HEMEN ARA WHATSAPP

No menu assigned!

Işıklı Tabela

Işıklı Tabela

Işıklı Tabela ihtiyaçlarınız için pleksi kutu harf, alüminyum dekupe,paslanmaz krom harf,vinil germe,dekota harf vb. birçok modelde kaliteli ve uzun ömürlü tabela imalatımız vardır.

Tabela ve reklam sektörü firmaların en fazla üzerinde durduğu konular arasındadır. Firmanın tanıtım çalışmaları düzgün yapılmazsa en başta prestij kaybı, maddi zararlar gibi oldukça farklı ve ciddi sorunlar ortaya çıkacaktır. Bu gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmamanız için tabelacı firmanızı doğru seçmeniz oldukça büyük önem taşımaktadır.

Geçmiş zamanlarda firmalar bakkal tabelası gibi eski tarzda tabelalar kullanıyorlardı. Bu tabelalar ilkellerdi ve tabela modellerinin oldukça az olmasından ötürü bu modellerdeki tabelayı kullanan firmaların çokluğu sebebi ile tabelaları hep birbirine benziyordu.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte tabela tasarımında önemli değişikliklere gidildi ve birden çok model ortaya çıkmaya başladı. Bu sayede firmalar yalnızca kendilerine özel şekilde tabela tasarımı ve imalatı yaptırarak, farklılaşmış ve kendilerini diğer firmalardan izole etmeyi başarmışlardır.

Işıklı Tabela İmalatı Nasıl Yapılır?

Işıklı tabela imalatında çoğunlukla pleksi kutu harf malzeme tercih edilmektedir. Biz burada pleksi ışıklı kutu harf tabela imalatından bahsedeceğiz. Tabelacımız firmanızı ziyaret ederek tabelanın kurulacağı yere karar verilir ve cephe ölçüleri alınır. Grafikerimiz dijital ortamda tabela tasarımını gerçekleştirir. Yapılan tasarımdaki ölçülere göre, tabelanın alüminyum kompozit malzemeden dış iskeleti hazırlanır. Sonraki aşamada istenilen renkte pleksi malzeme seçilerek cnc  router veya lazer ile kesilerek kutu harfin ön kısmı elde edilir. Kutu harfin kenar profili için de  belirlenen kalınlığa göre pleksi malzeme lazerle veya cnc routerda kesilir. Pleksi malzeme ısı ile bükülerek, ön kısma yapıştırıcıyla sıkıca yapıştırılır ve bu sayede kutu harf elde edilmiş olur. Hazırlanan kutu harf içerisine dekotaya yapıştırılan harf şeklinde ledler yerleştirilir. Tabelanın iskeletine hazırlanan bu kutu harf  yerleştirilerek tabela arkası dekota ile kapatılır ve tabela test edilir. Sonrasında tabela montaja hazırdır.

Tabela Nedir?

Tabela nedir, sorusuna en iyi cevap işletmenizin bilinip, markanızın akıllara kazınması için pleksi, kompozit malzemeden ışıklı ışıksız olarak üretilen reklam ürünüdür demek mümkündür. Dijital Baskı Tabela, bilgisayar kullanımıyla tasarlanan tabelalar olarak hizmet verir. Oldukça hızlı üretilmesi ve kaliteli olması tercih edilmesinin sebebidir. Neon Tabela, neon çubukların ateşte ısıtılmasıyla yapılan tabela türüdür.  Neon gazı kullanımı ile aydınlatılır. Yüksek ışık gücü geceleri görünürlüğünü arttırdığı için firmalar tercih eder.

Led Aydınlatmalı Tabela, bilgisayar ile kontrolün sağlandığı bir tabela çeşididir. Elektrik tüketimi oldukça azdır. Bu sebeple günümüzde tercih edilen ışıklı tabela türlerinden birisi olmuştur. Polikarbon Tabela, ışıklı ve ışıksız tabela olarak kullanılabilir. En uygun fiyata sahip tabela olduğu için tercih sebebidir. Değişimi istendiği zaman üzerine istenilen renkte folyo serilerek yapıldığı için kolay değişebilen tabela türüdür.

Pleksi Tabela, renk seçeneğinin fazla olduğu tabelalar dır. Uygulama alanları çok geniş olduğu için tercih edilir. Işığı eşit dağıtması ve olumsuz hava koşullarına dayanıklı olması da bir diğer tercih sebebi.

Tabela Nedir?

Totem Tabela, genellikle ana yollarda ve trafiğin akış yönlerine yapılan tabelalardır. Ebatları diğer tabelalara oranla daha büyük kullanılır.  Bu durum sayesinde görünme diğerlerine oranla daha fazla sağlanır. Kutu Harf Tabela nedir, el işçiliği ile yapılan tabela türüdür. Kullanılan ana malzeme paslanmaz kromdur. Hoş görünüm sunduğu için çok tercih edilir.

Alüminyum Tabela, kalite ve dayanıklılığı önemseyen işletmeler tarafından tercih edilir. Oldukça uzun ömürlüdür. Işıklı ve ışıksız tabela şeklinde kullanımı mevcuttur. Gravür-Oyma Tabela, en göz alıcı tabela türüdür. Maliyeti diğerlerine oranla yüksektir. Siyah, altın ve bronz renklerde hizmet sağlar. Duvara monte edilebildiği gibi askılı olarak da kullanılabilir. Günümüzde firmalar tarafından en çok altın ve bronz renkleri seçilerek yaptırılır.

Çatı Tabela, adından da anlaşıldığı gibi çatı kısımlarında kullanılan tabela çeşididir. Yüksekte oldukları için çok büyük harfler tercih edildiğinden kullanımı yaygındır. Bu her açıdan kolay görünüm sağladığı için tercih edilir.

Işıklı Tabela Nedir?

