HEMEN ARA WHATSAPP

No menu assigned!

Kesim

Kesim malzemenin, kullanılabilir hale gelmesi için, kimyasal yapısında değişikliğe gitmeden kesiciler ile küçük parçalara ayrılması işlemidir.

Kesim Ne İçin Yapılmaktadır?

Kesim, imalat sektöründe kesim daha çok tabela,totem imalatı için gerekli malzemelerin, kesim araçlarıyla küçük parçalara ayrılarak işlenecek şekilde getirilmesi ile yapılır.

Tabela İçin Kesim

Tabela bir işletmenin müşteri kitlesine kurumsal kimliğini tanıtabilmek ve bilinme kapasitesini arttırmak amacıyla kullandıkları, yazı ve işaretlerden oluşan bir reklam şeklidir.  Tabelaların, yönlendirme, detaylı bilgi verme, bilinirliği arttırma, tanıtım yapabilme gibi çeşitli işlevleri de mevcuttur. Günümüzde tabelaların sayısız örneklerine hemen hemen her alanda rastlamak mümkündür. Gerek işletme olarak kullanılan bina ve iş yerinde gerekse kamusal hizmet veren işletmelerin bulunduğu yerlerde bilinirliği sağlamak için asılan tabelaların varlığı çok önemli bir yer tutmaktadır. Bu durum toplumsal yaşamı kolaylaştırmakta ve kişilere rahat bir yönlendirme sunabilmekte. Bu sayede kişiler ulaşmak istedikleri yerlere kolaylıkla ulaşabilmektedir.

Tabela kullanımdaki asıl amaç, markanın orada olduğunun bilinmesini sağlamaktır. Firma yetkilileri, potansiyel müşterilerini kendilerine çekebilmek için göze en fazla çarpan ama sade ve zarif aynı zamanda kurumla ilgili detaylı bilgi sunabilen tabelaları kullanmalı. Bunu sağlayabilmek adına işletme yetkilileri teknolojik imkanları da hesaba katarak kendilerine en uygun reklam aracı olan tabelaları rahatlıkla seçebilmekte. Tabi ki bunu yaparken de tabela imkanı sunan firmalar işletmelere sayısız örneklerle yönlendirme sağlamakta. Bu bağlamda tabela firmalarının kullandıkları tabela çeşitlerini de detaylarıyla bilmekte fayda olacaktır.

Tabelalar dış mekan, iç mekan, açık hava alanlarında kullanılabilmekte. Tabelaları, ticari amaçla kurulan özel işletmelerin yanı sıra kamu kurum ve kuruluşları da kullanmaktadır. Günümüzde tabelası olmayan işletme neredeyse mevcut değildir. Yeni işletme oluşturulurken işletmecilerin ilk yapması gereken tabela seçip, belirlemektir. İşletmeci tabelasını belirlerken mekanın koşullarını da göz önünde bulundurmalıdır. Aynı zamanda işletmecinin tabelası müşteri kitlesinin gözüne çarpacak etkiye sahip olmalıdır. Bunun  yanında işletmeyle ilgili fikirler sunabilen zarif ve sade nitelikleri de olması işletmeciler tarafından tercih edilmeli.

Tabela ve totemlerde kullanılan pleksi, ahşap,  dekota, alüminyum kompozit, krom gibi malzemelerin kesimi için cnc router, yatar testere, taşlama makinesi ve lazer kesim cihazları kullanılmaktadır.

Kesim

Kesim bir malzemenin makas,bıçak,testere,lazer,cnc veya oksijen tüpü gibi kesici materyal ile 2 veya daha fazla küçük parçaya rastgele veya ölçülü olarak ayrılması işlemidir. Kesim işlemi  için kullanılacak yöntem imalat yapılacak malzemeye göre değişmektedir.

İnce sac kesimi için, giyotin,sac makası,cnc router veya lazer kesme  cihazı (co2 olmayan) kullanılmaktadır.

Pleksiglas malzeme kesimi için lazer kesim cihazı,testere, dramel kullanılmaktadır. En çok kullanılan yöntem lazer kesim tekniğidir. Kesimde fire vermemesi,hata payının nerdeyse hiç olmaması,hızlı kesime imkan sağlaması ve kesim sonrası çapak çıkarmaması yüzünden lazer kesim tercih edilmektedir.

