HEMEN ARA WHATSAPP

Led Tabela

333 Reklam333Led Tabela

Led Tabela 

Led Tabelalar öncesinde insanlar bir kısmı tanıtım faaliyetlerinin yalnızca reklam aracılığı ile yapılabileceğini düşünüyorlardı. . Fakat firmaların bulundukları yerlerde onların olduğunu belirtecek olan tabelaların kullanımı ile beraber işletmeler kendilerini hedef kitlelerine mümkün olan en iyi şekilde tanıtmış olacaklardır. Şimdilerde led tabela çeşitleri söz konusu olduğu zaman klasik modelelrin yerini çok daha yeni modeller aldı. Böyle olunca da işletmelerin büyük bir kısmı artık yenilikçi ürünleri inceleyerek bunların arasından seçimlerini yapıyorlar. Led tabelaların çeşitleri de yine firmaların büyük bir kısmının hakkında en fazla araştırma yapmakta olduğu konulardan biri olarak ön plana çıkıyor. İlk üretilmeye başladıkları dönemlerde tabelalar bilindik şekillerde hazırlanıyordu. Bundan dolayı da firmalar kendilerini tanıtabilmek adına yalnızca onlara sunulan led tabela modelleri içerisinden seçimlerini yapmak zorunda kalıyorlardı. Yaptıkları bu seçimlerin sonrasında ise artık kendilerini tanıtmak hiç olmadığı kadar kolay oluyor. LED tabela modelleri de son dönemlerin en gözde tabela modelleri içerisinde kendine yer buluyor.

Led Tabelada Çeşitler Ankara

Şimdilerde hakkında inceleme yapılmakta olan ışıklı tabela kavramı aslında genel bir kategori olarak değerlendirilmektedir. Bu kategori içerisinde yer alan farklı ışıklı tabela türleri de yine kategori içerisinde değerlendirilmektedir.  Firmalar çoğu, geçmiş zamanlarda LED tabela denildiği zaman ya tabelaların çok pahalı olduğunu düşünüyorlardı ya da var olan modellerin çok klasik olduğunu görerek bunların içerisinden seçimleri yapmanın istenilen sonuçları elde ettiremeyeceğini düşünüyorlardı. Led tabela çeşitleri incelendiği zaman insanların karşılarına çıkan ve en çok tercih edilenler polikarbon ve pleksi ışıklı tabelalar olmaktadır. Var olan bu tabela modelleri incelendiği zaman da dikkat edileceği üzere tabelaların iç kısımlarında demir ya da alüminyum profilden yapılmış olan iskelet bulunmaktadır. Var olan bu iskeletin etrafında da 12 cm’lik oluklu bir alüminyum profil yer almaktadır.

Led Tabelaların Kullanım Alanları

Led tabelalar, eğlence sektörü başta olmak üzere, cafe, restaurant, havacılık sektörü, çeşitli devlet daireleri, belediye dinlenme tesisleri, polis karakolları, ordu evleri ve daha pek çok mekanda tercih edilmektedir. Genel tabiri ile LED tabelalar için elektronik malzemenin üzerine PCB kartları dizilir. Bunlara aynı zamanda elektronik baskı devre adı da verilir. Baskı devre sistemleri de aynı LED çeşitlerinde olduğu gibi farklı kalitelerde üretilerek insanlara sunulur. Bunların içinden yanlış seçim yapıldığı zaman LED tabela uzun ömürlü kullanıma uygun olmayacaktır. Bu aşamada dikkat edilecek olan nokta ise epoksi kart kullanmak olur. Çünkü epoksi kartlarda genleşme oranı çok daha azdır. Aynı zamanda kart nem çekmediği için de eğilip bükülme görülmediği için kullanım ömrü fazlalaşır. LED tabela sistemlerinin profesyonel kişiler tarafından hazırlanması son derece önemlidir. Aksi durumda hazırlanacak olan tabela istenildiği gibi kullanılamaz.

Ankara Led Tabela Fiyatları

Hazırlanacak olan LED tabelaların sistemlerinde birbirinden farklı firmalara ait olan özel microcontroller kullanılır. Tercih edilecek olan işlemcinin kullanılacağı yerde rahatlıkla çalışabileceği teknik özelliklere sahip olmalıdır. Bu aşamada seçim sistemin tasarımını ve programını yazacak olan kişi belirler. LED tabelalar klasik tarzdaki tabela sistemlerine oranla çok daha etkili sonuçları beraberinde getirir. İş potansiyelini arttırmakta olan bu tabelalar ile beraber ürünlerin müşterilere direkt olarak tanıtılması sağlanır. Bu tarz tabelalarda isteğe bağlı olarak birbirinden farklı tarzdaki yazı efektleri de rahatlıkla kullanılabilir. Üstelik düşünülenin aksine elektrik güç tüketimi de son derece azdır. Böylelikle firmalar belirli bir alanda kendilerini en iyi şekilde tanıtma olanağına da erişmiş olurlar.

Lütfen Bizi Beğenin ve Takip Edin
error0

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Sorularınız
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by