Işıklı tabela, akşam vakitlerinde hizmet veren işletmelerin kullandığı, led, neon veya flüoresan aydınlatmalı tabela çeşididir. Işıklı tabela fiyat olarak ışıksız tabeladan  pahalıdır. Işıklı tabela alüminyum kutu harf, pleksi kutu harf, vinil germe tabela şeklinde üretilebilir.

Işıksız Tabela Nedir?

Işıksız tabela, gündüz çalışan firmaların tercih ettiği ekonomik tabela türüdür. Çoğunlukla pleksi malzemeden üretilmekte olup, alüminyum kompozit, ahşap, vinil germe şeklinde de imalat imkanı mevcuttur. Bunun yanı sıra yine gelişmiş teknolojik imkanlarla tabela yapımında kullanılan malzemeler çeşitlenmiştir. Tabela yapan firmalar hitap ettikleri işletme sahiplerine dayanıklılık, göze çarpma, ebat ayarlayabilme, istenilen alanda kullanılabilme imkanı sunmaktadır. Bu sayede markalar kendi kimliklerini en iyi yansıtabilen tabela türünü seçebilme imkanına rahatlıkla kavuşmaktadır.

Raket Tabela, dekoratif tabelalar dır. Kullanım yerleri genellikle caddelerdir. Göz alıcı şekillerde tasarlanması sağlanır.

Cephe Tabela, genelde küçük orta ölçekli işletmelerin kullandığı tabelalar. Yapımında neon kullanılır.

Yönlendirme Tabelası Nedir?

Yönlendirme Tabela, kişilere gidecekleri yeri bir nevi tarif eden tabelalar dır. Kurumlar tarafından da kullanılabilen bu tür tabelalar her yerde karşımıza rahatlıkla çıkabilir. En yaygın kullanıma sahip bu tabela türü cadde, sokaklar, bina içleri ve dışları gibi yerlerde kullanılır.

Markaların reklamları için önemli bir yere sahip olan tabela nedir diye seçerken, işletmenin kendini en iyi ifade etiğini düşündüğü, faaliyet ve hizmetlerinin detaylarını en iyi sunan olmasına dikkat etmesi gerekmekte. İşetme için tabela oluşturan firma mutlaka işletmenin sektörünü bilmelidir. Sunulan tabela çeşidi ise işletme sahibiyle birlikte belirlenmelidir. Çünkü iyi seçilmiş bir tabela uzun soluklu bir reklam sunduğu için işletmeye potansiyel müşterini az maliyetli çekme imkanı sunar. Zaten asıl amacı bu olan tabela göze çarpma ve seçici müşteri kitlesine evet doğru yerdeyim dedirtme özelliği taşımakla da görevli olmalı. Bu da dolaylı olarak işletmenin ömrünü uzatma işlevini arttırır. Bu durumu mümkün kılan faktörlerden en önemlisi sürekli değindiğimiz gibi iyi tabela seçimiyle mümkün kılınır.

Işıklı Kutu Harf

Işıklı kutu harfler günümüzün en görsel en modern ve en nezih tabela modelidir.  Uzun ömürlü kullanım için üretilmişlerdir. Kutu harf yapımında krom, alüminyum,pleksi ve gold kromdur. Ayrıca fileli krom kutu harf modeli de vardır. Fileli krom kutu harf paslanmaz krom malzemenin ince kesilip, alt tabanına pleksi kutu harf malzeme yapılması ile üretilmektedir. İstenirse fileli kutu harfin iç kısmına led yerleştirilerek ışıklı fileli kutu harf yapılır.

Işıklı Kutu Harf Nedir?

Işıklı Kutu Harf, işletmelerin kendilerini daha görünür kılmak ve marka bilinirliklerini artırmak amacıyla kullandıkları bir çeşit tabela materyalidir. Özellikle mağazanın cephelerine monte edilir. Güzel ve şık bir yapıya sahiptirler. Kısacası  Işıklı Kutu Harf Tabela  olarak adlandırılan çalışma;  pleksiglas, paslanmaz krom, alüminyum, bakır gibi malzemeler plaka şeklindeyken, lazer ya da CNC Router Kesim sistemi ile her hangi bir harf, şekil, logo vb   kesildikten sonra, yanak kısımlarına aynı malzemeden yapıştırılmasıdır. Bu çalışmanın içine, tercih edilen renklerde led döşenerek aydınlatılmasına denilmektedir. İçerisine led döşenerek tasarlanan bu üründe birden fazla renk kullanabilirsiniz. İçerisine led koyulmadan bitirilen çalışmalar ise ışıksız kutu harf olarak adlandırılır.

Işıklı Kutu Harf İmalatı Nasıl Yapılır?

Işıklı Kutu Harfin imalatında pleksiglas, paslanmaz krom, alüminyum, bakır gibi malzemeler kullanılır. Bu malzemeler plaka şeklinde olmaktadır. Lazer ya da CNC Router kesim makinaları ile harfi kestikten sonra, yanak kısımları aynı malzemeden belli kalınlıkta şerit dönülür. İmalat süreci malzemenin yapısına göre farklılık göstermektedir. Işıklı Kutu Harfler, hızlı yapıştırıcı, ya da kloroform ile harfin etrafına içten yapıştırılır. Silikon amaçlı kullanılması için, kloroform ile pleksi tozunun karışımından elde edilen katı yapıştırıcı pleksi kutu harf etrafına içten enjektör yardımı ile tekrar geçilir.

Işıklı Kutu Harfler Nerelerde Kullanılır?

Genellikle tüm ortamlarda; iç mekan ve dış mekanlarda kullanılabilir. Hiçbir kullanımı kısıtlayan engel bulunmamaktadır. Bu sebepten ötürü genellikle işletme sahipleri tercih etmektedir. Işıklı kutu harfler estetik görünümlü bir yapıya sahiptir. Bu sayede müşterilerinizin / kullanıcılarınızın gözlerine hitap ederek gözleri mest edin.

