Araç Magneti Arşivleri - Ankara Tabela, Baskı, 333 Reklam Ankara Folyo Baskı

Araç Magneti

Araç magneti, araç kapısına yapıştırılan mıknatıslı baskılı malzemedir. En önemli avantajı istenildiği zaman kolayca çıkarılabilir ve tekrar takılabilir. Yapışkanlı değil mıknatıslı olduğu için takılıp çıkarılmada iz bırakmamakta ve tekrar tekrar kullanılabilmesi mümkündür. 4 Renk dijital folyo baskı ile üretilmekte olan  araç magneti genellikle dikdörtgen kare şeklinde yapılmakta ve baskı üzerine de koruyucu laminasyon yapılmaktadır. Ürün bu yüzden  çizilmeye karşı dayanıklı olur ve kolaylıkla temizlenebilir. Mıknatıs olarak genellikle 1 mm mıknatıs kullanılır.

Araç giydirme yaptırmadan önce araç giydirme modellerimizi incelemeniz sizin için yararlı olacaktır. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerekli olan modeli seçebilirsiniz. Bölgesel araç giydirme, aracın belli bir kısmına kaplama yapılmasıdır. Bu kaplama ile ister reklam isterseniz de şirket araçlarınız için marka bilgisi ekletebilirsiniz. Quadro giydirme ise bir diğer araç giydirme modelidir. Bu araç giydirme modelinde aracının görünen tüm kısımları kaplanır. İlgi çekici reklamlar için kullanılan bir yöntemdir. Siz de isteğinize ve reklam stratejinize göre bölgesel ya da tamamen araç giydirme yaptırabilirsiniz. Ankara araç giydirme olarak biz, sizin istekleriniz doğrultusunda en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli bir kavramdır.

Araç giydirme işlemleri genelde reklam amaçlı düşünülse de kişisel ihtiyaçlar için de uygulanabilir. Aracınızın rengini beğenmiyorsanız ya da aracınızın boyasında bozulmalar varsa araç giydirme uygulamasını tercih edebilirsiniz. Aracınız istediğiniz renkte kaplanarak, yepyeni bir görünüme sahip olabilir. Yoğun güneş yanıkları olan araçlarda en çok tercih edilen araç giydirme uygulamasıdır. Arabanın özel boyalar ile tamamen boyanması işlemi çok maliyetlidir. Bu nedenle daha ekonomik olan araç giydirme müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Uygun fiyat ve kaliteli hizmeti bir arada buluşturarak siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.