HEMEN ARA WHATSAPP

Vinil Germe Tabela

333 ReklamİmalatlarımızVinil Germe Tabela

Vinil germe tabela, dijital baskısı yapılan brandanın profil çerçeveye gerdirilmesi ile üretilen tabela ürünüdür. İçinde ışıklandırma sistemi bulunan çerçeve ye vinil gerdirilerek ışıklı tabela hazırlanmış olmaktadır.

Vinil Germe Tabela Nedir?

Vinil germe tabela, metal kasanın üzerine gerdirilen branda benzeri maddenin aracılığıyla yapılan tabela çeşididir. Diğer tabela çeşitlerine göre daha ucuz ve birçok firmanın tercih ettiği bir türdür.ışıklı vinil germe tabelalar ve ışıksız vinil germe tabelalar olmak üzere ikiye ayrılır.

Vinil tabelalar demir profillerin üzerine vinilin gerilmesi ve montajı ile hazırlanır. Işıklı yapılmak istenirse de, içine led döşenebilir.  Pek çok farklı mecrada yer almakta olan firmalar için en önemli olan şeylerden bir tanesi, reklam ve tanıtım çalışmalarını başarılı bir şekilde yapmaktır. Aksi durumda sunulmakta olan hizmetler veya ürünler ne kadar kaliteli olmuş olursa olsun fark etmez asla arzu edilen tarzdaki sonuçlar elde edilmemiş olacaktır. Bunu bilen firmaların büyük çoğunluğu da özellikle de son dönemlerde vinil germe tabela konusunda son derece ciddi anlamda araştırmalar yapmaktadırlar. Geçmiş dönemlere bakıldığı zaman görülebileceği üzere firmalardaki tabelalar birbiri ile oldukça ciddi oranlarda benzerlikler göstermekteydi. Ancak son dönemlerde tabela konusunda farklı çalışmalar yapılmaya başlanmış durumdadır.

Bu çalışmalar ışığında ise vinil germe tabelalar ile alakalı insanların karşılarına çıkartılmakta olan ürünler son derece hızlı bir şekilde artış göstermeye başladı. Klasik tarzdaki tabeladan sıkılan ya da teknolojik gelişmeleri en etkili şekilde takip etmekte olan firmalar da artık onlara bu konuda en iyi sonuçları sunacağına inanmış olduklarını düşündükleri isimler ile çalışmayı tercih ediyorlar. Genel olarak tabela denildiği zaman insanların akıllarına öncelikli olarak gelen şeyler firmalarının bilinirliğini arttırmaktır. Ancak şimdilerde bu konuda yapılacak olan en ufak bir araştırma sonrasında da görülebileceği üzere artık firmaların isteklerinin tam anlamıyla ortaya koyulması adına birbirinden farklı tarzlarda tabelalar hazırlanmaya başlanmış durumdadır.

 

Vinil Germe Tabelalar Nerelerde Kullanılır?

Vinil malzeme kimyasal yapısından dolayı oldukça dayanıklı malzemedir. Bu yüzden birçok alanda gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir. Açık alanlarda sıkça kullanılan vinil, reklam ve duyurularını yapmak isteyen firmaların en çok kullandığı ürünlerdendir. Vinil germe tekniği ışıklı tabela dışında afiş, bayraklar, posterler, fuar stantları, pankartlar gibi geniş kullanım yerine sahiptir.

Vinil hafif, sağlam ve taşınabilir oluşu sayesinde sıkça tercih edilmektedir.

Tabela Seçeneklerin bu denli fazla olması ile beraber ise vinil germe tabela seçimini yapacak olan firmaların üzerinde durması gereken pek çok farklı konu bulunmaktadır. Bu konuların başında ise tabelaların hangi amaç ile kullanılması gerektiğine net olarak karar vermek gelmektedir. Bilindik tarzdaki tabelalar her ne kadar geçmiş dönemlerde oldukça etkili sonuçları ortaya koymuş olsa da artık insanlar firmaların çok daha yenilikçi bir yapıya sahip olmasını istemektedirler.

Aksi durumda seçilecek olan tabela diğer markalara ait olan tabelalar arasında kaybolmaya mahkum olacaktır. Şimdilerde firmalar artık birbirinden farklı materyallere sahip olmakta olan tabelalar arasından en iyilerini seçmeyi hedefliyorlar. Firmaların bu konudaki isteklerinin artış göstermeye başlaması ile beraber ise artık sektör farkı olmadan arzu edilen tabelalar kolaylıkla hazırlanmış olacaktır.

 

Comments (5)

  1. Tabela Fiyatları Ankara | 333 Reklam Ajansı Ankara

  2. Ankara Ostim Tabela – Ankara Reklam , Ankara Etiket , Ankara Tabela

  3. Gaziantep Vinil Germe Tabelalar – Gaziantep Reklam Firması

  4. Muş Vinil Germe Tabelalar - Muş Reklam

  5. Işıksız Tabela » Yücel Reklam - Ankara Tabela - Totem - Araç Giydirme

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Prestij Totem
25 Tem 2020
Atatürk Köşeleri
25 Tem 2020
Metal Etiket Nedir?
15 Tem 2020
Uv Baskı Nedir?
14 Tem 2020
Tabela Nedir?
13 Tem 2020
Şehit Köşeleri
13 Haz 2020
Engelli Erişim Kiosk
13 Haz 2020