Folyo Etiket Arşivleri - 333 Reklam Ankara Baskes Etiket

Folyo Etiket

Folyo etiket, pvc malzeme üzerine plotter ile baskı yapılması ile elde edilen yapışkanlı etiket ürünüdür. Vinil malzemeden üretilip uv ye dayanımı vardır.

Ürün etiketlemesi seçenekleri içerisinde folyo etiket imalatı diğerlerine göre zahmetsiz ve seri üretime elverişlidir. Bu yüzden firmaların sıkça tercih ettikleri etiketler arasında yer almaktadır.

Ancak hızlı teslimat garantisiyle tasarlanarak ürün etiketlemede gerçekten de en çok kullanılmasının önündeki bütün engellerin de aşılmasında yarar vardır.

Ürün etiketlemesi sürecinde hızlı teslimat garantisi ve 7/24 anlayış çerçevesine dayanarak her zaman müşteri odaklı çalışma anlayışı çizgisinde baskes etiket olarak son derece profesyonelce çözümler üretilmektedir.

Whatsapp üzerinden hemen sizler de hızlı sipariş oluşturarak en iyi koşullarda hizmetten anında yararlanma ayrıcalığını yakalamış olacaksınız.

Müşteri odaklı çalışma ilkesine yer veren anlayışımız doğrultusunda haftanın 7 günü ve günün de 24 saati çerçevesinde folyo etiket çalışmaları üzerinde durulduğunu her halükarda dikkate almamız gerekmektedir.

Hemen firmamızla irtibata geçerek siz de etiketleme sürecine yönelik en iyi çözümlerden çok hızlı bir şekilde faydalanma ayrıcalığından yararlanmış olacaksınız. Müşteri memnuniyetini dikkate alan hassasiyet doğrultusunda çalışmasına mümkün mertebe devam eden firmamız dünden bugüne kadar sürdürdüğü yenilikçi çözümleriyle hak ettiğiniz gibi farklı hizmeti sizlerle buluşturuyor. Şirketimizle sizler de çok hızlı şekilde iletişim kurarak anında en iyi koşullardan yararlanma ayrıcalığını elde etme olanağını gerçekten de her yerden bulmuş olacaksınız.

Folyo Etiketlerin Kullanım Yerleri Nelerdir?

  • Reklam tabelaları
  • Vitrin konseptleri
  • Doğum günü, yılbaşı ve benzeri kutlama organizasyonları
  • Mobil reklam araçlarının etiketlenmesi
  • Ofis dekorasyonu
  • İç mekan süslemesi

ve daha birçok alan için baskes etiket seçeneğinin gerçekten de yaygın olarak kullanılacağı üzerinde durmamız gerekmektedir. Kullanım alanının bu denli yaygınlık göstermesi neticesini dikkate alırsak her bağlamda kalitesinden ödün vermeyen anlayışla öne çıktığını kesin olarak değerlendirmemiz gerekiyor.

Müşteri odaklı çalışma anlayışından ayrılmadan firmamız tarafından dijital baskı çözümleri içerisinde en çok tercih edilenler arasında geldiğini dile getirmemiz gerekmektedir. Kurumsal anlayış ışığında istediğiniz ebat & ölçü dikkate alınarak seri üretim gerçekleştirilmektedir.

9 Haziran 2020
metalize,etiket,folyo,bas,kes

Metalize Etiket

Metalize Etiket, üst tarafı yaldızlı boya veya metalik gri renk ile boyalı folyo etiketlerdir. Parlak veya mat olmak üzere 2 çeşittir, nem almaz ve yırtılmaya karşı […]
9 Haziran 2020
kumlama,etiket,ankara,folyo

Kumlama Etiket

Kumlama Etiket, buzlu folyonun üzerine optik okuyuculu plotterda dijital baskı yapılıp,folyonun kesilip çıkarılmasıyla üretilen etikettir. Bu tür etiket imalatında mürekkep kullanılmadan baskı yapılmaktadır. Kumlama Etiketler Nerede […]
9 Haziran 2020
gümüş,yaldız,etiket,ankara,folyo

Gümüş Yaldız Etiket

Gümüş yaldız etiket, pvc malzemeden üretilen gümüş renginde metal görünümlü suya dayanıklı,uv dayanımlı parlak folyo etiket baskı ürünüdür.  Gümüş yaldız etiket pvc ana maddesinden elde edilmektedir. […]
9 Haziran 2020
bas,kes,etiket,ankara,folyo

Baskes Etiket

Baskes etiket, optik okuyuculu plotterda basılan etiketin sadece basılı ürün kalacak şekilde kesilip çıkarılmasıyla üretilen etiket çeşididir. Bu işlem için baskının dizgisine göre hazırlanmış şablon ile […]
18 Nisan 2018
Ankara Folyo Etiket

Folyo Etiket

Folyo etiket, pvc malzeme üzerine plotter ile baskı yapılarak imalat ettiğimiz bir etiket ürünüdür. Bu etiket türleri dekoratif ve dizayn düzenleyici olarak da kullanılmaktadır, bununla beraber […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com