HEMEN ARA WHATSAPP

Bayrak ve Flama

333 ReklamBayrak FlamaBayrak ve Flama
26 Mart 2018 Posted by 333reklam Bayrak Flama İmalatlarımız

Bayrak,Flama,Branda

Bayrak ve flama ihtiyaçlarınız için 333 reklam olarak yüksek kaliteli kanvas kumaşa uv baskı ile uzun ömürlü bayrak flama imalatı yapmaktayız. Flama bayrak olarak da bilinen, özel ve dayanıklı kumaşı ile tercih edilen bu ürün müşterilerimizin ilk tercihleri arasındadır. Festivaller, Fuarlar, Bayii görüşmeleri, Firma bünyesinde, seminerlerde, tanıtımlarda, fuarlarda; şenliklerde, dış ve iç mekanlarda, otellerde, salon organizasyonlarında tercih edilen Flama, geniş yer kaplamadan göz alıcı şekilde kullanılır.

Bütün bayrak ürünlerinin arasında en çok kullanılan ürün olan flama, çeşitleri ile de farklılık oluşturmaktadır. Kırlangıç flama, sivri uç flama, üçgen veya beşgen flama gibi birçok çeşitte müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. 333 Ajans  olarak bütün bayrak ve flama çeşitlerini firmamız bünyesinde üretip siz müşterilerimize hizmet etmekteyiz.

Öncelikle ne maksatla ve ne tür bir bayrak satın almak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. 333 Reklam birçok seçeneği müşterilerine sunmaktadır. Renkli bir bayrak ve flama her zaman dikkat çeker. Canlı bir yüzey olarak, bayrak uzun mesafelerden görülebilir. Doğru yerleştirilmiş bayraklar, ulaşım yollarında dahi görünebilirlik elde edebilir. Sağlam ve temiz bir şirket bayrağı, pozitif bir kurumsal imaj yansıtır. Bir etkinlik bayrağı ortama renk katar, doğru yönlendirir ve atmosferi canlandırır.

Bayrak ve Flama İmalatı Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Branda ve bayrak kullanımı firmaların kendilerini tanıtmak amacı ile en fazla kullandıkları parçalar arasında kendine yer bulmaktadır. Çünkü bu tarz çalışmalar sayesinde çevredeki kişilerin dikkatleri firmaların üzerine çekilecek, bu durum da onların tanıtım işlemlerini olumlu yönde etkileyecektir. Branda, stant, bayrak üretimleri artık her ne kadar çok ciddi oranda artmış olsa da bunların her biri istekleri tam olarak karşılamayacaktır. Kalitesiz branda ve bayrak üretimleri sonrasında hem firmaların hedef kitlesine kendini tanıtımı istediği şekilde gerçekleşmeyecek hem de bu çalışmalar için ödenmiş olan meblağlar boşa gidecektir. Bu tarz ürünlerin üretiminde en önemli olan şeylerin başında iletişim ve kalite gelmektedir.

Bayrak ve Flamaların İmalatı Nasıl Yapılır?

Hazırlanılacak olan branda ve bayrakların hazırlık aşamasında gerekli olan detaylara tam olarak dikkat edilmemesi demek, hazırlanacak olan ürünlerin istenilen başarı oranlarına erişemeyeceği anlamına gelecektir. Şimdilerde branda, stant, bayrak başlıkları kendi içerisinde pek çok farklı alt başlığa sahiptir. Böyle olunca insanların öncelikli olarak önem vermeleri gereken şey tam olarak ne tarz bir çalışmaların yapılması gerektiğine karar vermeleridir. Bu konuda daha öncesinde herhangi bir çalışma yaptırmamış olan kişiler branda ve bayrak konusunda uzman olan Ankara grafik tasarımcıları ile iletişime geçebilirler. İsteklerini tam olarak karşı tarafa iletilmesi sonrasında onlar için en uygun tarzda hangi çalışmaların yapılması gerektiğine karar verilecektir.