Alüminyum-kompozit kesmek için cnc router denilen bilgisayar destekli gelişmiş tezgahlar kullanılmaktadır. Çalışma prensipleri, yüksek hızlı ac motor malzemeyi yüksek devirde döndürür ve o esnada elmas bıçaklar ile kesme,oyma işlemi yapılır.

Kağıt,karton,etiket kesimi için falçata, makas, giyotin, lazer kesim tekniği kullanılmaktadır. Fakat özellikle rulo baskılarda baskes özellikli plotterlar folyo kağıda baskı yaptıktan sonra kesebilme özellikleri olduğu için daha kullanışlıdırlar.

Demir gibi sert metallerin kesimi için demir testeresi veya elektrikli daire testere,oksijen tüpü vb. kullanılmaktadır.

Ahşap malzemelerin kesimi için yatar daire testere,lazer kesim cihazı kullanılmaktadır.

Kesim Firması Ankara 333 Reklam

Bireysel & kurumsal bütün ihtiyaçlar için dijital baskı ankara olarak bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz. Örnek niteliğindeki ilgili görsel paylaşımları inceleyerek dijital baskı çözümlerine ilişkin bu zamana dek yaptıklarımızı hemen yakından inceleyebilir böylece size özel tasarlanmış farklı hizmetten anında yararlanma anlayışını bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti ilkesiyle dikkatleri üzerimize çekmeyi sürdüren firma olarak 7/24 size özel çözümlerle eşsiz tasarımlara yer veriyoruz. Böylece tam da aradığınız gibi tasarımlarla karşınızda yer alıyoruz.

İçerisinde herhangi bir katkı kimyasal içermeyen su bazlı uv dijital baskı çözümüyle kayan yazılar, reklam tabelaları ve kurumsal logo tasarımları gibi farklı çözümlerde tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Kurumsal anlayışa bağlı olarak dünden bugüne değin sürdürdüğümüz çalışmalar neticesinde haftanın 7 günü günün de 24 saati boyunca kesintisiz olarak faaliyetine yer vermektedir. Siz de hemen bizimle irtibata geçerek tüm çalışmalarımızı yakından görme fırsatını yakalayabilir, kurumlara ve bireylere özel dijital baskı çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Yüksek kalite anlayışından hiçbir şekilde ödün vermeden size özel eşsiz tasarımlar için çalışıyoruz.

Plotter Kesim

Plotter Kesim, kağıt,kanvas,branda gibi malzemelerin baskes özellikli ve optik okuyuculu plotter yazıcıyla basılıp, dekube edilmesi işlemidir. Plotter kesim özellikli yazıcımız çevre dostu solventsiz baskı mürekkepleri kullanarak kokusuz,sağlıklı ve çevreci bir baskı deneyimi yaşatmaktadır. Son teknoloji latex plotterlar ile baskı ve baskı sonrası kesim işlemi optik okuyuculu plotterimiz sayesinde aynı anda yapılmaktadır. Bunun sonucunda yüksek kaliteli baskı ortaya çıkmaktadır. Özellikle iç mekan baskılarında uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır.

Plotter Kesim Nasıl Yapılır?

Tasarım plottera gönderildikten sonra basılacak vinil, kâğıt, malzeme rulosunun ucu plotter yazıcının besleme girişine yerleştirilir. Bıçak şablonları baskes özellikli yazıcıya yüklenerek, baskı folyoya yapıldıktan sonra, basılacak şekil veya grafik kısmının optik okuyuculu plotterda kesilip baskı dışındaki diğer kısımlarının çıkarılması (dekube) sağlanır. Baskı bir saat kadar dinlendirildikten sonra kullanıma hazırdır.

Dijital baskı teknikleri uygulanarak geliştirilen dijital baskı ankara firması müşteri memnuniyetini daima öne çıkan yapısıyla size dijital baskı hizmeti sunmaktadır. Yenilikçi tasarım anlayışından kesinlikle hiçbir zaman ödün verilmeden 24 saat 7 gün boyunca kesintisiz bir şekilde eşsiz tasarımlar gerçekleştirilir.

