HEMEN ARA WHATSAPP

Ankara Kapı İsimliği

333 ReklamİmalatlarımızAnkara Kapı İsimliği

Ankara  Kapı İsimliği

Kapı isimliği günümüzde en çok ihtiyaç duyulan levhalardan birisi olan kapı isimliği: yön ve ihtiyaç babında her şirket ve firmanın odalarının yönlendirilmesi için zorunlu haldedir.

Adres ararken bize yardımcı olan en büyük etkendir. Kalabalık hayat şartları sebebiyle yapılan apartmanlar birçok aileye ve kişiye ev sahipliği yaptığı için aynı bina içerisinde birçok daire bulunmaktadır. Adresimizi arayan kişiler için kapı isimliği büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Aranılan adresi bulmak için son aşama, daireyi bulmak olduğu için bu son adımda kapı isimliğinin büyük yardımcı olmaktadır.

Ankara Kapı İsimliği İmalatı

Firmaların kurumsal kimlik çalışmaları günümüzde oldukça büyük bir öneme sahip olmaya başladı. Hangi sektörde yer alınırsa alınsın fark etmez, firmalar ile alakalı kurumsal kimlik çalışmalarının tamamının etkili şekilde yapılabilmesi adına artık pek çok farklı konuya dikkat edilmesi gerekmekte. Bu aşamada yapılacak olan çalışmalar hakkında çok daha dikkatli bir şekilde araştırmaların yapılması sonrasında ortaya çıkacak olan sonuçlar çoğu zaman istekleri karşılamayacak nitelikte olabiliyor. Böylesi durumların önüne geçilmesi adına dikkat edilmesi gereken pek çok farklı şey bulunmakta. Bunların başında ise kapı isimlikleri geliyor. Firmaların büyük bir kısmı şimdilerde klasik tarzdaki isimlikler yerine mümkün olduğu kadar özel tasarım kapı isimliği seçmeye özen gösteriyorlar.

Ankara Kapı İsimliği Firması

Bunun en büyük nedenlerinden biri ise özel tasarım kapı isimliği ile beraber firmaların kendilerine ait kurumsal kimliklerini çok daha etkili şekilde ortaya çıkartabilmesi gelmekte. Geçmiş dönemlere bakıldığı zaman da görülebileceği üzere kapı isimlikleri her seferide bilindik tarzda hazırlanıyordu. Bundan dolayı da firmaların kendilerine ait kurumsal kimlikleri ortaya tam anlamıyla çıkartılamıyordu. Şimdilerde ise bu konuda oldukça etkili çalışmalar yapılmaya başlanmış durumda. Dolayısıyla öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken en önemli konuların başında, bu konuda deneyimli olan kişiler ile iletişime geçilmesi olmalıdır. Şimdilerde bu konuda oldukça farklı çalışmalar yapılıyor olsa da yapılacak olan yanlışlıkların sonrasında ortaya çıkacak olan sonuçlar ne yazık ki istekleri yerine getirme konusunda ciddi anlamda sınıfta kalabiliyor.

Genel olarak özel tasarım kapı isimliği denildiği zaman dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerin başında, bu konuda deneyimli olan kişiler ile çalışmak olmalı. Çünkü bu kişiler gerek tasarım gerekse üretim çalışmaları esnasında gerekli olan noktaların tamamını etkili şekilde yerine getirmeyi başarmış olacaktır. Firmaların yapacakları araştırmalar sonrasında ilk aşamada ne tarz bir kapı isimliği istediklerine karar vermeleri gerekmektedir. Farklı materyallerden ve desenlerden hazırlanmış olan tasarımlar dikkatli bir şekilde incelendikten sonra bunlar arasından seçim oldukça kolay bir şekilde yapılmış olacaktır. Yapılacak olan desen ve materyal seçimi konusunda varsa firmanın diğer görsel öğeleri incelenmeli ve bunlar arasından ortaklaşa bir seçim yapılmalıdır.

Kurumsal kimlikte firmaya ait görsel öğelerin doğru olarak birleştirilmesi oldukça büyük bir öneme sahip olmakta. Var olacak olan bu bütünlük ile beraber firmalara ait olan kimliğin müşterilere ve hedef kitlelere ulaşımı çok daha kolay bir hale gelmiş olacaktır. Özel tasarım kapı isimliği çalışmaları ile beraber de yönlendirme tabelaları arasında kendine yer bulmakta olan isimlikler başarılı bir şekilde yaptırılmış olacaktır. Boyut, materyal, renk ve desen seçeneklerinin dikkatlice belirlenmesinden sonra artık bu isimliklerin üretimi yapılacaktır. Gerçekleştirilen doğru seçimlerin sonrasında ortaya çıkartılacak olan sonuçlar ile beraber firmalar gerekli olan yönlendirme işlemleri başarılı şekilde yerine getirilmiş olacaktır.

