapıştıcılarla zemin montajı yapılarak, uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Trafiğin çok olduğu durumlar için vida ile montaj tercih edilmektedir.

Reklam hizmetleri devamlı gelişerek varlığını her geçen gün daha da sağlamlaştırmaya devam etmektedir. Bu gelişimin yanında geleneksel reklam hizmetleri aynı avantajını koruyarak hız kesmeden tercih edilmeye de devam etmektedir. Bu geniş hizmet ağında Ankara reklam işletmeniz için en uygun reklam hizmetlerini sizin için belirleyerek uygulamaktadır. Bölgesel ya da küresel çalışan işletmeler için ihtiyaca yönelik sunduğu hizmet çeşitleriyle daha geniş kitlelere seslenmektedir.

Hissedilebilir zemin montajında kılavuz çizgisi hareket yönünde paralel olarak döşenmelidir. Bu sayede engelli vatandaşımız gidilecek yere güvenli bir şekilde varabilecektir. Hissedilebilir yüzey ürünümüzde engelliyi uyarıcı yüzey kesik prizma şeklinde kabartılmış bir yüzeydir ve bu durum engelli vatandaşın yüksek yerlerde merdiven, kapı gibi alanlarda  uyarılmalarını sağlamaktadır. Hissedilebilir yüzey, engelli erişim kiosk gibi özel cihazlar tarafından fark edilebilen bir üründür.

 

Kabartma Haritalar

Kabartma Haritalar, görme engelli vatandaşların bulundukları iç veya dış mekanlarda gitmek istedikleri yerleri kolaylıkla yardım almadan bulabilmelerini sağlamaktadır. Görme engelli vatandaşlarımız için özel üretimle braille alfabe baskı ürünleri ile görme engelli insanların gündelik hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.

Braille kabartma haritalar ile resmi kurumlarda ve özel işletmelerde görme engelli bireylerin engelsiz bir yaşam sürdürebilmelerine yardımcı olmaktayız. Kabartma haritalarda zıt renkler kullanılarak az gören bireylerin de haritayı rahatlıkla kullanabilmeleri sağlanılır. Kabartma haritalar ayaklı veya asılabilen türde üretilebilmektedir. Kabartma haritalar açısı ayarlanabilen bir yapıya sahiptir. Bu sayede tekerlekli sandalye kullanan yürüme engelli vatandaşlarımız da ürünü rahatlıkla kullanabileceklerdir.

Kabartma Haritalar Nerelerde Kullanılır?

Kabartma haritaların en sık kullanıldığı yerler  engelliler için özel okullar,yurtlar,devlet hastaneleri, özel hastaneler, otobüs durakları, metro istasyonları,otogarlar, müzeler, sağlık ocakları ve görüntüleme merkezleri, valilikler,bakanlıklar ve belediyeler gibi resmi kurumlardır. Kabartma haritalarda latin alfabesi, braille alfabesi ve piktogram gibi evrensel işaretleme dili kullanılarak yabancı kişilerin de ürünü kolayca algılayabilmesi amaçlanmıştır.

Kabartma haritalar üretiminde uv baskı tekniği kullanılmaktadır Uv baskı tekniğinde su bazlı çevreci boyalar kullanılmakta ve baskı esnasında yüzeye uv ışını verilerek basılan zeminde boya ışıkla kurutularak kürlenmekte ve uzun ömürlü bir baskı elde edilmektedir. Ayrıca baskı güneş ışığından,nemden,çizilmeden etkilenmemekte ve baskı kolaylıkla yıpranmamaktadır. Uv baskıda kullanılan mürekkep veya boyalar solvent içermediği için baskı sağlığa zararsız ve kokusuz olmaktadır.