Size özel tasarımları yakından görmek adına dijital baskı ankara Whatsapp hattı üzerinden hemen projelerinizi bize iletin. Kişiye özel tasarlanmış birbirinden önde gelen dijital baskı tekniklerini kullanarak solvent, uv ya da cast folyo gibi farklı dijital baskı türünde çalışmalarımız gerçekleştirilir.

Her zaman müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımımızla yüksek kalite anlayışında 7/24 dijital baskı çalışmasına aralıksız kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Ankara Dijital Baskı Firması

Katkı maddesi içermeyen dijital baskı ankara olmak üzere her zaman müşteri memnuniyetini dikkate alarak eşsiz bir şekilde yaklaşım sergiliyoruz. Müşterisinin her zaman ne istediğini bilen eşsiz yaklaşım doğrultusunda çalışmasına aralıksız devam eden şirketimiz gerek bireysel müşterisi için gerekse kurumsal müşterisi için faaliyetini sürdürüyor.

Su bazlı kokusuz dijital baskı teknikleriyle branda, cast folyo, ahşap, kağıt, kanvas yüzey gibi farklı yüzeylere en uygun dijital baskı tekniklerini uygulamayı sürdürüyor. Tamamıyla yenilikçi özelliğini ortaya koyarak dijital baskı ankara olmak üzere 7/24 kesintisiz çalışmasını sürdürmektedir.

Kişiye özel tasarımlar için özel yaşam alanları için duvar kağıdı tasarımı geliştiriyor. Doğa manzarasından portrelere, şehir manzarasından yağlı boya çalışmasına varıncaya kadar kişiselleştirilmiş baskı çözümlerini sunuyor. Koku içermeyen ve içerisinde kimyevi katkı maddesi içermeyen özelliğinden herkesin ihtiyacına en uygun şekilde imkanlarda tasarımlar söz konusudur.

İnsan sağlığına zarar vermeyen kalite standardı belgesiyle yedi gün yirmi dört saat boyunca kesintisiz bir şekilde faaliyetini aralıksız devam ettiriyor. Dijital baskı çözümleriyle her an yenilikçi anlayışla hareket ederek müşterisinin ne istediğini bilen eşsiz yaklaşıma dayanarak çalışmaktadır. Böylece kişiye özel farklı tasarımlardan hareketle değişik duvar kağıdı modeli tasarımı gerçekleştiriyor.

İşletmemiz dijital baskı ankara hizmeti konusunda branda, kağıt, kanvas, ahşap, kumaş ve daha pek çok yüzeye dijital baskı çözümü geliştiriyor. Her zaman müşterisinin yanında yer alan anlayışıyla her an yenilikçi hareket ederek gerçekten de çalışmasını sürdürüyor.

Sizler de kurumsal Whatsapp ihbar hattımız üzerinden kesintisiz bir şekilde en iyi hizmetten yararlanarak dört dörtlük hizmeti elde etme olanağını bulacaksınız. Bunun dışında müşteri odaklı çalışma ilkesine bağlı kalarak 7/24 anlayış çizgisinde size özel tasarımlar için taslağı bize ulaştırmanız yeterlidir.

Koku içermeyen, kimyasallar içermeyen su bazlı latex baskı tekniğiyle duvar kağıdı, tabela, kayan yazı ya da makamlara özel dijital baskı çözümleri için çalışmalarımız sürmektedir. Natürel katışıksız boyasıyla öne çıkmaya devam ettiğinden dolayı her an müşterisinin beklentisini karşılayan eşsiz yaklaşımla hareket ederek fark yaratmayı sürdürmektedir.

Lazer Kesim

Lazer kesim tekniğinde malzeme üzerine yüksek dalgada lazer ışını gönderilerek malzemenin erimesi,buharlaşması sonucu kesim gerçekleştirilir. Lazer kesim cihazı ile ahşap, deri, kumaş, pleksi, karton,kağıt ve köpük (sünger) malzemelerde kazıma ve kesim işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Lazer Kesim Nasıl Yapılır?

