HEMEN ARA WHATSAPP

Gümüş Yaldız Etiket
333 ReklamEtiketGümüş Yaldız Etiket

Gümüş Yaldız Etiket

Gümüş yaldız etiket, pvc malzemeden üretilen gümüş renginde metal görünümlü suya dayanıklı,uv dayanımlı parlak folyo etiket baskı ürünüdür.  Gümüş yaldız etiket pvc ana maddesinden elde edilmektedir. Folyo etiketler genelde dekoratif amaçlı kullanılmaktadır bunun yanı sıra reklam veya tanıtım amaçlı da kullanımları mevcuttur. Ankara etiket sizin istediğiniz tasarım üzerinden etiket baskıları yapabilmektedir, bununla beraber etiket tasarımı isteyecek olan firmaların bilinçli olması gerekmektedir. Gümüş yaldız etiketler firmaların uluslararası ve sektörde tanıtımını sağlamak adına büyük bir fayda sağlamaktadır. Folyo etiketler kişilerin piyasada bir adım öne çıkmasını sağlayabilecek kadar etkili ve ucuz yollu bir reklam türüdür.

Gümüş Yaldız Etiket İmalatı Nasıl Yapılır?

Gümüş yaldız etiket, gümüş yaldızlı folyo üzerine plotterda baskı yapılıp, aynı anda ürün kısmının kesilmesi ve kalan kısımların çıkarılmasıyla üretilmektedir. Bu tür folyo etiket tarzında üretilen etiketler oldukça kullanılan ve firmaların tercih ettiği bir etiket türüdür. Hem kolaylıkla kullanılması hem de üretimi hızlı olan bu etiketler ile istediğiniz tasarımı yapabilirsiniz. Hem firma olarak hem de özel olarak üretebilir ve bunu ister ürünleriniz de isterseniz de özel olarak kullanmak istediğiniz yerlerde kullanabilirsiniz. Grafiksel olarak hem göze hoş gelmekte hem de üretim maliyeti ve süresi olarak son kullanıcının hoşuna giden sonuçlar vermektedir. Artık gelişen teknoloji ile istenilen her türlü ürüne istenilen baskıyı yapabilmekteyiz. Firmamızla iletişime geçmeniz halinde istediğiniz ürünü istediğiniz tasarımla rahat ve güvenli bir şekilde gümüş yaldız etiket baskısını gerçekleştirebileceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

Olası müşteri portföyüne oldukça katkı sağlayan folyo etiketlerin tasarımı ve materyale son derece önelidir. Bir marka logosunu ne kadar sergilerse o kadar bilinirliği artmaktadır. Tüketiciler bildikleri markalardan daha çok alışveriş yapmaktadır veya tüketim sergilemektedir. Folyo etiket türleri reklam ve tanıtım sektöründe oldukça tercih edilen, uygun fiyatlı bir etiket türüdür. Folyo etiketler plotter makinelerinde hazırlanması ve kesimi yapılmaktadır, bu makineler üzerinden firmaların talep ettiği şekillendirme işlemleri uygulanmaktadır. Folyo Ankara etiket üzerinden istediğiniz dizaynda veya tasarımda etiket siparişinde bulunabilirsiniz. Plotter makinesi ile işlem uygulanan folyo etiket türlerinde ise firmanın istediği ölçüde, yazı tipinde ve desenler rahatlıkla basılabilir.

Gümüş Yaldız Etiketin Kullanım Yerleri Nelerdir?

Gümüş yaldız etiketler, elektrikli ve elektronik ev aletlerinin ürün etiketleri, makine ve motor etiketleri, parfümeri etiketleri, otomobil yedek parça etiketleri, bardak gibi hediyelik eşya ve süs etiketleri olarak geniş kullanım yeri bulmuştur.

Firmamız plotter makinesi ile birilikte etiket üzerine istenilen renk ve ton çalışmasını yapabilmektedir. Firma dizaynına ve tasarımına uygun alternatifler üretilebilir bu alternatifler ile birlikte sizin için en doğru etiket tasarımı sunulabilmektedir.

Folyo etiket ürünlerinde diğer bir kullanılan baskı türü ise dijital baskıdır. Dijital baskının gelişmesi ile birlikte folyo etiketler yeni bir tür kazanmıştır, özellikle yazı tiplerinin geliştirilmesi ve kesim işlemlerinin çoğaltılması ile birilikte dijital baskı folyo etiketler özel tasarım ürünleri haline gelmiştir. Firmaların öne çıkma ve uzun vadede uygun fiyatlı reklam talebini karşılayan en iyi etiket türü folyo etiket türüdür. Bir folyo etiket ile birilikte uzun yıllar reklamınızı yapabilir, akılda kalıcı bir marka imajına sahip olabilirsiniz. Folyo Ankara olarak istediğiniz tasarımı ve tasarım kombin türlerini sizin için folyo baskı üzerinde dizayn edebilir ve tasarlayabiliriz.

Folyo etiketlerin diğer bir bilinen türü ise yapışkanlı folyo etiket türüdür. Yapışkanlı folyo etiket türleri bir çok farklı yüzey üzerine kolayca uyum sağlamaktadır. Mağaza camlarında, işletme önlerinde, masa üzerinde veya dilerseniz iç mekan tasarımda rahatlıkla yapışkanlı folyo etiket kullanımında bulunabilirsiniz. Yapışkanlı folyo etiketler yüksek ısıya ve yüksek dereceli soğuklara dayanıklı olarak üretilmektedir, PVC’nin alt maddesinden tasarlanan bu ürünler araç, elektronik eşya veya dekoratif ev süsü olarak kullanılabilmektedir.

Leave a comment