 

Kapı İsimliği Boyutları Ne Olmalıdır?

Tabela, anlamı gereği üzerinde açıklayıcı, yön gösterici, tanıtıcı, belirleyici, bilgi verici levha olarak tanımlanmaktadır. Bu sebeple günlük hayatımızda tabela her yerde, adımımızı attığımız her alanda karşımıza çıkmaktadır. En çok kullanılan tabelalar arasında ilk olarak kapı isimliği gelmektedir. Kapı isimliği işyerlerinde zorunlu bir kullanım haline gelmiştir. Bir kişinin odasını, yerini ararken bize yardımcı olan en büyük etken olarak yer almaktadır.

Kalabalık hayat şartları nedeniyle yapılan apartmanlarda birçok aile ve kişi oturmaktadır. Binalar pek çok kişiye ev sahipliği yaptıkları için aynı binada birden çok daire bulunmaktadır. Evimizi, adresimizi arayan kişiler adına kapı isimliği çok büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Aranılan adres bunun sayesinde kolayca bulunulabilmektedir. Adres bulmada son iş, daire numarasını bulmak olduğu için son adımda kapı isimliğinin önemi ve yardımı büyüktür. Sadece biz evi ararken değil bizi arayan misafirler adına da kolaylık sağlamaktadır. Kurye ve kargoların daire numarasını bulabilmesi adına dışarıdan verilen ev siparişleri için kapı isimliklerinde isim yazması önemli bir avantajdır.

Kapı İsimliklerinin Boyutları

Özellikle kurumsal şirketlerde, holdinglerde ve ofislerde kullanılan kapı tabelaları büyük öneme sahiptir. Buraların dışında hastanelerde, okullarda, aranan kişiyi ya da aranan departmanı bulabilmek adına yine kapı tabelalarından faydalanmaktayız. Dikkat edileceği üzere kapı isimliği boyutları belirli standart küçük materyallerdir.

En çok 12×25 ile 9×25 boyutlarında masaüstü ve kapı üstü isimlikler üretilmektedir. Daire metal kapı isimliği 15×4 cm ve kapı numarası ise 4×4 cm boyutlarda standart olarak üretilmektedir. Bu ölçülerin dışında özel üretimlerimiz ve imalatlarımız bulunmaktadır.

Hastanelerdeki yönlendirme tabelaları, aranan klinik, laboratuvar veya doktoru bulabilmek için bize yardımcı olmaktadır. Kapı tabelaları iş yerlerinde daire başkanı, müdür, müdür yardımcısı, mühendis, memur gibi üst düzey çalışanların ayrımını yapabilmemizi kapı isimliği sağlamaktadır. Büyük gözüken ve karışık olan hastanelerde, kurumsal iş yerlerinde, özellikle şirketlerde yer ve yön bulmak oldukça zor olmaktadır. İstenilen bölümü, aranılan yeri ya da odayı bulmak adına sağa sola, oraya buraya, danışmana ya da görevliye sormaya gerek kalmadan kapı yönlendirme tabelaları sayesinde aranan yeri bulmak çok kolaydır.

 Kapı İsimlikleri Nasıl Yapılır?

Bu tabelalar görüntü olarak basittir ama yapımı ve fikir edinmesi o kadar basit değildir. Kapı tabelalarının farklı model, desen, renk ve çeşitleri mevcuttur. Kullanılacak alanın, kullanılacak mekanın, mimarinin özelliklerine göre tabelanın şekline, desenine ve rengine karar verilmektedir. Yapılan tabelanın kalitesi ve kullanım kolaylığı da bu konuda çok önemlidir.

 

Kapı İsimliği Alüminyum Olmalıdır!

Kapı isimlikleri genellikle plastik, ahşap, metal (paslanmaz çelik, pirinç, alüminyum, çinko, bakır) malzemelerden yapılır. Genellikle bir veya iki satır metin içerir. Kapı isimliklerinin standart formatında, kişinin adı ilk satırda ve iş ünvanı ikinci satırda yer almaktadır. Bazı kuruluşların, iş ünvanını içermeyen isim levhaları talep etmesi de söz konusudur. İş unvanlarını hariç tutmanın başlıca nedenlerinden biri, isim plakasının kullanım ömrünü uzatmaktır. Çünkü kişinin kurum içi pozisyonu değiştiğinde dahi, aynı isim plakasını tekrar kullanmak mümkündür.

Büro isim levhaları çeşitli büyüklükte olabilse de, en popüler isim plakası boyutu 5,08 cm × 20,32 cm’dir. Kuruluşlarda tutarlılığı teşvik etmek için, kapı isimliklerinde tüm çalışanlar için aynı stil etiketi kullanma eğilimi vardır. Bu standart bir görünüm elde etmeye yardımcı olur. Ofis isim levhaları kar amacı güden kuruluşlarla sınırlı değildir. Birçok kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve devlet kurumlarının da kapı isimliği ürünlerine ihtiyacı olmaktadır. İsim levhaları için isimler 333 Reklam personeli tarafından, mekanik gravür, lazer gravür olmak üzere bir dizi işlemle malzemeye kazınmaktadır.

