Kanvas Baskı Arşivleri - 333 Reklam Ankara Dijital Baskı Firması

Kanvas Baskı

Kanvas baskı özel kumaş üzerine dijital-baskı yapılmasıyla üretilen tuval dijital baskısı ürünüdür.

Bu kelime ingilizcede canvas olan tuval anlamına gelen bir kelimedir. Kanvasın imalatında o isimli özel bir kumaş üzerine solventli veya su bazlı dijital-baskı makineleri ile oldukça kolay bir şekilde dijital baskı yapılabilmektedir. Kanvas baskıda dikkat edilmesi gereken en önemli şey kaliteli malzeme seçimi ve baskının kalitesidir. Kanvas-baskı için seçilen canvas kumaşının ve bunun gerildiği ahşapın kaliteli malzemeli olması gerektiğidir.

Canvas baskılar için 400 gr açık beyaz renkli ve %100 pamuk astarlı 1.sınıf kaliteli kumaş kullanılmaktadır. Ürün imalatında su bazlı mürekkep kullanan uv baskı makineleri veya latex baskı makineleri kullanılır. Solvent bazlı baskıları asla önermemekteyiz. Bu maddeler sağlığa zararlı kimyasallar içermekte ve  tablonun koyulduğu yerde rahatsız edici şekilde koku vermektedirler.

Kanvas Tablo İmalatı Nasıl Yapılır?

333 Reklam olarak birinci sınıf baskı kalitesiyle kanvas tablolar üretmekteyiz. Bu tablonun tasarımı için bilgisayar ortamında belli ölçülerde hazırlanır. Tablonun imalatı için bu ölçülere göre kanvas kumaşı kesilir. Kanvasın çerçevesi için gerekli çıtalar kesilip köşeleri birbirlerine zımbalanır. Üzerine dijital baskı yapılan kumaş ahşap çerçeveye sıkıca gerilerek arkasından dört bir köşeden zımbayla tutturulur ve arka kısmına asma aparatı çakılarak streç folyoya sarılır.

Canvas Baskının Çeşitleri Nelerdir?

333 Reklam firmamızdan daha önce üretimini yaptığımız kanvas-tablo çeşitlerini satın alabilir veya kişiye özel kanvas-tablo tasarımını yaptırarak kendiniz için kullanabilir veya sevdiklerinize özel günlerde hediye edebilirsiniz.

Daha önce sözünü ettiğimiz gibi kanvas-tablo iç mekanda kullanıldığı için kesinlikle kanvas tablo imalatında solvent baskı metodu kullanmamaktayız.

Solventli baskıda kullanılan solventler sağlığa zararlı birtakım uçucu zehirli maddeler içermektedir. Ve solunduğu takdirde zehirlemekle kalmaz, kanser gibi ciddi hastalıklara da sebep olmaktadır.

28 Haziran 2018
Kişiye,Özel,Kanvas,Tablo,Ankara

Kişiye Özel Kanvas Tablo Ankara

Kişiye Özel Kanvas Tablo Ankara ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak son teknoloji baskı makineleri ve deneyimli kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Tablolar bilindiği üzere dekorasyon söz konusu olduğu […]
26 Haziran 2018
Ankara,Kanvas,Tablo,İmalatı

Ankara Kanvas Tablo İmalatı

Ankara Kanvas Tablo İmalatı ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak son teknoloji makinelerimiz ve deneyimli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Dekorasyon; yalnızca evlerde değil aynı zamanda iş yerleri ve […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com