HEMEN ARA WHATSAPP

No menu assigned!

Fotoğraf Baskı

333 ReklamDijital BaskıFotoğraf Baskı

Fotoğraf baskı ihtiyaçlarınız için en kaliteli kolaj baskı, puzzle baskı, düğün fotoğrafı baskı,magnet baskı, klasik,supreme,silk, vesikalık baskı  ürünlerimizle anılarınızı ölümsüzleştirin.

Dijital baskı elektronik ortamlarda bulunan görüntü, resim veya yazıların mürekkep püskürtmeli gelişmiş yazıcılar vasıtasıyla kâğıt, üzerine aktarılmasıdır. Bu tanımdan da anlaşılacağı üzere aktarılacak görüntü veya basılması istenen olgunun elektronik ortamda bulunması birinci koşuldur. Tüm işlemlerimizin dijitalleşmeye başladığı bir ortamda bu koşulu yerine getirmek pek hayal gibi değildir. Elektronik ortamda tutulan, baskısı yapılmak istenen fotoğraflarınız mevcut programlarla istenilen kalite ve süslemelere konu edilebilir.

Görüntüler farklılaştırılabilir, üzerine yazı yazılabilir ve hatta photo shop yardımıyla hiç umulmadık fotoğraf efektler, yaratılabilinir. Elektronik ortamlarda yazılan yazılarda baskı öncesi düzenlemeler, harf karakter değişiklikleri, kalınlık-eğrilik şekilleri görülebilir ve ön izleme yapmak mümkündür.

İkinci koşul ise baskı yapılacak materyalin seçimidir ki bu konuda kullanıcı tamamen serbest bırakılmıştır denilebilir. Çünkü dijital baskı pek çok materyale uygulanabilir bir duruma gelmiştir.  Fotoğraf baskı ürünleri başlıca özel günlerde hediye edebileceğimiz kupalar, anahtarlıklar, çantalar ve aklınıza gelmeyecek daha birçok materyal üzerine uygulanabilir durumdadır. Düğün davetiyeleri, kartvizitler, broşürler, afişler, stickerlar, bilgi dokümanları,magnet baskı işlemleri dijital baskı teknolojisi ile renklenmiş sadece birkaç alandır diyebiliriz.

Dijital baskı teknolojisi oldukça kolay uygulanabilir bir sistemdir. Baskı öncesi ön izleme sağlanması ve baskının kalitesinin önceden ayarlanabilmesi en büyük avantajlarından biridir. Hata olasılığı oldukça düşüktür. Az sayıda yapılacak baskılar için yüksek kalitede ortalama maliyette baskılar yaratmak mümkündür.

Fotoğraf Baskı İmalatı Nasıl Yapılır?

Fotoğraf baskı için grafik tasarım çalışması yapılıp, tasarım su bazlı boya kullanan uv baskı, latex baskı vb. dijital baskı makinesine gönderilerek fotoğraf baskı imalatı tamamlanır. Sonraki aşamada fotoğraf baskı aşağıdaki şekilde yapılarak teslim edilebilir.

 

Fotoğraf Baskısı Ürünleri Nelerdir?

Klasik Fotoğraf Baskısı

Klasik olarak istediğiniz ölçülerde fotoğraf baskısı yapıldıktan sonra özel zarfa koyularak size teslim edilir.

 

Kolaj Baskı

Kolaj baskı ile fotoğraflarınızı özel bir şekilde tasarımsal olarak birleştirerek tek bir fotoğraf haline getirerek poster veya istediğiniz ölçülerde poster kağıda veya kanvas tablo şeklinde basabiliriz.

Fotoğraflı Çerçeve

En kaliteli masif,ahşap çerçeveler ile fotoğraflarınızı dekore ediyoruz.

Poster Baskı

Birinci sınıf kağıda poster ölçülerinde arkası çift taraflı bant yapışkanlı dijital baskı yapıyoruz

 

Magnet Baskı

Fotoğrafınızı dekota,mdf ahşap gibi sert malzemeye bastırıp,arkasına magnet yapıştırıyoruz. Bu sayede metal yüzeylere tutturup (buzdolabı süsü gibi) kullanabilirsiniz.

Leave a comment

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.