HEMEN ARA WHATSAPP

Ahşap Tabela

  • Ahşap Tabela Nasıl Sipariş Verilir?
    Ahşap Tabela Nasıl Sipariş Verilir? ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak son teknoloji ekipmanlarımız ve deneyimli kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Firmalar, cafeler,…
  • Ahşap Ayaklık Ve Desenli Tabela Özellikleri
    Ahşap Ayaklık Ve Desenli Tabela ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak son teknoloji ekipmanlarımız ve deneyimli kadromuz ile hizmetinizdeyiz. İnsanoğlu fıtratı…
  • Ahşap Reklam Tabelaları
    Ahşap Reklam Tabelaları ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak son teknoloji ekipmanlarımız ve deneyimli kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Etkili reklam yöntemlerinden biri…

Ahşap Tabela

Ahşap tabelalar genelde iç mekanlarda kullanılabilen dekoratif ve modern görünüme sahip ışıklı veya ışıksız olarak üretilebilen reklam tabelasıdır. Genelde iç mekanlarda kullanılabilmesinin sebebi yağışlı havalarda ahşabın şişerek yapısının bozulmasından dolayıdır. Ayrıca güneş ışığına karşı hassas oldukları için gün ışığında da güneşten dolayı renginin veya üzerine baskının solmasından dolayı yanlızca iç mekanlarda tercih edilebilmektedir. Ahşap malzemesi iyi şekilde korunmazsa dış ortamda mantar,tahta kurusu gibi parazitler tarafından zarar görebilmektedir. Ahşap tabelalar kullanım amacına bağlı olarak ışıklı tabela olarak üretilebildikleri gibi ışıksız tabela olarak da üretilebilmektedir. Son derece modern tekniklerle üretilebilen, şık, dekoratif ve göz alıcı tasarıma sahip  ürünlerdir.

Ahşap Tabelanın Modelleri Nelerdir?

Ahşap tabelalar, çoğunlukla gürgen ağacı,çam ağacı, kavak,gül ağacı,kiraz ve meşe ağacından üretilmektedirler. Ahşap tabelada eskitme yöntemi de kullanılabilmektedir.

Ahşap tabelalar müzelerde, cafelerde, modern restoranlarda, bilim merkezlerinde, sanat galerilerinde, özel kliniklerde,mobilya mağazalarında,kuaförlerde iç mekan reklam tabelası olarak, park, bahçe,hayvanat bahçesinde dış mekan yönlendirme tabelası olarak yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Tamamen el  işçiliği ile üretmekte olduğumuz ahşap tabelaları eşi ve benzeri olmayan göz alıcı tasarımlarla, kaliteli şekilde tamamen size özel olarak üretiyoruz.

Eskitme tabela üretimi modelinde birçok ağaç modelini birleştirerek lazer kazıma veya cnc router kazıma teknikleri ile makine üretimi ahşap tabela imalatımız da mevcuttur.

Ürettiğimiz ahşap tabelalar, istenilen renkte boyanabilmekte ve kutu harf veya kabartma tabela olarak da imalatı yapılabilmektedir. Bunun dışında farklı ahşap tabela modelleri de üretebiliriz.

Ahşap fener tabelası, ahşap ferforje tabelalar, ahşap banko arkası tabelalar, ahşap kapı giriş tabelaları, retro, klasik ahşap tabelalar başlıca modellerimizdendir. Bunun yanında ahşap malzeme oyularak fırça ve boya yardımı ile boyanıp istenildiği gibi renklendirilebilmektedir.

333 Reklam olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda firma logolarına uygun olarak ahşap üzerinde çalışmalar da yürütebiliriz.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Prestij Totem
25 Tem 2020
Atatürk Köşeleri
25 Tem 2020
Metal Etiket Nedir?
15 Tem 2020
Uv Baskı Nedir?
14 Tem 2020
Tabela Nedir?
13 Tem 2020
Şehit Köşeleri
13 Haz 2020
Engelli Erişim Kiosk
13 Haz 2020