Bizim burada bahsedeceğimiz karbondioksit (Co2) lazerdir. Co2 lazerle sadece yukarıda belirttiğimiz malzemelerin kesimi ve kazınması gerçekleştirilebilmektedir. Karbondioksit lazerler, yüksek güçlü yoğunlukta ve sürekli dalga verebilen lazerlerdir. Oldukça kaliteli bir kesim gerçekleştirir.  CO2 lazerin dalga boyu 9.4 ve 10.6 mikron genişlikte kızılötesi ışık üretimiyle başlamaktadır. Rezenatör dediğimiz tüpün içinde CO2 gazına elektrik verilmesiyle yüksek yoğunluklu lazer ışını oluşur. Rezonatöre belirli dalga boyunda elektrik verilmesi için güç kaynağı kullanılır.  Rezenatör içinde belirli oranda karıştırılmış helyum,azot ve co2 gazı bulunmaktadır.  Malzemenin cinsine, kalınlığına göre ışın çapı değişir. Üretilen ışın, bilgisayardaki program ile ayarlanabilen aynalar yardımıyla makinenin kesme kafasına kadar yansıtılarak ulaştırılır. Kesme kafasına getirilen ışığın kesime başlaması için tek bir noktada odaklanması gerekmektedir. Kesme kafasına gelen ışın demeti malzemenin tek noktası üzerinde odaklanır. Bu aşamada gelen ışın malzemeyi eritmekte veya tamamen buharlaştırmaktadır. Kesilen malzemeye bağlı olarak kesim esnasında rahatsız edici bir koku oluşur. Bu kokunun lazer makinesine bağlı kompresör ile tahliye edilmesi gerekmektedir. Kompresörden çıkan ilk hava depoya, ordan regülatöre ve sonrasında filtreye girmektedir. Sonraki aşamada bu hava kurutucuya gelmektedir. Kurutucu girişinde filtrelenen hava, gerekli nemi alındıktan sonra çıkışta tekrar filtre edilmektedir. Filtreleme işleminin sağlıklı olması için baca ve kompresör sisteminin bağlantılarının iyi yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde makinanın ömrü kısalacaktır.

Lazer Kesimin Avantajları Nelerdir?

Lazer kesim, bilgisayar destekli yapıldığı için, el işçiliği ile yapılan kesim işleminden daha hızlıdır. Ve hata olasılığı en aza indirgenmiştir. Lazer kesimin en önemli avantajı kesim sırasında cnc router kesim işleminde olduğu gibi  talaş bırakmaması, kesilen malzemenin kesim bittikten sonra kullanıma hazır olmasıdır.

  • Parça imalatı için kalıp masrafı yoktur .
  • Her türden yazı, amblem ya da resim malzeme üzerinde rahatlıkla kesilebilmektedir.
  • Oldukça hızlı kesim olduğu için zamandan da tasarruf yapmanızı sağlamaktadır.
  • Kesilecek olan parçaların imalatını hızlandırmaktadır.
  • Ekonomik bakımında da üreticiye büyük kolaylıklar sağlar.
  • Malzeme kesiminde fire riski olmadığı için üretim daha da sağlıklı olmaktadır.
  • Yüksek işlem hızı ile çalıştığı için üretim maliyetini düşürmektedir.

Kurum ya da markaların daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak için çıktıkları yolculuktur reklam. Bir etkileme sanatıdır. Bu etkileme sanatında başarıya ulaşmak için izlenmesi gereken adımlar bulunmaktadır. İzlenen her adım birbirinin tamamlayıcısıdır. Bundan dolayı reklam işlemlerinizi gerçekleştiren yerlerden tutarlık beklemek gerekmektedir. Ankara reklam, tüm reklam sürecinde firmanın hedefleri doğrultusunda Pazar araştırması, kimlik tasarımı, hikaye oluşturma, hedef kitle belirleme, mesaj oluşturma, hedef kitleye nasıl seslenileceği ve sonuçları gibi detaylarda titizlikle çalışmaktadır. Asıl amacı tutarlı ve düzenli çalışma olan Ankara reklam beraberinde yaratıcılığı da etkileyerek reklam dünyasına yeni bir soluk getirmektedir.

 

CNC Router Kesim

Cnc router kesim, bilgisayar destekli gelişmiş tezgahlarla yapılan hassas kesimdir. Yüksek hızda dönen ac motora bağlı elmas bıçaklarla iş parçasında 3 eksenli (x,y,z) işleme ve kesim yapılmaktadır. Cncden farkı, cnc tezgahlarda 2 boyutlu kesim ve işleme yapılabilmekteyken gelişmiş cnc tezgahları ile 3 boyutlu kesim yapılabilmektedir. Cnc router ile yapılan kesim ve işleme teknikleri talaşlı imalat olarak isimlendirilmektedir.