Işıklı Kutu Harflerin Avantajları Nelerdir?

Arızaları çok nadirdir. Bu sayede ışıklı kutu harfinizi uzun süre boyunca kullanabileceksiniz. Işıklı kutu harfler birden fazla görselleştirme seçeneği sunmaktadır. Yazı ve logonuzu yaptırabilirsiniz. İstediğiniz reknkte kolayca oluşturabilirsiniz. Biz 333 Reklam ankara tabelacı olarak müşterilerimize Işıklı Kutu Harfler konusunda tüm esneklikleri tanımaktayız. Uzman kadromuz ve avantajlı fiyatlarımızla 333 Reklam farkını ortaya koymaktayız.

 

Led Tabela

Led tabela, led lambalar ile hazırlanan ışıklı tabela ürünüdür. En önemli avantajlarından birisi enerji tasarrufu sağlaması ve ledlerin uzun ömürlü olmasıdır.

 

LED tabela modelleri de son dönemlerin en gözde tabela modelleri içerisinde kendine yer buluyor. Tabelalar, firmaların kendilerini müşterilerine tanıtmaları ile alakalı oldukça önemli detaylar arasında yer alıyor. İlk üretilmeye başladıkları dönemlerde tabelalar bilindik şekillerde hazırlanıyordu. Bundan dolayı da firmalar kendilerini tanıtabilmek adına yalnızca onlara sunulan tabela modelleri içerisinden seçimlerini yapmak zorunda kalıyorlardı. Fakat ilerleyen dönemlerde bu konu ile alakalı oldukça farklı çalışmalar yapılmaya başladı. Böyle olunca da firmalar artık klasik tarzdaki tabela modellerinin yanı sıra birbirinden farklı ve yeni tabelalar arasından da seçimlerini yapabiliyorlar. Yaptıkları bu seçimler sonrasında ise artık kendilerini tanıtmak hiç olmadığı kadar kolay oluyor.

Led Tabela Nedir?

Led tabela, alüminyum şase hazırlandıktan sonra kutu harf üzerine  led adı verilen enerji tasarruflu ve uzun ömürlü led aydınlatma sistemleri döşemesiyle yapılan ışıklı tabela ürünüdür.

Tabelada Led Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Firmaların büyük bir kısmı geçmiş dönemlerde LED tabelalar denildiği zaman ya tabelaların çok pahalı olduğunu düşünüyorlardı ya da var olan modellerin çok klasik olduğunu görerek bunların içerisinden seçimleri yapmanın istenilen sonuçları elde ettiremeyeceğini düşünüyorlardı. Lakin var olan gelişmeler ile beraber artık farklı özelliklere sahip olan LED tabelalar kullanıldığı takdirde firmalar tüm dikkatleri başarılı bir şekilde üzerine çekecek tarzdaki tabela modelleri içerisinden seçimlerini rahatlıkla yapabiliyorlar. LED sistemi tabelalarda kullanılan ve kalitenin belirlenmesini sağlamakta olan elektronik devre elemanı olarak görülür. LED fiyatları kalitesine bağlı olarak değişim gösterir. Dolayısıyla tabela için LED seçimi yapılırken mutlaka mümkün olan en kaliteli LED seçimi yapılması da son derece önemlidir.

 

LED Tabela Nasıl Yapılır?

Genel tabiri ile LED tabela için elektronik malzemenin üzerine PCB kartları dizilir. Baskı devre sistemleri de aynı LED çeşitlerinde olduğu gibi farklı kalitelerde üretilerek insanlara sunulur. Bunların içinden yanlış seçim yapıldığı zaman LED tabelalar uzun ömürlü kullanıma uygun olmaz. Bu aşamada dikkat edilecek olan nokta ise epoksi kart kullanmak olur. Çünkü epoksi kartlarda genleşme oranı çok daha azdır. Aynı zamanda kart nem çekmediği için de eğilip bükülme görülmediği için kullanım ömrü fazlalaşır.

LED tabelanın profesyonel kişiler tarafından hazırlanması son derece önemlidir. Aksi durumda tabela istenildiği gibi kullanılamaz. Hazırlanacak olan LED tabelaların sistemlerinde birbirinden farklı firmalara ait olan özel microcontroller kullanılır. Tercih edilecek olan işlemcinin kullanılacağı yerde rahatlıkla çalışabileceği teknik özelliklere sahip olmalıdır. İş potansiyelini arttırmakta olan led tabelalar ile beraber ürünlerin müşterilere direkt olarak tanıtılması sağlanır. Bu tarz tabelalarda isteğe bağlı olarak birbirinden farklı tarzdaki yazı efektleri de rahatlıkla kullanılabilir. Elektrik güç tüketimi de son derece azdır. Böylelikle firmalar belirli bir alanda kendilerini en iyi şekilde tanıtma olanağına da erişmiş olurlar. Firmalar geçmiş zamanlarda LED tabelalar denildiği zaman ya tabelaların çok pahalı olduğunu düşünürlerdi ya da var olan modellerin klasik olduğunu görüp bunların içerisinden seçimleri yapmanın istenilen sonuçları elde ettiremeyeceğini düşünüyorlardı.

Led Tabelalar Nerelerde Kullanılır?

İç ve dış mimaride dekorasyon amaçlı, işletme reklamını yapmak, otobüslerde, gemicilik alanlarında, gece görüşünün sağlanmasının istenilen yerlerde, eğlence merkezlerinde olmak üzere birçok alanda rahatlıkla Led tabela kullanılmaktadır.

Led Tabelaların Avantajları Nelerdir?