Reklam oldukça önemli bir konudur. İyi gerçekleşmeyen bir reklam kampanyası işletmenizin veya markanızın bütün irtibarını tek seferde silebileceği gibi binlerce kişiye aynı anda ulaşarak hızla büyüme kat etmenizi de sağlayabilir. Bundan dolayı reklam kampanyaları üzerinde uzun süre düşünülerek, beyin fırtınası yapılarak, yenilikçi yönler işin içine dahil edilerek gerçekleştirilen bir sanattır. İyi icra edilmeyen bir sanatta başarısızlığa mahkumdur. Bundan dolayı Ankara reklam işini severek yapmanın yanında iş ortaklarını aileden görerek en iyi hizmeti sunmayı görev edinerek hareket etmektedir. Uzun araştırmalarla rakiplerinizin görmediği noktaların üzerinde durarak sektörde fark yaratmanızı sağlayacak reklamlarla her zaman yanınızda olmayı amaçlamaktadır.

Engelsiz Yaşam Ürünleri

Engelsiz Yaşam Ürünleri kabartma harita,hissedilebilir yüzey,engelli kiosk,çağrı butonlarıyla engellilerin hayatlarını kolaylaştırıyoruz.

Reklam sektörü her geçen gün büyüyerek kendini geliştirmektedir. Reklam dünyasında yaşanan bu büyüme gelişen teknolojiyle beraberin sınırların ortadan kalkmasıyla kendini daha çok göstermeye başlamıştır. Önceden reklam denildiğinde basit broşürler, tabela yazıları gibi akla gelen ilk örneklerini oluştururken günümüzde çok geniş bir hizmet ağına ulaşmıştır. Gelişen teknoloji artık büyük kurumlardan küçük ölçekli işletmelere kadar herkesin reklam faaliyetlerinden yoğun olarak yararlandığı bir piyasa ortamı oluşturmuştur. Bu hareketli piyasada işletmeler veya kurumlar varlıklarını devam ettirecek ticari faaliyetlerini sürdürmek adına Ankara reklam hizmetlerinden yararlanmaya başlamışlardır.

Hareketlenen piyasa her sektörde karşınıza çıkabilecek yüzlerce rakip varlığı oluşturmaktadır. Güçlü rakiplerin olduğu sektörde işletmenizi ön plana çıkararak değer kazanmanızı sağlayacak yardımcı faaliyetlere ihtiyaç duyarsınız. Ankara reklam tam da bu nokta işlemenizin iyi yanlarını hedef kitlenize anlatmak için hizmet vermektedir. Rakiplerinizden ayrılan farklı noktalarını hedef kitlenize aktararak bilinirliliğinizi arttırmanın yanında ticari varlığınızı devam ettirmeniz için karlılık oranlarınızı arttıracak tanıtım kampanyaları hazırlamaktadır.

Her işletme özeldir. Sektörde bulunan diğer işletmelerden sizi ayıran yanlarınız hedef kitlenizin ilgisi çekmektedir. Bu noktada sizi hedef kitlenize anlatacak iyi bir reklam ajansına ihtiyaç duyarsınız. Böylelikle daha fazla potansiyel müşteriye ulaşarak rakiplerinizin önüne geçme fırsatı yakalayabilirsiniz. İşletmenizi ve sektörü tanıyıp araştıran Ankara reklam yaratıcı reklam hizmetleriyle fark yaratacak çözümler sunmaktadır.

Engelsiz Yaşam Ürünleri İmalatı Nasıl Yapılır?

Reklam denildiği zaman akla birçok farklı tanımlama gelmektedir. Herkesin reklam hakkında mutlaka bir fikri de vardır. Basit bir tanımla reklam, insanlara bellirli bir düşünceyi aktarma sanatıdır. Nedir bu belirli düşünce; işletmenizin iyi yanları, hedef kitlenizi çeken yanları, sizi rakiplerinizden ayıran yanları ve hedef kitleye fayda sağlayacak olan yanlarıdır. Yapılan reklam kampanyalarıyla hedef kitlenin ilgisi işletmenize dolayısıyla sunduğunuz ürün ya da hizmete çekilmektedir. Bu durum da potansiyel müşterilerinizi arttırmakla belirler kitlenizde bilinrliliğinizi arttırmayı amaçlar. Bu amaçlara ulaşmak içinde iyi planlanmış ve yaratıcı bir reklam hizmetine ihtiyaç vardır. Ankara reklam tamda bu noktada yaratıcı ve işinde deneyimle ekibiyle işletlemeniz de fark yaratacak reklam hizmetleri sunmaktadır.

