HEMEN ARA WHATSAPP

İç Mekan Yönlendirme

  • Ankara İç Mekan Yönlendirme Tabelaları
    Ankara İç Mekan Yönlendirme Tabelaları ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak modern makinelerimiz ve deneyimli kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Fazla katlara sahip olan…
  • İç Mekan Yönlendirme
    İç Mekan Yönlendirme tabelası ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak son teknoloji ekipmanlarımız ve deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz. Hangi sektör içerisinde yer almış…
  • Kat Yönlendirme Tabelaları
    Kat Yönlendirme Tabelaları, hastane, okullar,kampüsler gibi devlet kurumlarının sık olarak kullanıldığı pleksi, krom, alüminyum gibi levhalara uv baskı, asit indirme,…

İç Mekan Yönlendirme

İç mekan yönlendirme ürünleri için uv baskı ile brail kabartma kapı isimliği,kat yönlendirme tabelası,protokol yönlendirme,kapı tabelası imalatı yapmaktayız. İç mekan yönlendirme ürünleri insan trafiğinin yoğun olduğu bina içi alanlarda hayat kurtarıcıdır.

Çok katlı binalarda insanlar bir yere gitmek istedikleri zaman  bu yeri bulmak adına oldukça uzun süreler geçirebilmekteler ve hatta da kaybolmaktadırlar. Bununla beraber büyük yerlerde herhangi bir yer işaretinin olmaması durumunda insanlar bulundukları binadada aradıkları firmaya veya bölüme ulaşamadıklarında bu firmanın kurumsal olmadığını düşünebilmekteler.

Bunu bilen işletmeler yönlendirme tabelası  konusunda yönlendirme tabelaları yaptırmaya önem vermektedirler. Hastane,eğitim kurumu veya diğer resmi kurumlar fark etmeksizin çok katlı binalarda iç mekan yönlendirme tabelalarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Yönlendirme tabelaları çeşitli boyut ve modellerde üretebilmekte ve fiyatları da buna göre değişmektedir. Pek çok firma  ilk buldukları ucuz firma ile çalışmayı deniyor ve bunun sonucunda ürettikleri ürün kalitesiz ve kullanışsız olduğu için yönlendirme tabelası başarısız olmaktadır. Bu tarz sorunları yaşamamanız için yönlendirme tabelası konusunda ön araştırma yapmanızı ve güvenilir reklamcıyla çalışmanızı önermekteyiz.

Yönlendirme Tabelası İmalatı Nasıl Yapılır?

Yönlendirme tabelası gereken alan için ölçüler alınır ve malzeme seçimine karar verilir. Blgisayar ortamında grafik tasarım çalışması yapılır. Tasarımın müşteriye onayı sonrasında tasarım ölçülerine göre pleksi,pirinç,alüminyum veya krom levha cnc routerda veya lazer kesimle kesilir.

Kesilen plaka üzerine uv baskı uygulaması yapılır. İç mekan baskı da brail alfabe baskısı istenirse uv baskı aşamasında aynı anda braille kabartma baskı da yapılabilmektedir. Ayrıca pirinç ve alüminyum levhalara lazer kazıma,gravür oyma veya asit indirme tekniği ile baskısı yapılan asansör yönlendirmesi,kapı isimliği,kabı tabelası ürünlerine bu şekilde daha güzel ve metalik görünüm kazandırılmaktadır.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Prestij Totem
25 Tem 2020
Atatürk Köşeleri
25 Tem 2020
Metal Etiket Nedir?
15 Tem 2020
Uv Baskı Nedir?
14 Tem 2020
Tabela Nedir?
13 Tem 2020
Şehit Köşeleri
13 Haz 2020
Engelli Erişim Kiosk
13 Haz 2020