HEMEN ARA WHATSAPP

Cephe Giydirme

Cephe Giydirme

Cephe Giydirme uygulaması ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak modern folyo baskı makinelerimizle ve tecrübeli baskı ekibimizle hizmetinizdeyiz. Genel itibari ile cephe giydirme çalışmaları için fiyat verileceği zaman önemli olan şeylerin başında yapılacak olan çalışmanın boyutları gelmekte. Çünkü buna göre malzeme ve vinç gibi ürünlerin kullanımı ile alakalı değişimler kendini göstermiş olacaktır. Dolayısıyla fiyat teklifi alınırken cephe ölçüsü dikkatli bir şekilde alınmalıdır. Bununla beraber dikkat edilmesi gereken diğer bir konu da kaplama işlemleri öncesinde bağlı bulunacak olan belediyeden ileride herhangi bir sorun olmaması adına gerekli olan izinlerin alınması gerekmektedir. Sonrasında ise artık sıra gerekli olan çalışmaların yapılmasına gelecektir.

Cephe Giydirme Uygulaması Nasıl Yapılır?

Cephe giydirme işlemleri esnasında istenilen her türlü görüntünün kullanılması mümkündür. Firmaların büyük bir kısmı kendilerine ait olan logoları ve sloganları cephe giydirmede kullanmayı tercih ediyorlar. Gerçekleştirilecek olan cephe giydirme işlemleri öncesinde zeminin temiz olması oldukça büyük bir öneme sahip olmaktadır. Çünkü alt kısımda yer edecek olan tozlar, egzoz dumanı tarzındaki zerreler camın üzerine yapıştıktan sonra üzerine cephe giydirme yapıldığı zaman alt kısımda yer edecek olan tabaka ortaya gözle görülür hataların çıkmasına neden olacaktır.

Bunların olmasının engellenmesi adına ise mutlaka her bir aşamanın üzerinde durulması oldukça büyük bir öneme sahiptir. Folyo Baskı ile üretilen olan görseller yapılacak temizlik işlemi sonrasında yukarıdan aşağıya olmak üzere dikkatli bir şekilde yapıştırılacaktır. Yapıştırma işleminin dikkatlice yapılmasından sonra binalar dışarıdan reklamın en iyi şeklide yapılmasına olanak tanıyacak hale getirilecek ve uzun yıllar da öyle kalmış olacaktır.

Cephe Giydirme Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Cephe giydirme çalışmaları uzun süredir markaların söz konusu tanıtım çalışmaları olduğu zaman en fazla üzerinde durduğu ve tercih ettiği çalışmalar arasında kendine yer bulmakta. Bilindiği üzere normal tarzda yapılan ve evler ile iş yerlerinde kullanılmakta olan kaplama yöntemleri herkesin bildiği tarzlarda yapılmaktadır. Lakin daha sonrasında insanlar pek çok konudaki yenilikleri takip ederken aynı zamanda cephe giydirme çalışmalarındaki yenilikleri de takip etmeye başladılar.

Yapılacak olan bu çalışmalar esnasında gerek reklamlar gerekse firmalar ile alakalı istenilen her türlü görsel kaplatılmış olacaktır. Firmaların bu konudaki isteklerini yerine getirmek adına devreye giren Ankara grafik tasarımcıları, her türlü cepheyi en iyi şekilde kaplamak adına çalışmalarına hız kesmeden devam edebilmektedir. Cephe kaplama çalışmaları yalnızca binanın dört bir kısmında yapılmamaktadır. İsteklere göre binaların bir ya da iki yüzeyi için de bu çalışmalar yapılabilmektedir.

Cephe Giydirmesi Uygulaması Size Nasıl Yardımcı Olur?

İlk aşamada cephe giydirmesi işlemleri için ne tarz çalışmaların yapılacağı konusunda gerekli olan noktalara göre hareket edilmeye başlanacaktır. Kaplamanın ne şekilde olması gerektiği başta olmak üzere tasarım, renk uyumu gibi gerekli olan her türlü detaya dikkat edilecektir. Burada devreye deneyimli kişilerin farkı girecektir. Cephe giydirmede tasarımlar arasından seçimler yapılırken öncelik görselliğin en yüksek düzeylerde ortaya koyulmasıdır.