Led Tabelalar enerji tasarrufu sağlar. Açık hava reklamcılığında Işıklı tabelalarda led kullanılır. Dikkat çekici ve algıda seçiciliği sağlar. Dikkat isteyen tabela türüdür. İşyerinizde reklamını yaptığınız tabelaları ister kırmızı isterse beyaz LED yaptırabilirsiniz. Satır aralığı işlevi sayesinde temizlenmesi kolay ve su geçirmez olmasıdır. Panel sistemleri, çok uygun fiyatlı olmasının yanı sıra, dikkat çekici bir özelliğe sahiptir. Özellikle kalabalık ve işlek caddelerde kullanmak yararlıdır. İnsanlar, kural olarak, gözlerinin önünde duran mağaza, işyeri veya kurumu fark etmeyebilir. Geleneksel tabela reklam sistemlerinden daha uzun ömürlüdür. Bu hizmet kalitesini gösterir.

Sınırsız kullanım önemli bir avantajdır. Kurumsal olarak kullanılıyorsa, bilgisayar aracılığıyla şirket bilgilerini veya ürün özelliklerini girebilirsiniz. LED ışıklı tabela kullanılarak yazılacak yazılarda animasyon kullanmak da mümkündür. Bu durumda, reklam için kullanılan panel daha da ilginç olabilir. Mağazadaki hisse senetlerini LED panel tabela üzerinde ilan edebilirsiniz. Böylece, dikkat çekmek, önemli bir müşteri tabanını çekmek, müşteri ve finansal faydalar elde edebilirsiniz. Reklam sektöründe büyük bir yer tutan LED tabelalar, çeşitli ürünleri sayesinde tüm beklentilerinizi karşılayabilir.

Hikayenizi hak ettiği kalite ve etkiyle anlatın. 333 Reklamdan bir LED Tabela seçin ve sadece ilk gün değil, ömrü boyunca harika görünen ve performans gösteren üstün teknolojinin tadını çıkarın.

İç ve dış mekan dijital tabelalar, benzinlik fiyat tabelaları sunuyoruz. Ürünlerimiz, canlı görüntüler, sorunsuz performans ve sektördeki en iyi renk bütünlüğü sağlar. Başlangıçtan kuruluma kadar, 333ün dahili mühendisliği, yazılım geliştirme, üretim ve destek ekipleri mevcut en iyi görünümlü, en güvenilir ekranı almanızı sağlayacaktır.

Ankara Işıklı Tabela Firmaları

Ankara Işıklı Tabela Firmaları olarak Ankara’da ışıklı tabela imalatı , ankara kutu harf tabela ,ankara tabela üretimi yapan reklam firmamız tabela imalatı konusunda yılların tecrübesi ve kaliteli işleri ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. İnsanların bir kısmı tanıtım faaliyetlerinin yalnızca reklam aracılığı ile yapılabileceğini düşünüyorlar. Fakat işletmelerin bulundukları yerlerde onların olduğunu belirtecek olan tabelaların kullanımı ile beraber işletmeler kendilerini hedef kitlelerine mümkün olan en iyi şekilde tanıtmış olacaklardır. Şimdilerde tabela çeşitleri söz konusu olduğu zaman klasik tarzdaki modellerin yerini çok daha yeni modeller aldı. Böyle olunca da işletmelerin büyük bir kısmı artık yenilikçi ürünleri inceleyerek bunların arasından seçimlerini yapıyorlar. Onların bu konudaki isteklerinde var olan artış ile beraber de artık farklı tabela modelleri üretiliyor. Ankara Işıklı Tabela Firmaları nın ürettiği Işıklı tabela  çeşitleri de yine firmaların büyük bir kısmının hakkında en fazla araştırma yapmakta olduğu konulardan biri olarak ön plana çıkıyor.

Ankara Işıklı Tabela Firmaları Size Nasıl Yardımcı Olacaktır?

Şimdilerde hakkında inceleme yapılmakta olan ışıklı tabela ve Ankara Işıklı Tabela Firmaları kavramı aslında genel bir kategori olarak değerlendirilmektedir. Bu kategori içerisinde yer alan farklı ışıklı tabela türleri de yine kategori içerisinde değerlendirilmektedir. Fakat ışıklı tabela çeşitleri incelendiği zaman insanların karşılarına çıkan ve en çok tercih edilenler polikarbon tabela ve pleksi ışıklı tabelalar olmaktadır. Var olan bu tabela modelleri incelendiği zaman da dikkat edileceği üzere tabelaların iç kısımlarında demir ya da alüminyum profilden yapılmış olan iskelet bulunmaktadır. Var olan bu iskeletin etrafında da 12 cm’lik oluklu bir alüminyum profil yer almaktadır. Işıklı tabela çeşitlerinde iskeletin kaliteli bir şekilde hazırlanmış olması son derece önemlidir.

Işıklı Tabela İmalatı Nasıl Yapılır?

Aksi durumda hazırlanacak olan ışıklı tabela çeşitlerinin kullanımları son derece sınırlı olacaktır. İlk üretilmeye başlandığı dönemlerde ışıklı tabela çeşitleri yalnızca belli başlı modellerde hazırlanıyordu. Fakat daha sonrasında firmaların bu konudaki isteklerinin artış gösterilmeye başlaması ile beraber ise tabela üretimi yapmakta olan firmalar da onların isteklerini en etkili şekilde yerine getirecek olan tabela modellerini inceleyerek bunların içinden en uygun olanların kullanılmasını sağlıyor. Işıklı tabela modellerinin en önemli özelliklerinin başında tüm dikkatleri üzerine çekmesi geliyor. Doğru ışıklı tabela seçiminin yapılması ile beraber tabelaların kullanıldığı alanda istenildiği gibi tüm dikkatler tabelanın, dolayısıyla firmanın üzerinde toplanmış olacaktır. Bu konu ile ilgili incelemeler yapan firmaların büyük bir kısmı da artık hangi sektör içerisinde yer alıyor olursa olsun fark etmez kendi isteklerine en uygun olacaklarını düşündükleri tarzdaki tabela modelleri içerisinden seçimlerini yapmış oluyorlar.

