Vinil Germe Tabela

Vinil germe tabela dijital baskı uygulanan vinil veya branda malzemenin alüminyum sac profil çerçeveye gerdirilmesi ile yapılan ışıklı veya ışıksız olarak üretilen tabela modelidir.

Gün geçtikçe gelişen tabela sektöründe teknolojik yenilikler sayesinde de sürekli devam eden bir rekabet düzeni vardır. Bu ticari rekabette başarılı olmak için reklam ve tabela çalışmasının iyi yapılması önem taşımaktadır. Yeni açılan firmalar, markalarının veya firmalarının bilinirliklerini sağlamak ve müşteri çekmek için tabela ve reklam çalışmasını iyi yapmak zorundadırlar. Reklamcılık sektöründe de tabela rekabete açık bir mecradır. İyi tasarlanarak üretilen tabela kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak ve müşteri hedef kitlenizi arttıracaktır. Bu sayede markanızın da popülaritesi ve hizmet kalitesi de artmış olacak.

İşinde tecrübeli ve mesleki birikime sahip tabelacının ürettiği kaliteli vinil germe tabela ürünüyle markanız görünür kılınacak ve bilinirlik çalışması başarıyla yerine getirilmiş olacaktır.

Vinil germe tabelalar en çok tercih edilen tabela modellerinden biridir. Bu tabelaların en çok tercih edilme nedeni, istediğiniz boyutlarda tek parça üretilip reklam veya bilinirlik çalışması yapılabilmesini sağlamalarıdır.

Vinil germe tabelalar restoranlarda, hastanelerde, yol kenarlarında, yüksek katlı binalarda, çatı tabelalarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Vinil Tabela İmalatı Nasıl Yapılır?

Vinil germe tabelanın üretimi için gerekli ölçüler belirlendikten sonra tabelanın grafik tasarımı yapılır. Ölçülere uygun şekilde tabelanın şase adını verdiğimiz dış iskeleti hazırlanır. Sonraki aşamada vinil veya branda malzemeye dijital baskı yapılır. Sırada vinil malzemenin şaseye gerilmesi var.

Vinil malzeme zımba ile şaseye gerilebilir veya alüminyum alyanlar veya aparatlar ile de gerilebilmektedirler. Zımba ile gerilme yöntemi hem ekonomik, hem de zahmetsiz bir yöntemdir.

Zımba ile germe yönteminde ise alüminyum şase üzerine vinil malzeme zımba makinesi ile zımbalanır.

Vinil Germe Tabelanın imalatı ışıklı yapılacaksa kasa içerisine led lamba monte edilir. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken kullanılacak vinilin iyi ışık geçirgenliğine sahip olmasıdır.

27 Mayıs 2018
Germe,Vinil,Tabela,Kullanışlı mı,Tabela,Nasıl,Yapılır

Germe Vinil Tabela Kullanışlı Mı?

Germe Vinil Tabela ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak son teknoloji ekipmanlarımız ve tecrübeli kadromuz ile vinil tabela imalatında hizmetinizdeyiz. Dijital baskı yöntemi ile basılan vinilin yani […]
27 Mayıs 2018
Germe,Vinil,Tabela,Kullanışlı mı,Tabela,Nasıl,Yapılır

Germe Tabela Nasıl Yapılır?

Germe Tabela Nasıl Yapılır? konusunda uzman firmamız 333 Reklam teknolojik ekipmanları ve tecrübeli kadrosuyla tabela imalatı yapmaktadır. Germe tabela sistemleri, günümüzde tanıtım ve reklam sektöründe en […]
26 Mart 2018
Vinil,germe,tabela

Vinil Germe Tabela

Vinil germe tabela, dijital baskısı yapılan brandanın profil çerçeveye gerdirilmesi ile üretilen tabela ürünüdür. İçinde ışıklandırma sistemi bulunan çerçeve ye vinil gerdirilerek ışıklı tabela hazırlanmış olmaktadır. […]

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.