Cephe Giydirme Arşivleri - 333 Reklam Ankara Folyo Baskı
Cephe Giydirme

Cephe Giydirme

Cephe Giydirme vinil delikli folyo ve kompozit malzemeyle yapılmaktadır. Cephe giydirme dışarıdan içeriyi göstermez ve içerden tasarım görülmez. Cephe giydirmek için kullanılan folyolar lamine folyo ve dökme folyolardır. Cephe giydirme uygulaması cama dışardan uygulanan bir reklam ürünüdür.

Cephe Giydirmeler kendi içlerinde, farklı özellikteki istekleri karşılayabilmek için her müşteriye hitap edecek şekilde düzenlenmişlerdir. Aynı zamanda uygulama esnasında da müşteri talepleri farklılık gösterebilmekte uzun soluklu bir folyo kısa süreliğine kullanılabilmektedir. Bunun için folyo kullanımlarında farklı yapıştırıcı teknikleri kullanılarak müşteri istekleri Ankara cam kaplama tarafından profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

Cephe Giydirme Nasıl Yapılır?

Ankara cam kaplama işlemlerinde folyoların kalınlığı zeminin durumuna göre işinde profesyonel bir ekip tarafından belirlenmektedir. Oluklu bir zemin için daha ince dijital baskılı folyo seçimi yapılırken uygulanacak zemin düzleştikçe baskılı folyo kalınlığı artmaktadır. Oluklu araçlarda 36 mikron kalınlık kullanılırken düz zemin araçlarda 80 mikron kalınlık ile işlemler tamamlanmaktadır. Zeminin durumuna göre folyo kalınlığı işinde tecrübeli profesyonel bir ekipçe belirlenmektedir.

Cam kaplama yaptıracak firmalar en fazla kullanılan dijital baskı tekniğinden endişe etmekte ve görüntünün solmasından korkmaktadırlar. Dijital baskı uygulamalarında laminasyon üretiminde UV koruyucu kullanılarak bu sorunda aşılmış olup güvenle yıllarca kullanılabilecek kaplamalar yapılmaktadır.

Kısa süreli kullanılacak folyo çeşitlerinde Removable yapışkanlı folyolar kullanılmaktadır. Bu yapışkan türü folyoyu cama sabitlemekte ancak istenildiği takdirde kolay bir şekilde sökülerek yenisi ile değiştirilebilmektedir. En büyük özelliği ise söküldüğü yerde yapışkan izi bırakmamasıdır. Böylece değişen koşullara uygun yenilenen görüntüler binanın camlarını süsleyebilmektedir. Permanent yapıştırıcılı folyolar ise kuvvetli bir yapıştırıcıya sahiptir. Yeniden sökülmesi veya yenilenmesi zordur. Bu nedenle genelde sabit kalacak cam kaplamalarda kullanılırlar. Firmaların logosu ve ana reklam tanıtımları genelde bu özellikli yapıştırıcılarla yapılmaktadır.

8 Haziran 2020
Vinil,Cephe,Giydirme,Ankara

Vinil Cephe Giydirme

Vinil Cephe Giydirme için lamine folyo veya dökme folyo malzeme üzerine yüksek kalitede dijital baskı yapılarak delikli folyo malzeme cepheye sıcak hava tabancasıyla uygulanır. Vinil malzeme […]
8 Haziran 2020
Kompozit,Cephe,Giydirme,Ankara

Kompozit Cephe Giydirme

Kompozit Cephe Giydirme, 4 mm kalınlığında alüminyum kompozit levha ile istenilen ölçü ve modellerde yapılan alüminyum cephe giydirme uygulamasıdır. Çelik yada alüminyumdan yapılmış iskelet üzerine bina […]
28 Nisan 2018
Cephe,Giydirme,Ankara

Cephe Giydirme

Cephe Giydirme, one way vision delikli folyo vinil cephe  ve alüminyum kompozit cephe uygulaması olarak 2 şekilde yapılmaktadır.  Cephe kaplama uygulaması ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com