Firmaların Ankara Işıklı Tabela Firmaları konusunda yapmakta oldukları incelemeler esnasında da görülebileceği üzere artık farklı boyutlardaki tabelalar özenle üretiliyor. Dolayısıyla firmalar bulundukları bölge ve kullanım alanına bağlı olarak değişim gösteriliyor. Tabelanın ön kısmında ışığın geçirilmesini sağlayan pleksi ya da polikarbon levhalar bulunurken arka kısmında ise ışığın yansıtılması adına alüminyum gofrajlı levha bulunmaktadır. Tabelalarda kaliteli bir aydınlatmanın meydana gelebilmesi adına ise led lambalar kullanılmaktadır. Böylelikle hem uzun süreler boyunca tabelaların kullanılması sağlanırken hem de kaliteli ılık ile beraber tabela uzun mesafelerden rahatlıkla görülebilir.

 

Işıklı Tabela Örneklerimiz

 

Ankara Işıklı Tabela İmalatı

Ankara Işıklı Tabela İmalatı firması 333 Reklam olarak deneyimli kadromuz,modern ekipmanlarımızla tabela imalatı için hizmetinizdeyiz.

Eski dönemlerde tabelalar söz konusu olduğu zaman firmaların ve insanların akıllarına gelmekte olan modeller az çok belli oluyordu. Klasik tarzda hazırlanmakta olan bu tabelalar; hava karardığı zaman görünmez bir hale gelebiliyordu. Dolayısıyla tabelaların görüntüsü ne kadar güzel olursa olsun fark etmez asla tam anlamıyla arzu edilen sonuçlar elde edilemeyebiliyordu. Şimdilerde ise bu konuda oldukça farklı değişimler kendini göstermeye başladı. Böyle olunca da pek çok firma artık birbirinden farklı tarzlardaki tabela çeşitlerini inceleyerek bunlar arasından en etkili seçimleri yapmaya çalışıyorlar. Işıklı tabela çeşitleri üretilmiş olduğu ilk günden bu yana sıklıkla firmalar tarafından seçilmekte olan tabelalar arasında bulunuyor.

Ankara Işıklı Tabela İmalatı Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Genel itibari ile ışıklı tabela içinde isteğe bağlı olarak pek çok farklı tarzdaki aydınlatma ürünleri kullanılabilmektedir. Bu ürünler neon, led ya da flüoresan çeşitleri arasında değişim göstermektedir. Doğru şekilde hazırlanacak olan ışıklı tabelalar sayesinde firmalar ile alakalı tanıtım çalışmaları oldukça karanlık ortamlarda dahi hiç olmadığı kadar etkili bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Tabelaların iç kısımlarında yer edecek olan ışık sayesinde ön kısımda yer alacak olan yazılar uzak mesafelerden dahi çok kolay fark edilebilir. Tabelanın tasarımı için vinil, pleksi ve folyo baskı türleri arasından seçimler yapılabilmektedir. Işıklı tabela çalışmaları için öncelikli olarak alüminyum ya da demir profilden iskelet hazırlanmaktadır.

Işıklı Tabela İmalatı Nasıl Yapılır?

Bunun ardından ise ışıklı tabela iskeletinin etrafına 12 cm oranında hazırlanan oluklu alüminyum profil yerleştirilmektedir. Işıklı tabelanın ön kısmında ışığı geçirmekte ola polikarbon ya da pleksi levhalar kullanılırken arka kısımda ise ışığın mümkün olan en eşit şekilde yansımasının sağlanması adına alüminyum gofrajlı levhalar kullanılmaktadır. Yapılacak olan çalışmalar sırasında ise aydınlatma işlevi neon, led ya da flüoresan ile istenildi gibi sağlanmış olur. Klasik tarzda hazırlanmakta olan ışıklı tabela hazır tarzdaki alüminyum kasalardan yapılabilmektedir. Var olan bu kasaların derinlikleri 7 cm ila 15 cm arasında değişim göstermektedir. Firmaların isteklerine bağlı olarak düz yani klasik şekilde montajlar yapılabildiği gibi isteğe bağlı olarak birbirinden farklı desen ve şekillerde özel olarak da hazırlanabilmektedir.

Firmaların ışıklı tabela konusunda yapmakta oldukları araştırmaları sonrasında da görebilecekleri üzere ağırlıklı olarak lacivert, siyah, beyaz ve kırmızı renkler tercih edilmektedir. Günümüzde pek çok farklı çeşitte ışıklı tabela modelleri firmaların karşılarına çıkartıldığı için öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken şey nerelerde kullanılacağına dikkat ederek buna göre tasarım çalışmalarının yapılması olmalıdır. Kaliteli bir görünüme ulaştırılması adına gerçekleştirilecek olan çalışmalar neticesinde firmaların isteklerini net bir şekilde karşılayacak tarzda tabelalar kolaylıkla hazırlanmış olacaktır. Konusunda deneyimli olan kişiler tarafından yapılacak olan çalışmalar neticesinde tam olarak arzu edildiği şekilde tabelalar ortaya çıkartılmış olmaktadır. Dikkatleri üzerine başarılı bir şekilde çekecek olan ışıklı tabelalar ile beraber ise firmalar isteklerine net bir şekilde erişmiş olacaklardır.

Işıklı Tabela İmalatı Firması İle Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

Tabela seçimini doğru şekilde yapmak günümüzde artık hiç olmadığı kadar büyük bir öneme sahiptir. Çünkü bu aşamada yapılacak olan en ufak bir yanlışlık sonrasında firmaların tanıtımları ne yazık ki istenildiği şekilde yapılmamış olacak, bununla beraber ödenmiş olan para da boşa gidecektir. Bunu bilen firmalar da artık tabela yaptırmadan önce hangilerinin onlar için uygun olduğunu belirleyerek buna göre seçimlerini yapıyorlar. Artık kendi isteklerini belirledikten sonra buna en uygun tabelaları seçebiliyorlar. Işıklı tabela imalatı da yine son dönemlerin en gözde tabela modelleri içerisindeki yerini almış durumda.

