Alüminyum Etiket Arşivleri - 333 Reklam Ankara Paslanmaz Etiket

Alüminyum Etiket

Alüminyum etiket, alüminyum levhanın cnc routerda kesilerek, üzerine uv baskı,asit indirme,lazer kazıma yapılması ile üretilirler. Yüksek ısıya dayanım gerektiren yerlerde kullanılmaktadırlar. Arkası yapışkanlı olabilir veya punto-vida şeklinde montajı yapılabilir.

Alüminyum Etiket Nerede Kullanılır?

Alüminyum Etiket, korozyon ve ısı dayanımı yüksek olan uzun ömürlü bir etiket türüdür. Bu yüzden ağır şartlar altında çalışan sektörlerde kullanılmaktadır.

Asansör etiketi, makine etiketi, trafo etiketi, pano etiketi, motor etiketi, yönlendirme ve uyarı ikaz etiketi olarak geniş kullanım alanlarına sahiptir.

Metal Etiketler Neden Tercih Edilmelidir?

Metal etiketlerin kullanımı diğer etiketlere göre daha kullanışlıdır. Özellikle sanayi firmaları, beyaz eşya mağazaları ve mobilya mağazaları metal etiket kullanımında bulunmaktadır. Bunun en büyük sebebi ise metal etiketin herhangi bir hasara karşı yıpranmaması, solmaması ve tahrip olmamasıdır. Metal etiket Ankara kırılgan metal ürünlere sahip değildir, yapılan etiketler oldukça sağlam ve dayanıklı olarak dizayn edilmektedir.

Metal etiket kullanımında bulunmak isteyen iş yerlerinin bilmesi gereken en büyük husus ise metal etiketlerinin boyalarının akmadığıdır. Metal etiketlerin baskısı sırasında kullanılan boyalar solmaz, renk değiştirmez veya akmaz. Montajlı istenen metal etiketlerin ise takımı oldukça kolaydır sanayi içerisinde kullanılan makineler üzerine kolayca etiket montajı yapabilirsiniz.

Metal etiket Ankara kişiler için son derece kullanışlı, uzun ömürlü ve dayanıklı etiket tasarımları yapmaktadır. Tasarlanan metal etiketler bütün hava şartları altında kullanılabilmektedir ve etiketler herhangi bir hasar görmemektedir. Metal etiket üzerine kişiler dilerlerse seri numarası, imalat yılı, ürün bilgisi veya ürün kullanımı gibi bir çok bilgi yazdırabilirler. Metal etiket Ankara kişilere özel olarak dizayn ve tasarım yapmaktadır yapılan etiketler uzun vadeli kullanılabilir ve dayanıklı metallerden sağlanmaktadır. Firmalar metal etiketleri ürün tanımı, özellikleri veya firma hakkında ki gerekli bilgileri belirtmek için kullanabilirler. Metal etiketler özellikle şirket veya firma bünyesi için oldukça şık ve gösterişli durmaktadır. Gelen müşterilerin bakarken dikkatini çekmesini istediğiniz detayları, metal etiket üzerinden belirtebilir ve akılda kalıcı bir reklam yapabilirsiniz.

Metal etiketler tasarımı yapılması dahil müşteriye aynı gün sunulabilmektedir, özellikle standart tasarım üzerinden etiket yaptıracak olan kişiler daha hızlı sürede etiketlerine kavuşabilirler. Metal etiket Ankara bir ürünün markasını ve devamlılığını göstermektedir, akılda kalıcı ürün reklamı yapmak için veya ürün bilgilerini doğru aktarmak için metal etiket tercihinde bulunabilirsiniz. Metal etiketler üzerine yazılmak istenen konular kolay işlenebilmektedir, bu sayede hızlıca etiket tasarımınız hazır olarak montaja gitmektedir.

20 Haziran 2018
Ankara,Alüminyum,Etiket

Ankara Alüminyum Etiket

Ankara Alüminyum Etiket imalatı ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak modern etiket baskı makinelerimiz,deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz. Ankara Alüminyum Etiket Firması Size Nasıl Yardımcı Olur? Etiketler, pek çok […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com