HEMEN ARA WHATSAPP

Cam Folyo Uygulamaları

Cam Folyo Uygulamaları

Cam Folyo
Cam folyo uygulamaları konusunda 333 Reklam olarak siz değerli müşterilerimize su bazlı çevre dostu boya kullanan kaliteli folyo baskı makinelerimizle hizmet vermekteyiz. Cam giydirmede kullandığımız folyolar kaliteli malzemeden yapılmıştır ve kullandığımız baskı teknolojisi sayesinde cam folyo solmaz ve kolaylıkla yıpranmaz. Uzun yıllar dayanıklılığını sürdürür.

Cam Folyo Uygulamaları Ne İçin Kullanılır?

Ofis veya dükkanınızın camlarını giydirmek için folyo yada kumlu folyo cam giydirme uygulatabilirsiniz. Cam Folyo Uygulamaları için istenilen her renkte ve ebatta cam giydirme yapabilmekteyiz. Cam kaplama işleminde kumlu cam kaplama yaptıracaksanız sadece gri veya opak renk seçebilirsiniz.  İş yeri cam giydirme için de iki farklı ürün tipi üzerinden kaplama işlemi yapılmakta. Bunlar uygulama folyo ve kumlu folyo olmaktadırlar. Bu iki uygulamayı da aynı anda kullanabilir, üründeki her iki farklılığın  birbirleriyle uyumunu keşfedebilirsiniz. Cam kaplama işi oldukça kolay ve uygun fiyatlı bir reklam çözümüdür. Cam kaplama işlemi için vinil malzeme dediğimiz folyoya ihtiyaç duyulur. Cam kaplama işinin olmazsa olması folyolardır. Folyolar hem cama sadelik ve güzellik katmaktadırlar. Aynı zamanda mimari bir görünüm kazandırırlar. Cam Folyo Uygulaması sayesinde işletmeler, logolarını ve diğer görsel tasarımlarını cam folyolar üzerine folyo baskı ile yaptırabilirler. Cam kaplama işlemi sulu veya kuru bir şekilde yapılabilmektedir. Kaplanacak olan camın desen uygulanacak yerine mastar ile desen işleme çalışması yapılmaktadır daha sonrasında ise plotter makinesi ile birlikte kesme işlemi sağlanmaktadır.

Cam Folyo Uygulaması Nasıl Yapılır?

Cam folyo uygulaması işi reklam ve tanıtım için sıklıkla kullanılan vinil malzemelerle yapılan reklam ürünleridir. Plotter yazıcıyla istenilen tasarım kaliteli olarak basılmaktadır. Cam giydirme yaptıracak olan firmalar pvc folyo ile yapılan kaliteli renk ve renk tonlarında baskılar sayesinde şık ve modern bir görünüm elde edeceklerdir. 333 Reklam olarak istediğiniz desenlerde ve renklerde, sizin verdiğiniz tasarımlara göre de cam giydirme imalatı yapabilmekteyiz.

Cam Folyo Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Cam folyo kaplamaları çıkarılabilir folyolar ile yapıldıkları zaman, folyonun camdan sökülmesi istendiğinde cam yüzeyden kolaylıkla sökülebilecekler ve camda herhangi bir iz veya kalıntı bırakmayacaklardır. Cam Folyo Uygulama firması ile cam giydirme yaptıracak olan insanlar istedikleri boyutlarda cam folyo uygulaması yaptırabilirler. Cam giydirmede kullanılan folyoların film kalınlığı genelde  80 mikrondur. Oluklu araç üzerinden cam kaplama ihtiyacı yaptıracak olan kişiler cast folyo malzeme ile 36 mikron kalınlığında cam folyo uygulaması yaptırabileceklerdir.

 

Comments (7)

  1. Delikli Folyo Cam Kaplama | 333 Reklam Ajansı Ankara

  2. Ankara Cam Giydirme – Ankara Reklam , Ankara Etiket , Ankara Tabela

  3. Cam Reklam Giydirme Ankara – Ankara Reklam , Ankara Etiket , Ankara Tabela

  4. Gaziantep Cam Giydirme – Gaziantep Reklam Firması

  5. Gaziantep Cam Giydirme Firması – Gaziantep Reklam Firması

  6. Muş Cam Giydirme - Muş Reklam

  7. Muş Cam Giydirme Firması - Muş Reklam