Reklam Bayrakları İmalatı

Reklam bayrakları 0 polyesterden örme veya dokuma olarak yapılır. Yıpratıcı koşullar için, özel malzemeler ve son işlemler ile geliştirilmiştir. Bayraklar serigrafi, örgü ya da kumaş üzerine dijital olarak basılır. Bayraklar, bir çift dikişle etrafa dikilir. Bayrağın kenarlarına kullanımını kolaylaştıran klipsler tutturularak, çubuk tarafına tutturulur. Reklam bayrakları her boyutta yatay veya dikey olarak yapılır. Yatay bayrağın yüksekliği, direğin boyunun 1/6 ‘sı ve bayrağın dikey yüksekliği, direğin 1/3’ü olmalıdır.

Bayrağın yerleştirileceği farklı uzunluklarda çubuklar varsa, bayrakların boyutları birleştirilmelidir. Örneğin, 8-9 metre ve 10-12 metre bayrak direkleri aynı bayrak boyutunu kullanır. Bu, uzunluk artışları için bayrak maliyetlerinden tasarruf sağlar. Bayrak fiyatlandırması, üç parametreye ek olarak malzeme ve dikiş yöntemine dayanır. Bunlar bayrak boyutu, renk, sayı ve birim numarasıdır.

Ülke Bayrakları

Öyle ki yalnızca ülke bayrakları ile alakalı dahi onlarca farklı çeşit bulunmaktadır. Bu çeşitler içerisinden kullanıma en uygun olanların seçilmesi adına branda, stant, bayrak çalışması yapan kişiler ile işbirliği içerisine girmek; kolaylıkla istenilenlerin elde edilmesi anlamına gelecektir. Branda, stant, bayrak çeşidinin seçilmesi sonrası ise artık sıra detaylara gelecektir. Günümüzde her bir firma artık kendi logolarını ya da isimlerini gösteren tarzdaki çalışmalara imza atmaya özen göstermekte. Böylece tanıtım işlemleri daha öncesinde olmadığı kadar etkili bir hale gelmiş olacaktır. Branda, stant, bayrak üretimi artık istenilen her tarzda özel olarak dijital baskı ile  hazırlanabilmektedir. Böylece firmalar akıllarında herhangi bir soru işareti kalmadan istedikleri şeyleri ortaya çıkartabilmektedir.

Büyük afişler, mesajın her zaman görülebildiği bir kombinasyon bayrak ve flama türüdür. Bayrak direğinin köşesinde, dişli bir karbon fiber tendon, bayrağı sakin havada bile açık tutmaya yarar. Şehirler, belediyeler, dernekler, organizasyonlar, aile dernekleri ve bireyler için satış direkleri afişleri üretiyoruz. Direk afiş uzunluğu genellikle bayrak direğinin yüksekliğinin yarısıdır, yani 9 metrelik bir uzunluk için bayrak ve flama 450 cm olacaktır.

Organizasyon ve Kulüp Bayrakları

Bayraklar genellikle farklı baskı ve dikiş teknikleri birleştirilerek yapılır. Küçük detaylar dijital olarak basılabilir ve bayrağa uygulanabilir, takılabilir. Kuruluşun gurur ve değerini taşıyan bayrağı, onlarca yıl kullanılacaktır. Bayrağı bir taşıma direğine önceden yerleştirebilir, bir taşıma bandı ve çantasıyla donatılmış olarak teslim edebiliriz.

Ulusal Bayraklar

Sipariş üzerine dünya bayraklarını; masa bayraklarından büyük direk bayraklarına kadar, farklı ebatlarda üretiyoruz.

 

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Prestij Totem
25 Tem 2020
Atatürk Köşeleri
25 Tem 2020
Metal Etiket Nedir?
15 Tem 2020
Uv Baskı Nedir?
14 Tem 2020
Tabela Nedir?
13 Tem 2020
Şehit Köşeleri
13 Haz 2020
Engelli Erişim Kiosk
13 Haz 2020