Vinil Germe Totem Arşivleri - 333 Reklam Ankara Tabelacı

Vinil Germe Totem

Vinil germe totem imalatında üzerine dijital baskı yapılan vinil branda malzeme, alüminyum kompozitten üretilen şaseye 4 bir yandan gerilerek alüminyum aparatlar ile sabitlenir.

Totemler açık hava reklamcılığı bakımından bu sektörde reklam yapan firmalar için vazgeçilmez müşteriler tarafından kolaylıkla dikkat çeken modern ve şık tasarımlı reklam ürünleridir.  Firmaların totem kullanmalarındaki ana neden firmalarının reklam veya verdikleri mesajların çok uzaktan görülebilir ve kolaylıkla dikkat çekici olmasıdır.

Totemlerin en çok kullanıldığı yerler; cadde girişleri, dinlenme tesisleri, otopark girişleri, benzin veya akaryakıt istasyonları, hastane girişleri, büyük alışveriş merkezleri, teknoloji ve giyim mağazaları ile büyük iş hanlarıdır.

Totem imalatında vinil germe, kutu harf, alüminyum kompozit gibi birçok üretim tekniği kullanılmaktadır. Vinil germe ve kutu harf yöntemi en çok kullanılan totem üretim tekniklerindendir.

Vinil Germe Totemin İmalatı Nasıl Yapılır?

Vinil germe totem imalatı konusuna girmeden önce vinil adı verilen branda baskıda da kullanılan bu malzemeden bahsedelim. Vinil polyvinyl adı verilen etilen türevi pvc malzemeden üretilen, renkli, mat veya şeffaf özelliklerde olan, hafif ve iyi baskı tutan folyo malzemedir. Piyasada branda olarak bilinir. Çin branda ve Avrupa branda diye 2 farklı vinil malzeme mevcuttur.  Kaliteli vinil malzemelere dijital baskı yapıldığında baskı ürünü kaliteli ve uzun ömürlü olmakta ve baskı kolay kolay silinmemektedir.

Totem imalatı için bizi aradığınızda size randevu veririz ve belirtilen tarihte keşif için işletmenizi ziyaret ederiz. Sonraki süreç için totemin konulacağı yere karar verilir ve belediyeden gerekli izinler alınıp totem vergisi ödenir. Totem tasarımını grafikerimiz bilgisayar ortamında hazırlar.

Vinil germe totemin imalatı için öncelikle totemin dış kasası üretilir. Önce alüminyum kompozit malzeme cnc routerda kesilir, kaynak yapılarak kutu haline getirilir ve statik boya ile boyanır. Işıklı totem isteniyorsa, kasanın içerisine led lamba düzeneği yerleştirilir. Dijital baskı uygulaması yapılan vinil/branda malzeme bu kasanın 4 tarafına sıkıca gerilir ve zımba veya alüminyum aparatlar ile sabitlenir.  Totem ayakları için çelik konstrüksiyon malzeme ölçülere göre cnc tezgahta kesilerek kaynak yapılır.

29 Mayıs 2020
Vinil,Germe,Totem,Ankara

Vinil Germe Totem

Vinil Germe Totem, benzin istasyonları, fast food restoranlar için ışıklı,ışıksız olarak imalatı yapılan dikkat çekici,ucuz reklam çözümüdür. Totemler, günümüzde kullanımı yaygınlaşan dev boyutta reklam panolarıdır. Totemlerin […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com