HEMEN ARA WHATSAPP

Folyo Etiket

333 ReklamEtiketFolyo Etiket
18 Nisan 2018 Posted by 333reklam Etiket Etiket İmalatı Folyo Etiket

Folyo etiket, pvc malzeme üzerine plotter ile baskı yapılarak imalat ettiğimiz bir etiket ürünüdür. Bu etiket türleri dekoratif ve dizayn düzenleyici olarak da kullanılmaktadır, bununla beraber sektör içerisinde tanıtım ve reklam işleri içinde folyo etiket kullanılabilir. Yapılacak olan etiketler, sipariş veren firmanın talebine göre düzenlenip, tasarlanmaktadır. Fakat firmalar sipariş verirken folyo etiketin amacını ve kullanımı iyi bilmeleri gerekmektedir. Folyo etiketler özellikle dünya çapında bilinirlik kazanmak isteyen firmaların sıkça kullandığı bir etiket ve reklam türüdür.

Folyo Etiket Nedir?

Folyo etiket, pvc folyo malzemeler üzerine plotter baskı makineleri ile baskı yapılması sonucu yapışkanlı veya yapışkansız olarak tanırım veya reklam amaçlı olarak üretilen etiket baskı türüdür.  Bu cihazlar özellikle büyük boyutlu baskılar için tercih edilmektedir. Pvc vinil adı verdiğimiz yapışkan folyolar ile yapışkanlı folyo etiketler üretilebilmektedir.

Folyo Etiket Nasıl Yapılır?

Folyo etiketin yapım aşamasında, dijital baskı sayesinde etiketler üzerinden istenilen bütün desenler ve şekiller çıkartılmaktadır. Özellikle yazı tipleri, renk tonları, arka plan fonları ve etiket kesim çeşitleri dijital baskı üzerinden yapılabilmektedir. Dijital baskı ile birlikte etiket üzerinde bütün kombinasyonlar ve kesim çeşitleri uygulanabilmektedir. Firmamız, bütün özel tasarım seçeneklerini ve yenilikleri müşterilerine sunabilmektedir. Sipariş verecek olan firmalara özel tasarımlar, dizaynlar ve yenilikler tasarlanmaktadır. Firmaların sadece nasıl bir etiket istediği bu konuda en önemli noktadır. Folyo etiketler içerisinde diğer bir tür ise yapışan folyolardır, yapışkan folyolar PVC vinil maddesinin bir alt türüdür. Bu etiket türlerinde sadece bir kısmı yapışkanlı olmaktadır ve her yüzeye kolayca adapte edilmektedir.

Folyo Etiket Nerelerde Kullanılır?

Folyo etiketleri mekanların iç dizaynında veya mekan içerisinde bilgilendirme amaçlı kullanabilirsiniz. Folyo etiketler aynı zamanda dış mekanlarda, araç giydirme ürünlerinde veya vitrinlerde kullanılmaktadır. Yapışkanlı folyo etiketler evlerin duvarlarında, etrafı dizayn etme amaçlı sıkça kullanılan bir üründür. Özellikle firmaların indirimlerini, fırsatlarını veya seçeneklerini gözle görülür bir şekilde belli etmesi için son derece önemli bir reklam unsurudur. Folyo etiketler telefon, bilgisayar, tablet gibi elektronik ürünler üzerinde de tasarım amaçlı kullanılmaktadır.

Folyo etiketler günümüzde bir çok farklı sektör ve alanda kullanılmaktadır. Özellikle firmalar kendilerini en iyi yansıtacak folyo etiketleri seçmektedir. Etiketler firmaların taleplerine göre şekillenmektedir, firmalar kendilerine en uygun tasarımı şirket üzerinden talep edebilir ve bastırabilir. Folyo etiketler şirketlerin ve firmaların reklamı haline gelmiştir, uzun vadede akılda kalıcı olmak isteyen markalar folyo etiketlerin tercihinde bulunabilirler. PVC malzemesinden üretilen folyo etiketler dizayn, dekorasyon veya reklam amaçlı kullanılabilmektedir. Folyo etiketler tasarımı ve yapısı gereği uzun vadede kullanılabilen ürünlerdir. Son dönemde firmalar kendileri için ve tanıtımlarını sürdürebilmek için özel tasarım folyo etiketler tercih etmektedir. Plotter makinesi ile kişilerin istedikleri şekilde etiketler üretilebilir ve renklendirilebilir.

 

 

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Prestij Totem
25 Tem 2020
Atatürk Köşeleri
25 Tem 2020
Metal Etiket Nedir?
15 Tem 2020
Uv Baskı Nedir?
14 Tem 2020
Tabela Nedir?
13 Tem 2020
Şehit Köşeleri
13 Haz 2020
Engelli Erişim Kiosk
13 Haz 2020