CNC Router Kesim Nasıl Yapılır?

Cnc routerlarda  spindle veya denilen çok güçlü bir ac motor kullanılmaktadır. Bu motor iş parçasını yüksek hızda döndürerek, dönen iş parçasına bağlı bu çok keskin elmas uçlar  malzeme üzerine istenilen şekili vererek malzeme üzerinden talaşları kaldırılabilir. Cnc router tezgahlar ile anahtar da kopyalamak mümkündür.

CNC router makinesi ile  ahşap, sunta, alüminyum ve kompozit levhalar, pleksi,  poliüretan gibi bir çok farklı malzemelerin kesim, gravür oyma, şekillendirme, kazıma, rölyef işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Reklam denildiğinde her zaman akla ilk gelen tabela, totem, billboard gibi ürünlerdir. Etkisi uzun yıllardır kaybetmeyen bu kanallarda gerçekleştirilen reklamlarla başarı sağlamanız mümkündür. Etkisini hala kaybetmese de günümüz reklam trendlerini sıkı sıkıya takip etmektedirler. Bu ürünlerin yapılabilmesi için en basitinden kullanılacak malzemenin doğru tekniklerle düzgün olarak kesilmesi gerekmektedir. 333 Reklam olarak reklam imalatı ve özel imalat projeleriniz için gerekli cnc kesim, cnc işleme, rölyef gibi lazer kesim ve işleme tekniklerini günümüz teknolojisi ile sunmaktayız.

Ankara reklam, alanındaki trendleri yakından takip ederek geleneksel reklam kanallarıyla trendleri harmanlayarak muhteşem bir uyum yaratmayı amaçlamaktadır. Bu uyumla ortaya çıkan şahane sonuçlar ile markanızı buluşturarak varlığınızı destekleyecek adımları atarken yanınızda yer almayı amaçlamaktadır.

Kurum ya da markanızın hedef kitle analizlerini gerçekleştirerek en uygun hedef kitleyi sizin için belirleyen Ankara reklam ardından en çok kullandıkları kanalları analiz ederek reklam sürecine devam eder. Hedef kitlenizin en sık kullandığı kanallarda ürün ya da hizmetinizin ayrıcalıklı yönlerini tanıtan yaratıcı çalışmalar hazırlayarak hedef kitlenizi etkilemeyi başaracak reklam kampanyaları gerçekleştirir.

CNC Router Kesimi Fiyatları Ne Kadar?

333 Reklam olarak modern cnc router tezgahlarımızla hassas üretim işlerinizi en iyi ve hatasız şekilde yapmaktayız. Cnc kesim ücretleri iş parçasının işlenme şekline,süresine, ve tezgah ölçülerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Pleksi Lazer Kesim Ankara

Pleksi lazer kesim ankara bölgesi ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak son teknoloji pleksi lazer kesim makinemiz ve deneyimli kadromuz ile yanınızdayız.

Pleksi Lazer Kesim Ankara Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Pleksi Lazer Kesim Ankara konusuna geçmeden önce pleksi malzemesini tanıyalım. Pleksi dieğr adıyla pleksiglas akrilik levha, polimetilmetakrilat esaslı termo plastik bir materyaldir. Döküm tekniği ile 2 mm den 40 mm kalınlığa kadar, çeşitli tercihlerde renksiz, şeffaf renkli ve opak olarak üretilebilir. Basınçla ve vakumla şekil alabilir. Soğuduktan sonra şeklini korur. Pleksi malzemenin maksimum dayanma ısısı 80°C dir. Pleksi yanıcı özellikte bir termoplastiktir. Kendi kendine yanma sıcaklığı 400°C dir.  250°C de tutuşma özelliğine sahiptir. Yüzeyi bakır sertliğindedir, fırça ve zımpara ile çizilebilmektedir. Pleksi levha şeffaf ve renkli bütün formlarında parlak bir görünüme sahiptir. Coğrafi şartlarda dayanıklılığı diğer plastiklerden çok daha yüksektir. Bu yüzden özellikle dış mekan ışıklı veya ışıksız tabela imalatında yaygın olarak kullanılır

Pleksi Lazer Kesimin Avantajları Nelerdir?

