HEMEN ARA WHATSAPP

No menu assigned!

Protokol Yönlendirmesi

333 ReklamMimari YönlendirmeProtokol Yönlendirmesi

Protokol yönlendirmesi başkanlıklar, genel müdürlükler, ceo, daire başkanı, valilikler gibi yüksek makamların kullandığı makam kapı isimliği ürünüdür. Bu kapı isimlikleri sizlerin tercihine ve zevklerine göre özel  imalat ile yapılmaktadır.  Makam kapı isimliği, normal kapı isimliğinden daha ağır ve daha gösterişlidir. Protokol yönlendirmesi, prestijine yüksek derecede önem veren firmalar için vazgeçilmezdir. Bu isimlikler en yüksek kaliteli ve ağır malzemeleri kullanarak ürettiğimiz kurumsal kimliğin en önemli öğesi olan isimlik ve yönlendirme tabelası ürünüdür.

Protokol Yönlendirmesi Kapı İsimliği Yönlendirme Tabelası Nerelerde Kullanılır?

Protokol yönlendirmesi makam kapı isimliklerinin kullanım yerleri çeşitlidir. Emniyet genel müdürlüğünün şubeleri ve birimleri, siyasi başkanlık binaları, resmi bakanlık birimleri, üniversitelerin rektörlük  müdür, müdür yardımcısı birimlerinde bu kapı isimliklerini görebiliriz. Ayrıca bölüm başkanlık binaları,  spor kulübü başkanlık birimleri, adliye başkanlık birimleri, hukuk büroları, özel güvenlik şirketleri gibi yüksek prestijli binalar bu kapı isimliğini kullanmaktadır.

Çok katlı veya çok bölümlü firmalar tarafından yaygın olarak kapı isimliği, günlük hayatımızda en çok ihtiyaç duyduğumuz ve kullandığımız üründür. Kapı isimlikleri iç mekanda insan trafiğinin yoğun olduğu yerde, firma içindeki bölüm, departman veya ilgili kişiyi bulmak için kullanırız. Kapı isimlikleri birbirinden farklı çeşitlerde olabilmektedir. Resmi binalarda kapı isimliği olmayan yer nerdeyse hiç yoktur. Kapı isimlikleri  çok katlı, birçok departmana sahip binalarda hayatı kolaylaştırmaktadır. Çünkü insanlar aramış oldukları departmanları özellikle çok katlı binalarda bulmakta zorlanıyorlar ve bina içlerinde de kaybolabiliyorlar. Kapı isimlikleri, kat planları  ve protokol yönlendirmesi tabelaları o an bulunduğunuz kattaki kişileri ve departmanları göstermektedir. Bina kat planları ise istediğiniz bölüme, firmaya veya kişiye nasıl ulaşabileceğiniz konusunda yönlendirerek size yardımcı olmaktadır. Kapı isimlikleri konusuna aşırı derecede önem gösteren firmalar platin,altın veya gümüş malzemelerden özel imalatla yaptığımız kapı isimlikleri ile her zaman bir adım  önde olacaklardır.

Protokol Yönlendirme Kapı İsimliği Yönlendirme Tabelası İmalatı Nasıl Yapılır?

Bu tür kapı isimliği ürününü  tamamen özgün tasarımlarla tasarlıyor. En kaliteli, sert ve ağır metaller  üzerine gravür oyma, lazer kazıma,asit indirme, bombe verme veya kabartma yöntemleri ile üretmekteyiz. Ayrıca uv baskı ve braille  kabartma harf desteğiyle metalik kapı isimliği yapabiliriz. Dilerseniz en kaliteli ahşap malzemeleri lazer kesim ile işleyerek, ahşap kazıma, el işçiliği oyma, dijital baskılı ahşap yönlendirme tabelası üretimimiz de mevcuttur. Ayrıca mermer veya düzgün taş malzeme üzerine lazer kazıma, gravür oyma, uv baskı yöntemleri ile de çeşitli modellerde gösterişli ve ihtişamlı şık kapı isimlikleri ürünlerini de tamamen size özel imalat olarak sağlayabilmekteyiz.

Leave a comment

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.