Engelsiz yaşam ürünleri braille alfabe baskısı yöntemiyle üretilmektedir. Engelsiz Yaşam Ürünlerinin imalatında engelli vatandaşlarımızın gündelik yaşamlarını bir nebze de olsun kolaylaştırıyoruz. Ürettiğimiz ürünlerde solventsiz su bazlı çevre dostu boyalar kullanan uv baskı teknolojisi kullanıyoruz.

Ankara Braille Yönlendirme Levhası

Ankara braille Yönlendirme Levhası imalatçı firma 333 reklam olarak görme engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak yüksek kaliteli ürünler imal ediyoruz.

Ankara Braille Yönlendirme Levhası İmalatı Nasıl Yapılır?

Braille Yönlendirme Levhası pleksi malzemelerden imal edilir. Islak bez veya alkolle silindiğinde bozulma olmaz. Braille Alfabesi kullanılarak hazırlanan Kapı isimlikleri ve yönlendirmeler, Görme Engellilerin Kurum ve Kuruluşlarda gitmek istedikleri birimlere kolayca ulaşmalarını sağlayan mimari yönlendirme ürünleridir. Bombeli, Modüler ( Değişebilir ) ve Asetatlı veya düz olarak üretilen Braille alfabeli kapı isimliklerinin montajı da basit ve kolaydır. Olası birim değişimlerinde özel tırnak yapısı sayesinde kolaylıkla değiştirebilir ve özel bir uğraş veya tadilat gerektirmemektedir.

Ankara Braille Yönlendirme Levhası Avantajları Nelerdir?

Bu basit revizyonlar sayesinde bir sefer montaj edilen braille alfabeli kapı isimlikleri, kurum ve kuruluşların olası birim değişimlerinde veya tadilatlarında ekstra bir masraf çıkartmadan senelerce kullanılmasına olanak sağlayan bir üründür. Birimlerde bulunan çalışanların değişmesi halinde ise Braille Alfabeli Asetatlı Kapı İsimliklerinde bulunan PVC asetat değişebilir. Braille Alfabeli Modüler Yönlendirmelerde kullanılan Braille Alfabesinde, Türkçe karakterler, uluslararası ölçü ve yazım standartları göz önüne alınarak imal edilmektedir. Kurum ve Kuruluşların standart olarak kullandığı ölçüler ; -WC ler için (Engelli WC,Bay WC,Bayan WC vb.. ) 15×15 cm  Mekanlar ve Odalar için ( Engelli Polikliniği,Danışma,Asansör vb.. ) 30×12 cm veya 25×9 cm

Braille Alfabe Levhası İmalatı Nasıl Yapılır?

Alfabeli Ankara braille Yönlendirme Levhası hem iç mekanlar da hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Aşırı soğuk/sıcak havalara karşı dayanıklıdır. Braille Alfabesinde, Türkçe karakterler, uluslararası ölçü ve yazım standartları göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Braille Alfabeli Yönlendirme levhası istenilen ölçüde ve kalınlıkta üretilebilir. Kurumlara özgü renk tasarımı da yapılabilmektedir.

Görme Engelliler için Braille Kabartmalı Pleksi Yönlendirmeler ve Paneller Nereler de kullanılır?

Braille kabartmalı pleksi yönlendirme ve paneller insan trafiğinin yoğun olduğu resmi Kurumlar başta olmak üzere, her türlü kamuya açık ve kapalı mekanlar da, Kamu Hastaneleri, Özel hastaneler, Sağlık Ocakları, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ve bu birimlere bağlı sağlık hizmeti sunan kuruluşlarda kullanılır.

Ayrıca Müzeler, Saraylar, Tarihi değeri bulunan turistlik ve kültürel yapılar da Kamuya açık Hastane, Belediye, Kaymakamlık, Valilik, Üniversite ve benzeri resmi kurumlara bağlı hizmet veren Devlet Kurumlarında kullanıma uygundur.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.