Böyle olunca da pek çok kişi ışıklı tabela imalatı Ankara için dikkatli bir şekilde araştırmalar yapıyor, bu araştırmaları sonrasında da karşılarına çıkan modeller arasından kendi isteklerini en iyi şekilde yerine getirebileceğine inandıkları tabelaları hazırlatmayı tercih ediyorlar. İsminden de anlaşılabileceği üzere ışıklı tabelada pek çok farklı aydınlatma malzemesi kullanılmaktadır. Fakat genel olarak floresan, neon ve led gibi aydınlatma ekipmanları kullanılmaktadır. Işıklı tabelaların en büyük avantajlarının başında, firmaların özellikle karanlıkta en etkili şekilde görünmesini sağlamaktır.

Bu tarz tabelaların ön ve arka kısımlarında ışığın yansıtılmasına imkan tanıyan vinil, folyo ya da pleksi baskı tercih edilir. Ankara ışıklı tabela imalatı esnasında demir ya da alüminyumdan yapılacak olan iskelet ve bu iskeletin etrafında ise alüminyum profil kullanılır. Standart tarzdaki ışıklı tabelalar, hazır alüminyum kasalardan üretilmiştir. Bunların derinliği 7 cm ile 15 cm arasında değişim göstermektedir. Firmalar gerek düz gerekse farklı şekil ve desenlerde diledikleri tabelaları hazırlatma imkanına sahip oluyorlar.

Işıklı Tabela İmalatı Firması İle Nasıl Çalışılır?

Firmaların ışıklı tabela imalatı konusunda dikkat etmeleri gereken en önemli şeylerin başında, bu konuda deneyimli olan tabelacı ile iletişime geçilmesi gerektiğidir. Aksi halde ortaya çıkabilecek olan sonuçlar ne yazık ki tahmin edilenden çok daha kötü olabilecektir. Bunların olmasının engellenmesi adına ışıklı tabelanın kullanılacağı konum ve yer tam anlamıyla belirlenmelidir. Çünkü ölçüler net olarak belirlenmezse, yapılacak olan tabela imalatı istenilen sonuçların elde edilmesini sağlamamış olacaktır. Ardından ise sıra tasarım ve ışık renklerinin seçilmesine geliyor.

Işıklı Tabela Çeşitleri

Işıklı tabela çeşitleri kullanılacak mekanın işlevine göre değişiklik gösterebilir. Tabela çeşitlerinin elektronik olması, farklı objelerle süslenmesi, markanın ve ya hizmetin ön plana çıkarılması bakımından çeşitlilik kazanmaktadır. Kalın, italik altı çizili, kabartmalı ve ya iki ve daha fazla renk kullanılarak detaylandırılan tabela çeşitleri, kare, oval, dikdörtgen ve ya isteğinize bağlı olarak farklı geometrik şekiller almaktadır.

Gelişen ve değişen teknoloji, insan ihtiyaçlarına cevap vermek için gün geçtikçe farklı bir özellik kazanmaktadır. Herhangi bir dükkan, mağaza, okul, dershane, özel ve ya tüzel kişiliğe sahip olan mekanların müşteri, muhatap ve ya tedarikçilerinin adres bakımından ilgisini çekmek için kullanılan ışıklı tabela özellikle kış aylarında ve akşam saatlerinde açık olan mekanlar için idealdir.

Işıklı Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Işıklı tabela çeşitleri kullanılacak mekanın işlevine göre değişiklik gösterebilir. Tabela çeşitlerinin elektronik olması, farklı objelerle süslenmesi, markanın ve ya hizmetin ön plana çıkarılması bakımından çeşitlilik kazanmaktadır. Kalın, italik altı çizili, kabartmalı ve ya iki ve daha fazla renk kullanılarak detaylandırılan tabela çeşitleri, kare, oval, dikdörtgen ve ya isteğinize bağlı olarak farklı geometrik şekiller almaktadır.

Zaman Ayarlı Işıklı Tabela

Zaman ayarlı otomatik tabelalar ortalığın kararması ve ya gündüzün istenildiği bir zamanda kullanılması bakımından kolaylık sağlamaktadır. Işıklı tabelalar sadece yazıyla ve ya rakamla değil, resim, doğa manzarası ve ya sizin belirleyeceğiniz farklı görünümlerle de üretici firma tarafından hazırlanmaktadır.

Online Tabela

Kurum, mağaza ve ya iş yerlerinin bulunduğu yere dikkat çekerken aynı zamanda reklamını da yapan ışıklı tabela çeşitlerini firma ve iletişim bilgilerinize de ekleterek dilediğiniz özelliklerde hazırlatabilir, kurulum ve montajını yetkili firmasına yaptırarak sözleşme ve garanti koşullarından faydalanabilirsiniz.

Bariyer üstü, akıllı led, led tabela hareketli veya kayan yazı tipinde, figürlü, yanıp sönen, hareketli kenarlıklı, mesaj içerikli olarak hazırlanabilir. Ayrıca giriş çıkış ve ya lavabo gibi kişisel ve ya güvenlik amaçlı mesaj içeren ışıklı tabela kafe, lokal ve ya çay bahçesi tarzı alanlara özgü İngilizce ve ya farklı dillerde mesaj içeren çeşitler derken oldukça farklı ve en marjinal fikirlerle üretilebilirler. Bu ürünleri bir telefonla sipariş edebilir, internette teşhir edilen tabelalardan kendiniz uygun modelleri ve boyutları belirleyebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize teslim alabilirsiniz.

Ödeme yapabilmek için kapıda ödeme, taksitli ödeme ve ya kredi kartı ve ile ödeme gibi seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Hitap ettiğiniz kitleye sizi anlatan mesajı etkili bir şekilde göndermek için yüzlerce ışıklı tabela çeşitlerinden birini kullanabilirsiniz.