Reklam endüstrisinde en sık kullanılan tekniklerden biri de pleksi lazer kesim teknolojisidir. Pleksi, polimetilmetakrilat  adında petrokimyasal bir üründen üründen elde edilir. Pleksiler saydam üretildikleri gibi, yarı saydam ve ışığı geçirmeyen türleri de vardır. Kalınlıkları 1 mm’den 5 mm’e kadar değişebilir. Pleksilerin ısı dirençleri düşüktür ve yanıcı özelliği taşırlar. Pleksi malzemesi, lazer kesim teknikleri ile kesilerek şekil alabilir. Farklı renklere sahip pleksiyi kesmek için en uygun teknik lazerdir diyebiliriz. Lazer kesim yöntemleri fason, ahşap ve CNC kesimdir. Lazerin daha çok tercih edilmesinin sebebi daha hızlı ve daha hassas formlarda pleksinin şekillendirilebilmesidir. Lazer kesim ile her malzeme üzerine kazıma veya çizim yapmak mümkündür.

Pleksi Lazer Kesim Nerelerde Kullanılır?

Pleksi lazer kesimle üretilecek ürünler için firmalardan gelen çeşitli talepler doğrultusunda detaylı logoların çizimleri yapılarak, tabelalarda uygulanması mümkün hale gelir. Lazer kesim teknolojisi ile göze hoş gelen oldukça şık ürünler elde edilebilir. Hızlı olması ve yüksek kalitede kesim yapması nedeniyle tercih edilirler. İşin özelliğine göre pleksi lazer kesim ücretlerimiz değişebilmektedir. Lazer kesiminde işin büyük kısmı makine tarafından yapıldığı için insan kaynaklı hatalar nerdeyse sıfıra indirgenmiş olur. Isıtılarak kolayca şekil alan pleksi malzeme, kolayca da kıvrılıp katlanabilir. İşlem sonrası pleksiye, özel kimyasal cilalar ile parlaklık verilebilir. Pleksiglass levhalar saf alkol ile temizlenebiliyorken, yapıştırılmaları için kloroform kullanılmaktadır.

Firmaların pleksi lazer kesim tekniğini kullanmalarındaki temel amaç, yönlendirme levha, kapı isimliği,   gibi hassas imalatla üretilmesi gereken ürünlerdir.

Pleksi Lazer Kesim Nasıl Yapılır?

Pleksi lazer kesim süresi malzemenin mikron kalınlığına bağlı olarak  değişebilmektedir. Pleksi lazer kesimi makinesi çalışma mantığını basitleştirirsek; yanmaz kesim tablası üzerine pleksi malzeme konulur, ve milimetrik olarak kesim yapabilen  lazer kafa, bilgisayarda oluşturulan kesim projesine göre step step kesim işlemini gerçekleştirir. Bu sırada kesilen pleksi malzeme, özel fanla soğutularak tutuşması engellenir. Daha sonra sisteme bağlı kompresör yardımıyla lazerle kesim sonucu oluşan kötü koku borular yardımıyla bacadan dışarı atılır.

Pleksi Lazer Kesimin Avantajları Nelerdir?

Yarı saydam ve saydam olarak üretilebilmekte olan pleksi, oldukça hafif bir yapıya sahiptir. Pleksi yönlendirme ürünlerinde pleksinin böylesine fazla tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden biri ise kullanılan malzemenin çok kolay bir şekilde işlenebilmesi,delinmesi ve kesilebilmesidir. Plastik cam olarak da adlandırılmış olan bu materyalin renkli ve renksiz çeşidi bulunmaktadır. Böylelikle yönlendirme tabelasında kullanılacak olan pleksinin seçimi ve boyutu ile alakalı herhangi bir sorun kendini göstermeyecektir. Düz bir levha şeklinde rahatlıkla bulunabilen pleksi, firmaların istemiş oldukları her şekle rahatlıkla girebilir. Böylelikle klasik tarzdaki yönlendirme tabelalarının yanı sıra kendi isteklerine bağlı olarak tasarlanacak yönlendirme tabelalarını da rahatlıkla hazırlatarak kullanabilirler.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.