Poster Baskısı Arşivleri - 333 Reklam Ankara Dijital Baskı

Poster Baskısı

Poster baskısı ile manzara,aile fotoğrafınız,düğün,nişan,kına fotoğrafı,tatil resimleriniz,evcil hayvan fotoğraflarınız evde,ofiste birer anı haline dönüşsün.

Dijital baskı, bilgisayar ortamında hazırlanan grafik,tasarım,fotoğraf v.b. materyalin doğrudan baskı makinesine aktarılmasıyla yapılan baskı tekniğidir. En basitinden ev ve ofislerin vazgeçilmez baskı makinesi olan deskjet mürekkep püskürtmeli veya lazer yazıcılarla kağıt üzerine yaptığımız baskılar bu baskılara en basit örnektir.

Gelişen teknolojiyle beraber hayatımıza giren bu baskılar farkında olmasak da günlük hayatımızda farklı şekillerde ve alanlarda karşımıza çıkan bir kavramdır. Baskın kullanımı oldukça eskidir. Eskiden büyük ebatta baskı işlemleri serigrafi ofset ile yapılırdı. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber baskı işlemleri için kullanılan yeni makineler çıkmış ve bu tarz eski metotlar artık kullanılmamaktadır. Dijitalleşen baskı sektörü bu sayede işlerini çok daha kısa sürede bitirmenin yanında daha uygun fiyatlı seçenekler sunmasıyla kullanım alanlarını da genişletmiştir.

Bu baskılar sayesinde gerçekleştirilen çalışmalar olumsuz hava şartlarına dayanıklı olan solvent bazlı boyalar veya su bazlı boyalar ile gerçekleştirilir. Böylelikle geleneksel baskı yöntemlerine kıyasla daha uzun ömürlü olması sağlanır. Birçok alanda sağladığı faydayla beraber dijital baskı boyutlandırma sorununu da ortadan kaldırmıştır. Her boyutta baskı yapmayı sağlayan makineler ile kolaylıkla istediğiniz baskı gerçekleştirebilirsiniz.

Poster Baskısı İmalatı Nasıl Yapılır?

333 Reklam olarak poster baskı imalatında birinci sınıf fotoğraf kağıdına, su bazlı kokusuz mürekkep kullanan yüksek kaliteli dijital baskı makineleri ile en yüksek kaliteli baskı deneyimi yaşatıyoruz.

Dilerseniz posterinizi istediğiniz ölçülerdeki yapışkanlı kağıda basabiliriz. Bu sayede  posterinizi kolayca istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.

Poster baskı tasarımında sizin istediğiniz fotoğrafların yanı sıra sizler için oluşturduğumuz kolaj efektleri ile yaratıcı posterlere kavuşabilirsiniz.

Poster baskıları, daha iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır. Poster baskıda kullanılan kâğıtlar dış mekan koşullarına karşı kısmen dayanıklı oldukları için belli bir zaman sonra yırtılmaları, solmaları kaçınılmazdır.

1 Haziran 2020
Poster,Baskısı,Dijital,Baskı

Poster Baskısı

Poster baskısı 240 gsm inkjet fotoğraf kağıdına solventsiz baskı makineleriyle yapılarak uzun yıllar ilk canlılıkta baskı deneyimini yaşayın. Bilgisayar ortamlarında oluşturulan yazı, görüntü ve resimlerin kâğıt, […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com