HEMEN ARA WHATSAPP

Cephe Giydirme

  • Vinil Cephe Giydirme
    Vinil Cephe Giydirme için lamine folyo veya dökme folyo malzeme üzerine yüksek kalitede dijital baskı yapılarak delikli folyo malzeme cepheye…
  • Cephe Giydirme
    Cephe Giydirme, one way vision delikli folyo vinil cephe  ve alüminyum kompozit cephe uygulaması olarak 2 şekilde yapılmaktadır.  Cephe kaplama…
  • Kompozit Cephe Giydirme
    Kompozit Cephe Giydirme, 4 mm kalınlığında alüminyum kompozit levha ile istenilen ölçü ve modellerde yapılan alüminyum cephe giydirme uygulamasıdır. Çelik…

Cephe Giydirme

Cephe Giydirme vinil delikli folyo ve kompozit malzemeyle yapılmaktadır. Cephe giydirme dışarıdan içeriyi göstermez ve içerden tasarım görülmez. Cephe giydirmek için kullanılan folyolar lamine folyo ve dökme folyolardır. Cephe giydirme uygulaması cama dışardan uygulanan bir reklam ürünüdür.

Cephe Giydirmeler kendi içlerinde, farklı özellikteki istekleri karşılayabilmek için her müşteriye hitap edecek şekilde düzenlenmişlerdir. Aynı zamanda uygulama esnasında da müşteri talepleri farklılık gösterebilmekte uzun soluklu bir folyo kısa süreliğine kullanılabilmektedir. Bunun için folyo kullanımlarında farklı yapıştırıcı teknikleri kullanılarak müşteri istekleri Ankara cam kaplama tarafından profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

Cephe Giydirme Nasıl Yapılır?

Ankara cam kaplama işlemlerinde folyoların kalınlığı zeminin durumuna göre işinde profesyonel bir ekip tarafından belirlenmektedir. Oluklu bir zemin için daha ince dijital baskılı folyo seçimi yapılırken uygulanacak zemin düzleştikçe baskılı folyo kalınlığı artmaktadır. Oluklu araçlarda 36 mikron kalınlık kullanılırken düz zemin araçlarda 80 mikron kalınlık ile işlemler tamamlanmaktadır. Zeminin durumuna göre folyo kalınlığı işinde tecrübeli profesyonel bir ekipçe belirlenmektedir.

Cam kaplama yaptıracak firmalar en fazla kullanılan dijital baskı tekniğinden endişe etmekte ve görüntünün solmasından korkmaktadırlar. Dijital baskı uygulamalarında laminasyon üretiminde UV koruyucu kullanılarak bu sorunda aşılmış olup güvenle yıllarca kullanılabilecek kaplamalar yapılmaktadır.

Kısa süreli kullanılacak folyo çeşitlerinde Removable yapışkanlı folyolar kullanılmaktadır. Bu yapışkan türü folyoyu cama sabitlemekte ancak istenildiği takdirde kolay bir şekilde sökülerek yenisi ile değiştirilebilmektedir. En büyük özelliği ise söküldüğü yerde yapışkan izi bırakmamasıdır. Böylece değişen koşullara uygun yenilenen görüntüler binanın camlarını süsleyebilmektedir. Permanent yapıştırıcılı folyolar ise kuvvetli bir yapıştırıcıya sahiptir. Yeniden sökülmesi veya yenilenmesi zordur. Bu nedenle genelde sabit kalacak cam kaplamalarda kullanılırlar. Firmaların logosu ve ana reklam tanıtımları genelde bu özellikli yapıştırıcılarla yapılmaktadır.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Prestij Totem
25 Tem 2020
Atatürk Köşeleri
25 Tem 2020
Metal Etiket Nedir?
15 Tem 2020
Uv Baskı Nedir?
14 Tem 2020
Tabela Nedir?
13 Tem 2020
Şehit Köşeleri
13 Haz 2020
Engelli Erişim Kiosk
13 Haz 2020