Işıksız Tabela Arşivleri - 333 Reklam Ankara Tabelacı

Işıksız Tabela

Işıksız tabela gün ışığında hizmet veren, akşamları çalışmayan işletmelerin kullandığı pleksi,krom,alüminyum kutu harf malzemelerle yapılan reklam ürünüdür.

Işıksız Tabelanın  içinde aydınlatma tertibatı yoktur. Gündüz hizmet veren işletmelerin en sık kullandığı tabela çeşididir. Bu yüzden üretiminde çoğunlukla pleksi kutu harf malzeme kullanılmaktadır. Ayrıca alüminyum kutu harf, krom kutu harf, vinil germe tabela, ahşap tabela,dekota harf gibi ışıksız tabela çeşitleri de mevcuttur.

Işıksız Tabelaların imalatı da tıpkı ışıklı tabela üretimindeki gibidir. Tabelalar  işletmelerin bilinirliğini arttırmak ve marka popülaritesini sağlamak için son derece önemli reklam araçlarıdır. Vergi levhası gibi tabelalar da işlemeler için olmazsa olmaz araçlardandır. İmalatı iyi yapılmış bir tabela firmanızın tanınmasını sağlayacak ve uzun ömürlü bir reklam deneyimi yaşatacaktır.

Bu yüzden tabelacı firmanızı seçmeden önce iyice araştırma yapmanız gerekmektedir. Eskiden firmaların tabelaları ilkellerdi ve tabela modellerinin kısıtlı olması sebebi ile hep birbirlerine benziyorlardı.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, çeşitli tabela modelleri üretilmeye başlanmış ve firmalar bu sayede farklılaşmışlardır. Bununla birlikte firmalar diledikleri ışıksız tabela modelini yaptıracaklar ve kendilerini diğer firmalardan farklı kılmayı başaracaklar.

Işıksız Tabela İmalatı Nasıl Yapılır?

Işıksız tabelalar çeşitli modellerde üretildikleri için üretim teknikleri de farklı olmaktadır. Hepsinde olduğu şekilde, öncelikle firmanızın keşfi yapılır, tabela cephe ölçüleri alınır ve tabelanın bilgisayar ortamında grafik tasarımı yapılır. Alüminyum kompozit malzemeden tabela dış iskeleti hazırlanır.

Pleksi kutu harf tabela : Pleksi malzeme cnc router veya lazer kesim ile dekupe edilip kesilir. Harf kalınlığı seçildikten sonra harfin 3d olabilmesi için, yan kenarlar için pleksi malzeme kesilir ve ısıtılarak pleksi malzeme bükülür. Ön pleksi ve yan kenarlar yapıştırıcıyla yapıştırılarak kutu harf tabela elde edilir.

Alüminyum Kutu Harf&Krom Tabela : Kutu harf ön kısmı için alüminyum veya krom malzeme cnc router ile kesilip dekube edilir. Sonra istenilen derinlikte köşeler yapılır ve dekupe edilir. Kesilen plakalar 2d veya 3d harf haline getirilir, dekupe edilen köşelere kaynak yapılarak  birleştirilir ve  alüminyum&krom kutu harf elde edilmiş olur.

11 Haziran 2019
Işıksız,Tabela,Ankara

Işıksız Tabela

Işıksız tabela, özellikle gündüz hizmet veren, tabelada ışıklandırma sistemine ihtiyaç duymayan işletmelerin kullandığı tabela çeşididir. 333 Reklam Ankara Tabelacı olarak ihtiyaç duyduğunuz ışıksız tabela imalatını, profesyonel […]
15 Mayıs 2018
Ankara,Işıksız,Tabela,Vinil,Germe

Işıksız Tabela Ankara

Ankara Işıksız Tabela imalatı yapan 333 Reklam firmamız, ışıksız vinil germe tabela gün ışığında görebileceğimiz alanlarda kullanılan iç mekan ve dış mekan tabelaların geneline verilen isimdir. […]