Fotoğraf Baskı Arşivleri - 333 Reklam Ankara Dijital Latex Folyo

Fotoğraf Baskı

Fotoğraf baskı için en kaliteli fotoğraf kağıdına klasik,supreme,silk,kolaj,vintage,magnet baskı,vesikalık,düğün fotoğrafı baskı imalatıyla hizmetinizdeyiz.

Dijital baskı mürekkep püskürtmeli gelişmiş yazıcılar tarafından basılmakta ve kalite görselin durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Görselin piksel sayısı arttıkça kalite artmakla beraber görsel büyütüldükçe görsellik azalmaktadır. Dijital görseller çoğunlukla piksel denilen binlerce noktanın birleşmesiyle oluşmaktadırlar. Baskısı yapılmak istenen görselin piksel oranı ne kadar düşükse görselde o kadar az nokta var demektir ve bunun tam tersi de olasıdır. Yani piksel sayısı ne kadar yüksekse nokta sayısı o kadar fazladır denilebilir. Bu durum görselin büyütülmesi sırasında ortaya çıkar yani görsel kalitesi, düşük pikselde daha hızlı azalırken yüksek piksellerde daha yavaş azalmaktadır. Bu durumu bilgisayar üzerinde bir görseli büyütmeye çalıştığınız zaman görebilirsiniz. Görsel büyüdükçe noktalar dikkatinizi çekecektir. Ofset baskıda ise kalıplar yardımıyla baskı yapılmakta çoğunlukla bu kalıplar manuel olarak düzeltilmekte ancak nokta sistemi olmadığından baskı kalitesi yükselmektedir.

Dijital baskı işleminin bir diğer dezavantajı maliyette karşımıza çıkmaktadır. Ofset baskıya oranla maliyeti daha fazladır ve adet sayısı arttıkça bu hissedilir oranlarda artmaktadır. Kalıplar tek bir maliyet yaratmakta ve baskılı mürekkep sayesinde sayısız baskı yapılabilmektedir. Ancak dijital baskıda her işlemin maliyeti kendine özeldir ve sayı arttıkça değişen bir değer bulunmaz.

Fotoğraf Baskı İmalatı Nasıl Yapılır?

Fotoğraf baskı işlemi için en kaliteli ve su bazlı boyaları kullanan dijital baskı makinelerimizle anı ölümsüzleştirin.

Dilerseniz birden fazla fotoğraflarınızı kullanarak kolaj veya puzzle şeklinde fotoğraf kalitesine göre istediğiniz ölçülerde hazırlayabiliriz. Dilerseniz poster veya takvim şeklinde de fotoğraflarınızı basarak anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

İsterseniz de en kaliteli 1.sınıf kağıda fotoğraf baskılarınızı yaptırıp, sıra dışı ve modern ahşap çerçevelerimiz içine koyarak, şık ve dekoratif görünüm elde edebilirsiniz.

31 Mayıs 2020
Fotoğraf,baskı,dijital

Fotoğraf Baskı

Fotoğraf baskı ihtiyaçlarınız için en kaliteli kolaj baskı, puzzle baskı, düğün fotoğrafı baskı,magnet baskı, klasik,supreme,silk, vesikalık baskı  ürünlerimizle anılarınızı ölümsüzleştirin. Dijital baskı elektronik ortamlarda bulunan görüntü, […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com