Sac Yol Tabelası Arşivleri - 333 Reklam Ankara Tabelacı

Sac Yol Tabelası

Sac Yol Tabelası, normal tabelalardan farklı ölçülerde hazırlanan, açık hava reklamcılığında kullanılan alüminyum sac malzemeden yapılan dev reklam panolarıdır.

Sac Yol Tabelaları özellikle otoban ve şehirlerarası yollarda sıklıkla kullanılmaktadır. Diğer tabelalardan farklı olarak en önemli avantajları, büyük ve dikkat çekici tabelalar olduğu için oldukça kolay bir şekilde fark edilebilmektedirler.

Sac Yol Tabelası, yoldan geçen insanların ilgisini çekerek, iyi bir reklam ve bilinirlik özelliği göstermektedir. Bu tabelaları tercih eden işletmeler genellikle yol kenarındaki işletmeler olmaktadır.

Sac Yol Tabelası tasarımı ve imalatı iyi yapıldığında uzun yıllar sıkıntısız bir şekilde reklam işlevini yerine getirecektir. Bu yüzden yol tabelası imalatı konusunda deneyimli ve bilgi birikimi olan reklamcılarla çalışılması çok önemlidir. Sac yol tabelaları ışıksız olarak üretilseler de tabela dikildikten sonra spot ışıklandırma sistemi yapılarak istenilen renkte ve parlaklıkta ışıklandırma yapılabilir. Bu sayede gece karanlığında bile tabelanız çok uzaktan fark edilebilecek ve rahatça okunabilecektir.

Sac Yol Tabelaları Nerelerde Kullanılmaktadır?

Bu tür tabelalar, yol kenarındaki büyük alışveriş merkezleri, akaryakıt istasyonları ve dinlenme tesislerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Yürüyen insanlar veya araçtaki sürücüler fark etmeksizin müşterileriniz dışarıda sürekli gördükleri çekici ve şık buldukları tabelalardaki marka veya firmayı bilinç altlarına kazırlar ve ihtiyaç duyduklarında o firmaya ulaşırlar.

Bu firmalar sektöre bağlı olarak gıda firması, giyim mağazası veya eğitim kurumu olabilir. Yol Tabelası dev bir reklam panosu olduğundan fark edilmemesi imkansızdır. Sac Yol Tabelası tasarımının iyi yapılması ve kaliteli malzemeler de kullanılması ile uzun yıllar dayanabilecek, dayanıklı ve birinci sınıf bir reklam ürününe sahip olacaksınız.

Yol Tabelaları dış mekan reklam ürünü olduğu için coğrafi şartlar düşünülerek kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmelidir. Aksi takdirde yol tabelası reklam görevini uzun vadede ve iyi şekilde yapamayacaktır. Ayrıca maddi açıdan da ciddi olarak zarar etmeniz kaçınılmazdır. Bu yüzden tabelacı firmanızı iyi seçmeli, en az 10 firmadan teklif almalı ve müşteri yorumlarını dikkate alarak tabelacı firmayla çalışmanız önemlidir.

30 Mart 2019
Yol Tabelaları,Totem

Yol Tabelaları

Yol tabelaları, klasik tabelalardan farklı boyutlarda ve ölçülerde üretilen, dev açık hava reklamı ürünüdür. Ana caddelerde, şehirler arası yollarda, hastane ve site girişlerinde sıklıkla kullanılabilmektedir. Yol […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com