 

Işıklı Tabela Nedir Nasıl Yapılır?

Işıklı Tabela Nedir Nasıl Yapılır? ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak modern ekipmanlarımız ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz. Işıklı Tabelalar potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmek için oldukça yüksek bir etkiye sahip tabela modelleridir.Ankara’da sizler için Işıklı tabelaları istediğiniz ölçülerde istediğiniz tasarıma göre  Tabela Ankara ( 333 Reklam ) farkıyle kaliteli malzemeden,şık ve estetiğin kurumsal kimliğinizle bütünleştiği çalışmalar sunuyoruz.

Işıklı Tabela Nedir Nasıl Yapılır?

Öncelikli olarak firmanız için uzun ömürlü bir reklam görseli niteliği taşıyan ışıklı tabelalar; elektronik ortamda firmanızda kullanmak istediğiniz yüzey üstüne 3 boyutlu olarak zevkleriniz ve müşterilerinizin dikkatini çekecek şekilleriyle sizlere ön sunum olarak hazırlanmaktadır. Bu 3 boyutlu çalışma sonunda  düşlediğiniz  tabela çalışmasına en yakın görselliği yakalamak için ekibimiz üstün bir çaba sarfetmektedir.Görüş ve önerileriniz doğrultusunda pazarlama stratejileriniz ile birlikte sizin için en kullanışlı ,en şık ve en uygun olan tabela görselinin seçilmesi ile ışıklı tabela imalat işlemleri için ekibimiz de tatlı bir telaş başlamaktadır.

Işıklı tabela yapımında CNC router cihazı ile alüminyum levhalardan ışıklandırma  yapılan logo vb (grafik) ve harfler istenilen ölçülerde ışıklandırılır. Kesilen bu parçaların kenarları yüksek sıcaklık vb etmenlerle bükülerek, istenilen renklerde boyanmaktadır.Kesim işleminin akabininde tabela oyma işlemi yapılır ve iç kısımları ışıklandırılır. Işıklandırma yapılan tabela ardından Plexglas üzerine renkli folyolar kaplanır.

Işıklı Tabelaların Ne Gibi Avantajları Bulunmaktadır?

İçeriğine yerleştirilecek olan aydınlatma unsurları  ile son derece şık ve görkemli tabelalar oluşturulabilir. Hazırladığımız tabelalar özel bir boya ile boyanması itibari ile dayanıklılığı ön planda olup paslanma vb durumlara daha az rastlanır.

Alüminyum kutu harf tabela , ışıksız tabelalar çok amaçlı oldukça sık kullanılabilir ve maliyet açısından avantaj sağlayabilmektedir. Yalnız kurumsal kimlik ve marka bütünlüğü açısından ışıklı tabelalar gece gündüz dikkat çeker ve firmanıza ayrıcalık katar.

Daha önce Yapmış olduğumuz Işıklı tabela uygulamlarızdan bazı kareleri bu linkten ulaşabilirsiniz..

Ankara Işıklı Tabela

Ankara Işıklı Tabela firması 333 Reklam olarak son teknoloji ekipmanlarımız ve deneyimli kadromuzla özenle ve güvenle ışıklı tabela imalatı gerçekleştirmekteyiz.

Firmaların tanıtımı her zaman oldukça önemli bir konu olmuştur. Buna bir de günümüzün ilerleyen teknolojik şartları ve rekabet eklendiği zaman ortaya oldukça farklı sonuçlar çıkmış oluyor. Bunu bilen firmalar da günümüz şartlarında rekabeti en etkili şekilde kullanmak adına araştırmalarına hız kesmeden devam ediyorlar. Tabela seçimini doğru olarak yapmak ise insanların en fazla dikkat ettikleri şeylerin başında gelmekte. Çünkü tabela seçimi dikkatli bir şekilde yapılmazsa firmaların tanıtım işlemleri ne yazık ki olması gerektiği gibi yapılamayacaktır. Böylesi durumlar ile karşılaşmamak isteyenlerin dikkat etmeleri gereken en önemli şeylerin başında ise doğru tabela seçimi gelmekte. Işıklı tabela seçeneği oldukça uzun bir süredir insanlar tarafından tercih edilen tabela modelleri içerisinde kendine yer buluyor.

Ankara Işıklı Tabela Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Işıklı tabela çeşitleri ortaya çıkmış olduğu ilk günden bu yana büyük bir beğeni ile tercih ediliyor. Işıklı tabelalarda ışığın etkili şekilde ortaya koyulması adına LED, neon, flüoresan gibi ekipmanlar kullanılmaktadır. Tabelanın iç kısmında yer eden ışık sayesinde ön kısmında yer edecek olan reklam yazıları çok uzak mesafelerden beri çok kolay bir şekilde fark edilmeyi başarmış olacaktır. Yapılacak olan tabela çalışmaları sırasında arka ve ön bölümde ışığın etkili şekilde yansıtabilmesi adına pleksi, vinil ya da folya baskı çeşitleri kullanılmaktadır. Yapılacak olan ışıklı tabela çalışması sırasında alüminyum ya da demirden profil iskelet hazırlanmaktadır.

Bunun sonrasında ise ışıklı tabela için iskeletin etrafına 12 cm’den hazırlanmış tarzdaki alüminyum oluklu profil kullanılacaktır. Tabelanın ön kısmında ışık geçirecek polikarbon ya da pleksi levalar kullanılabilirken arka kısımda ise ışığın eşit bir şekilde yansıması için yerleştirilecek olan alüminyum gofrajlı levha kendine yer bulmaktadır. Bu esnada aydınlatma görevi ise ağırlıklı olarak LED, neon ya da flüoresan ile sağlanmış olur. Klasik tarzda hazırlanmış olan ışıklı tabelalarda 7 cm ila 15 cm arasında delikleri bulunan hazır alüminyum kasalardan hazırlanır. Düz tarzdaki tabelaların yanı sıra isteğe bağlı olarak farklı desenlerde ve şekillerde hazırlanmış olan ışıklı tabelalar da kullanılmaktadır.

