Vinil Cephe Giydirme Arşivleri - 333 Reklam Ankara Cam Uygulama

Vinil Cephe Giydirme

Vinil cephe giydirme, hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanılabilen, lamine veya dökme türündeki delikli folyo malzeme üzerine baskı yapılıp, folyaya sıcak hava uygulanarak cepheye yapıştırılması ile üretilmektedir.

Delikli folyo adı verilen bu vinil veya branda malzeme sayesinde cephe dışarıdan ışık almasına rağmen dışardan içeriyi göstermeyen bir özelliktedir. Ayrıca içerden dışarıyı çok rahat göstermektedir. Delikli folyo uygulamasına one way vision da denilmektedir.

Vinil cephe giydirme uygulaması, alışveriş merkezleri,mobilya mağazaları,teknoloji mağazalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Cam kaplama işinde en iyi den çok en uygun sorusu sorulmalıdır. Her ihtiyaca göre farklı özelliklerde uygulanabilen folyoların, müşterilerin istekleri ile birlikte profesyonel kadromuzdan destek almak oldukça önemlidir. Uygulanacak yerin durumu, cam zeminin yüzey alanı, zeminin durumu, ışığın geliş açısı, uygulanma süresi gibi pek çok konuda bilgi alan Ankara cam kaplama profesyonel kurulum ekibi en uygun özelliklerdeki cam kaplama işlemini tespit etmekte ve detaylarıyla birlikte sizlere açıklamaktadırlar. Karar verilen düzenek üzerine yapılacak baskı türü tamamen sizin isteğinize bağlıdır ve uygun tekniklerle baskı yapılmaktadır.

En uygun cam kaplama tekniğinin uygulanabilmesi için yerinde inceleme ilk şarttır. Yukarıda belirttiğimiz soruların cevapları ön inceleme esnasında tespit edilir ve kurulacak çeşit belirlenir. Gerekli ölçüler bu ön inceleme sırasında alınır ve kurulum sırasında hiçbir sorun yaşanmaması için tüm tedbirler alınır. Ankara cam kaplama ön inceleme, baskı ve kurulum işlemlerini en uygun fiyatlarla müşterisine sunmaktadır. Tüm işlemlerin tamamlanmasının ardından kurulum işlemi, yerin genişliğine ve kurulum bölgesine göre kısa zamanda tamamlanmaktadır.

Ankara cam kaplama yüksek müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmektedir. Cam giydirme ve kaplama işlemleri en uygun fiyatlarla profesyonel bir kadro eşliğinde yapılmaktadır. Daha güzel daha renkli bir Ankara için çalışılmaktadır.

8 Haziran 2020
Vinil,Cephe,Giydirme,Ankara

Vinil Cephe Giydirme

Vinil Cephe Giydirme için lamine folyo veya dökme folyo malzeme üzerine yüksek kalitede dijital baskı yapılarak delikli folyo malzeme cepheye sıcak hava tabancasıyla uygulanır. Vinil malzeme […]
28 Nisan 2018
Cephe,Giydirme,Ankara

Cephe Giydirme

Cephe Giydirme, one way vision delikli folyo vinil cephe  ve alüminyum kompozit cephe uygulaması olarak 2 şekilde yapılmaktadır.  Cephe kaplama uygulaması ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com