HEMEN ARA WHATSAPP

Ahşap Tabela

Ahşap Tabela

Ahşap tabela çeşitliliği söz konusu olduğunda firmamız bir çok tasarım ve modellere sahiptir. Sizler için farklı malzemelerden ahşap tabela üretiyoruz. İstediğiniz konseptte en iyi ürünleri yaparak üst kaliteli materyal ve üstün işçilikle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ahşap Tabela Nedir?

Ahşap tabela  ürünlerinde yerli ve ithal ağaç ham maddesi ile teknoloji ve el işçiliğinin modern birleşimini sunmaktayız. Konsept olarak  retro tarzı ile Roma motifleri, Osmanlı oyma motif ve Selçuklu tasarımı ile özel tasarım cephe tabelası, konsept dizayn tabela, hat yazıları gibi özel yerlerde kullanılacak olan sanatsal ürünler ve renklerle doğanın muhteşem izlenimi olan ağaç modelleri ile dekore edilecektir. Mekanla uyumlu renk ve boyalara gereksinim duyulmadan size sadece ağaçlarda mevcut modelleri belirlemek kalır.

 

Başlıca ahşap çeşitlerine örnek vermek gerekirse ; Çam ağacı, Su kontrası, Gürgen, Kavak, Gül, Kiraz, Meşe Ağacı gibi birçok ağaç modellerinizi isteklerinize göre işleyebiliriz.

Farklı eskitme tarzları ile  birçok ahşap malzemeleri birleştirip alıcılarımıza doğal ve eşsiz mimari ürünler sunuyoruz.

Eskitme tabela çeşitlerinde birçok farklı ahşap türlerini toplayarak lazer kazıma / yakma veya cnc kazıma teknikleri ile üretim yapmaktayız. Ayrıca el işçiliği kazıma ve oyma yöntemlerimizle ilkel ama muhteşem güzellikteki tasarım trendlerini yakalamaktayız.

333 Reklam tabelacı olarak müşteri beklentileri ve isteklerini göz önünde bulundurarak kaliteli ürünler sunmak üzere sürekli çalışmalar yapmaktayız. Tabelacı kurumsal kimliğimiz ile tecrübe ve bilgiyi reklam sektöründe en ileriye taşımak için gerekli çalışmaları yapmaktayız. Uzman tasarımcılarımızla bütçenize göre tabela imalatı gerçekleştiriyoruz. Başta tabela olmak üzere açık hava reklamcılığı ürünlerinde de siz saygı değer müşterilerimiz için her zaman en güncel ve en kaliteli ürünlerimizle yanınızda olmaktan memnuniyet duymaktayız.

Sanatsal işlerimizde kalite ve estetiği harmanlayarak siz müşterilerimize uygun fiyatlarla sunmaya devam etmekteyiz. Yerli ve ithal ağaç ham maddeleri kullanarak mükemmel el işçiliğini ve teknolojiyi çok iyi kullanarak mükemmelci ihtişamla ürün tasarlıyoruz. İster nostalji isterseniz de çağdaş esintileri görmek mümkündür. Selçuklu ve osmanlı  el oyması  motifler ile ihtiyacınıza göre dış cephe, iç cephe tabelaları üretmekteyiz.

Mekana uygun bir çok renkte boya  kullanılmayan ağaçlar da mevcut. Ham maddeyi seçebilirsiniz. Tabela fiyatları ağacın cinsine göre m2 cinsinden hesaplanmaktadır.

Ahşap Tabela Nasıl Yapılır?

Ahşap tabela yapmak için meşe, kiraz, çınar, köknar, kestane ağaçları ile sedir, sapelli, ıroko, opepe, balau kullanılabilir. Her ağacın kendilerine özgü kalitesi ve görünüşleri vardır. Ama söz konusu dayanıklılık,kalite özellikleri farklıdır. Bu yüzden kullanım yerleri ve işçilikleri farklıdır. Ahşap tabelanın estetik görünümü ve dayanıklı olmalarının sürdürülmesi için iyi muhafaza edilmeleri gerekmektedir.

Site girişleri, apartman ve bahçelerde yönlendirme tabelası olarak, en kaliteli ahşap malzemeden üretilmiş ürünlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Daha çok ağaç ve bitkileri korumak amaçlı kullanılan tabelalar, çoğu zaman görsel amaçlı olarak da kullanılabilmektedir.

Ahşap Tabela Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Ahşap tabelalar  mevsim şartlarına da dayanabilmelidir. Bu  tarz tabelalar çoğunlukla açık havada yani dış ortamlarda kullanılmaktadır. Zaman içinde mevsim değişikliği sonucu ahşap yüzeyde solma, kuruma, çatlama gibi problemler oluşabilir. Bu yüzden iyi bakılması gerekmektedir. Mobilya cilası ve diğer kimyasal malzemelerle ahşap yüzey korunabilir.

Kahverengi harfler, kavak kerestelerde yazım rengi için iyi bir seçimdir, meşe ahşap tabelalar da dekoratiftir. Bu ağaç ülkemizde yetiştirilebilir. Kestane ağaçları ağaçlık bölgelerde yetişmektedir ve reklam panoları imalatında daha çok kullanılır. Yönlendirme levhalarında yaygın olarak kullanılmaktadır

Ahşap Tabela Ürünleri Nelerdir?

Ahşap tabela ürünleri; ışıklı tabela, ahşap tabela, hastane tabelaları, eczane tabelası, iş yeri tabelası, otel tabelası, çatı tabelası, uyarı ikaz tabelaları, inşaat tabelası, yönlendirme tabelası, kutu harf tabela tarzındadır. Fuar standı, bina kaplamada da yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ahşap Tabela ve Özel İmalat Ürünlerimiz için Özel Tasarım Tabela imalatlarımıza göz atabilirsiniz.

 

 

Comments (1)

  1. Işıksız Tabela » Yücel Reklam - Ankara Tabela - Totem - Araç Giydirme