HEMEN ARA WHATSAPP

Ahşap Tabela

Yerli ve ithal ağaç ve odun opsiyonları ile teknoloji ve işçiliğinin birlikteliği ile modern ve retro esintileri ile Roma motifleri, Osmanlı oyma motifleri ve Selçuklu izleri ile şahsi isteklere uygun cephe tabelası, konsept tasarım tabelaları, özel fontlarda yazılar gibi özel mekanlarda kullanılacak olan tasarımsal ürünler renkler doğanın muhteşem görüntüsü olan ağaç modelleri ile idame edilecektir.Mekana uygun renk ve boya ihtiyaç duymadan ağaçlarda mevcut modeller ile.Size sadece seçmek kalıyor.

Ahşap tabela kategorisinde çok çeşitli tasarımlar ve modeller sunmaktayız. Farklı ahşap türlerini sizin için üretiyoruz. Mağaza veya ev konseptinize en uygun çalışmaları yaparak kaliteli malzeme ve işçilik ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çeşitli ahşap malzemeleri şu şekilde örneklenebilir ; Çam ağacı, Su kontrası, Gürgen ağacı, Kavak, Gül ağacı, Kiraz Ağacı, Meşe Ağacı gibi birçok ağaç modellerinizi isteklerinize göre şekillendiriyoruz.

Farklı eskitme yöntemleri ile farklı malzemeleri harmanlayarak alıcılarımıza doğal ve eşsiz tasarım ve işçilik sunuyoruz

Firmamız eskitme tabela olarak çok çeşitli malzemeleri toplayarak lazer yakma veya cnc kazıma teknikleri kullanıyoruz. Bu gibi teknoloji odaklı tekniklerin dışında el işçiliği modellerimizi sizlere sunuyoruz.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.