Neden Alüminyum Kapı İsimlikleri Kullanılmalı?

Ofis kapı isimlikleri yaygın olarak plastikten üretilmektedir. Bunun nedeni, plastiğin ahşap ve metale göre ucuz bir malzeme olmasıdır. Peki, bu tercih ne kadar doğrudur? Plastik, öncelikle alüminyuma göre çok daha kısa ömürlü bir tercih olacaktır. İşletmeler ne yazık ki, anlık maliyet hesapları ile en uygun fiyatla işi halletmek istese de; hesabını bilen ve uzun vadeli düşünen işletme yöneticilerinin tercihi alüminyum kapı isimliği olmaktadır. Çünkü alüminyum malzemenin plastiğe oranla sağlamlığı tartışılmazdır. Öte yandan ofis ortamındaki şık detaylar, müşterilerin izlenimlerini olumlu yöne kanalize eder.

Alüminyum ankara kapı isimliği, plastiğe nazaran çok daha profesyonel ve görünüş olarak da daha şık bir duruş ortaya koyar. Şirket imajını önemseyen yöneticilerin tercihi, elbette alüminyum kapı isimlikleri olacaktır. Bazı kuruluşlar yalnızca yönetici pozisyonundaki kişileri kapı isimliklerini alüminyum, diğerlerini ise plastik malzemeden yaptırmaktadır. Bu durum da yukarıda belirtildiği üzere tutarlılık açısından ters bir izlenim ortaya koyacaktır. 333 Reklam olarak; ofisinizden insanlara yansıyan imajınızı, arttıracak tedbirler almak için hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Ankara Kapı İsimliği Fiyatları Nelerdir ?

Kapı isimlikleri en önemli mihenk taşı olan şirket ve resmi panoları kapı isimlikleri fiyatları, olduğu yere hem güzel bir dizayn hem de işlevini arttırmakta. Kapı isimlikleri şirket odalarının, makam odalarının ve neredeyse bütün kapı çeşitlerinin tanımlayıcı nesnesidir. Kapı isimlikleri kamu alanları ve şahsi odalarda var olan birimlerin bölümlerin kimlik kazanmasını sağlayan yönlendirme ürünüdür.

Kapı isimlikleri kamu alanlarında ve özel şirketlerde olması zorunlu ürünler içinde yer almaktadır. Kapı isimlikleri sistemsel olarak tek parça ve tasarımsal anlamda siz müşterilerimizin direktifleri doğrultusunda yapılmaktadır. Kapı isimlikleri kaliteli folyo tasarımlarının üstüne baskılar yapılmaktadır.

Kapı isimlikleri fiyatları oldukça ucuz ve düşük maliyetlidir. Evlerimiz için tanıtıcı bir nitelik taşıyan kapı isimlikleri bilhassa evlerimize ilk defa gelmekte olan akraba, komşu veya herhangi birisi geldiği zaman kapının bize ait olduğunu göstermek niyetiyle kullanılır. Bu ankara kapı isimliği ile boş yere adres ve şahıs sormak için kimse sizi rahatsız etmemiş olur ve o insanda uğraşmamış olur.

Birçok ev ve apartmanda görmeye alışkın olduğumuz çelik kapı isimlikleri size özel olarak baskısı ayarlanıp adresinize gönderilebilmektedir. Bunun dışında sevdiğiniz insanlar için mükemmel bir yeni ev hediyesi düşünüyorsanız daima sizi hatırlatacak ve kafasında yer almanızı sağlayacak kapı isimlikleri çeşitlerini siz müşterilerimiz ve değer verdiğiniz insanlar için baskısını yapıp montaj için hazır hale getirmekteyiz.

Kapı isimliklerini siz müşterilerimiz için sizin, sizin önerileriniz doğrultusunda evlerinize ve kurumsal firmalara yapmaktayız. 333 reklam ajansı bütün reklam ihtiyaçlarında sizin yanınızdadır. Özellikle Ankara da yapmış olduğumuz kapı isimliği çalışmalarını incelemek ve sizlere daha detaylı açıklamalar yapabilmemiz için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Comments (5)

  1. Ankara Asansör Etiketleri – Ankara Reklam , Ankara Etiket , Ankara Tabela

  2. Gaziantep Kapı İsimliği – Gaziantep Reklam Firması

  3. Muş Kapı İsimliği - Muş Reklam

  4. Ankara asansör etiket firmaları-333 etiket firması-333 etiket

  5. Ankara Kapı Tabelası Fiyatları Nelerdir? – Ankara Reklam , Ankara Etiket , Ankara Tabela

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Son Yazılar

Sorularınız
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by