Işıklı Tabela İmalatı Nasıl Yapılır?

Hazırlanacak olan kutu harf için öncelikli olarak konumun net şekilde belirlenmesi gelmektedir. Daha sonrasında ise görüş mesafesi, hava koşulları gibi detayların üzerinde durulmasından sonra grafik tasarım çalışmalarına başlanmış olacaktır. Tabelanın dikkatli bir şekilde hazırlanması ile beraber artık sıra montajlara gelecektir. Tabela hazırlanması esnasında her bir detayın üzerinde durulması ile beraber artık ışıklı tabela kullanıma hazır hale gelecektir. Işıklı tabelanın hazırlanması ile beraber ise artık son aşamada tabelanın montajına sıra gelmiş olur. Başarılı şekilde yapılacak olan ışıklı tabela montajı ile beraber firmaların bulundukları yerdeki tanıtım işlemleri hiç olmadığı kadar etkili bir şekilde yapılacak ve bu sayede firmalar kendilerini en iyi şekilde ifade etmiş olacaklardır.

Işıklı Tabela İmalatı

Işıklı Tabela İmalatı ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak son teknoloji ekipmanlarımız ve deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Tanıtım işlemleri firmaların en fazla üzerinde durduğu konular arasında kendine yer buluyor. Çünkü bu işlemler doğru şekilde yapılmazsa ortaya oldukça farklı sorunlar çıkmaya başlayacaktır. Firmalar bu aşamada ne kadar kaliteli çalışmalar yapmış olurlarsa olsunlar fark etmez eğer ki yeterli oranlarda tanıtı işlemleri yapılmazsa ortaya oldukça farklı sorunlar çıkmış olacaktır. Böylesi durumlar ile karşı karşıya kalınmasının önüne geçilmesi adına ise birbirinden farklı tabela çeşitleri incelendikten sonra bunlar arasından seçimlerini yapmaya özen gösteriyorlar. Geçmiş dönemlerden itibaren ışıklı tabela imalatı konusunda oldukça etkili çalışmalar yapılmaya başlanmış durumda. Böylece firmalar kendi isteklerini en iyi şekilde karşılayabileceklerine inandıkları modelleri inceleyerek bunlar arasından tercihlerini kolaylıkla yapmış olabilirler.

Işıklı Tabela İmalatı Nerelerde Kullanılmaktadır?

Genel olarak ışıklı tabela imalatı seçmiş olduğu tabelaların tüm dikkatleri üzerine çekmesi istenilen firmalarda kullanılmaktadır. İsminden de anlaşılabileceği üzere ışıklı tabelalar üzerinde farklı ışık çeşitlerinin kullanılmış olduğu tabela çeşitleridir. Bu tabelalar kendi içlerinde LED ya da florasan, neon gibi aydınlatma ekipmanlarını kullanmaktadır. Bundan dolayı ankara tebelacı firmaların ilk aşamada yapmaları gereken en önemli şeylerin başında ise bu konuda deneyimli olan kişiler ile iletişime geçilmesi geliyor. Aksi durumda ortaya çıkabilecek olan sorunlar ile beraber tabelalar istenildiği gibi hazırlanmamış olacaktır. Özellikle de son dönemlerde bu alanda meydana gelmekte olan gelişmeler ışığında doğru tarzdaki ışıklı tabelanın seçilmesi hiç olmadığı kadar büyük bir öneme sahip olmaya başladı.

Işıklı tabelalar akşamları da hizmet veren fast food, restoran veya cafe, bar, gece kulübü, otel, market veya süpermarket, eczane tabelası, veterinerlik, hastane,kuaför-berber  gibi yerlerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Işıklı Tabelalar Nasıl Yapılır?

Yapılacak olan ışıklı tabela imalatı sonrasında iç kısımda bulunan ışık, ön bölümde yer alan reklam yazılarını aydınlatacaktır. Bunun sonucunda ise tabela pek çok yerden çok rahat bir şekilde görülmüş olacaktır. Işıklı tabelaların arka ve ön yüzeylerinde ışığın istenildiği gibi yansımasına olanak tanımakta olan pleksi, vinil ya da folyo materyal tercih edilmektedir. Tabelanın imal edilmesi esnasında ise demir veya alüminyumdan yapılmış olan bir iskelet kullanılırken iskeletin etrafında ise alüminyum profil kullanılmaktadır. Işıklı tabelanın arka bölmesinde ışığın yüzeyde eşit bir şekilde yansıması adına alüminyum gofrajlı levha tercih edilmektedir.

Ön bölmede ise ışıklı tabela imalatı esnasında ışığın geçmesine olanak tanıyacak tarzda pleksi ya da polikarbon levhalar kullanılmaktadır. Standart tarzda hazırlanmakta olan ışıklı tabelaların derinliği 7 ila 15 cm arasında değişkenlik göstermektedir. Firmaların ışıklı tabela imalatı ile alakalı öne göstermeleri gereken şeylerin başında, bu konuda tecrübeli olan kişiler ile iletişime geçilmesi gelmekte. Yapılacak olan görüşmeler esnasında ne tarz bir tabela istendiğinin net olarak belirlenmesi ile beraber çalışmalar çok daha etkileyici bir şekilde yapılmış olacaktır. İstenilen ışıklı tabelanın net olarak belirlenmesi ile alakalı yapılacak olan bu görüşmelerin sayesinde ortaya çıkacak olan sonuçlar tam anlamıyla istenildiği gibi olacaktır. Dolayısıyla her bir adım ile alakalı yapılacak dikkatli görüşmeler sonrasında ortaya istenilen tarzdaki ışıklı tabelalar çıkartılmış olacaktır.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.