HEMEN ARA WHATSAPP

Metalize Etiket
333 ReklamEtiketMetalize Etiket

Metalize Etiket

Metalize Etiket, üst tarafı yaldızlı boya veya metalik gri renk ile boyalı folyo etiketlerdir. Parlak veya mat olmak üzere 2 çeşittir, nem almaz ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Baskı tutucu özelliği sayesinde son derece kaliteli baskılar alınmaktadır. Pvc bazlı folyo etiket olduğu için yapışkanlı kısmı da gri renktedir. Bu etikete demirbaş etiketi de denmektedir.

Firmamız işine özen göstermesi ile çalışmalarımızı beğenmekte ve tekrar tekrar tercih etmektedir. Etiketin tasarım işlemlerini gerçekleştirirken dikkat etmekle birlikte özen de göstermekteyiz. Özenli metalize etiket işlemlerini gerçekleştirmek içinde belli bir deneyime ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız deneyim sahibi oluşu ile gerek tasarım aşamalarında gerekse basım aşamalarında sorunsuz bir şekilde en iyi hizmeti son kullanıcılara sunmaktadır. Özenli baskes etiketten kastımız firma olarak yüksek çözünürlüklü herhangi bir durumda dayanıklı, baskı ve tasarım olarak da göze güzel gelen şekilde baskılar oluşturmaktadır. Bu baskılar ile gerek siyah beyaz gerekse yüksek çözünürlükte renkli baskes etiketler üretebilmekteyiz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde firmamız sizin için istediğiniz baskes etiketi en iyi kalitede sizlere sunacaktır.

Metalize Etiket İmalatı Nasıl Yapılır?

Metalize folyo malzeme rulosu baskes özellikli plottera yerleştirilir. Yapılan grafik tasarım ve dizgi şeması plottera gönderilir. Folyo malzeme üzerine optik okuyuculu plotterda baskı yapılarak, baskılı kısım kesilip çıkarılmaktadır. Biraz dinlendirildikten sonra metalize etiket kullanıma hazırdır.

Başka bir özen gösterilmesi gereken durumda grafik tasarımdır. Eğer grafik tasarım çalışmalarında herhangi bir aksaklık veya gözden kaçan bir hata olursa bu sizin istediğiniz baskes etiket için bir felaketle sonuçlanabilir. Firmamız her zaman bunun gibi aksilikleri minimuma çekerek böyle olayların gerçekleşmemesi için elinden geleni yaparak çalışmalarını sürdürmektedir.

Her iş için makineler olduğu gibi basket etiket üretimi içinde makineler olmaktadır. Bu makinelerde genel olarak ayrılan özellik baskes özelliği olup olmadığıdır. Eğer bir baskes tarzında etiket üreten bir cihazsa daha hızlı bir şekilde sizlere ulaşım sağlanmaktadır. Baskes etiket üretimi yapabilen makinelerde yazıcıya verilen tasarımın baskısının yapılmasının ardından hızlı bir şekilde makine tarafından baskes işlemi gerçekleştirilerek istediğiniz etiketler kullanıma uygun hale gelecektir. Fakat bu üstede belirtiğimiz özellikte bir makine değilse yazıcıya giden tasarımın baskısı yapılacaktır. Sonrasında diğer makineden ayrılan durum ise şudur. Tasarım makineye gittikten ve baskıdan çıktıktan sonra çıkan baskılar etiket optik okuyucu denilen folyo etiket kesim cihazlarında kesim işlemi gerçekleştirilerek sizlere baskes etiket olarak sunulacaktır. Baskı makinesinin özelliklerinin yanında folyo baskı makinesine entegre edilecek birkaç maddede önemlidir. Mürekkep ve doğru seçilecek folyo ile baskılarınız daha iyi gözükecektir. Sizlerde eğer etiket çıkartılması için kararsız kalıyorsanız, firmamızla iletişime geçerek kolaylıkla istediğiniz etiket hakkında en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Metalize Etiketin Kullanım Yerleri Nelerdir?

Metalize etiketler, üretim ve sanayi sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. Elektrikli ve elektronik eşyaların arka kısmında, trafolarda veya adaptörlerde, tekstil ürün etiketleri, kozmetik ürün etiketleri, cam ve plastik şişe etiketleri, demirbaş etiketleri vb. olarak birçok sektörde kullanılmaktadır.

Leave a comment