HEMEN ARA WHATSAPP

No menu assigned!

Cam Reklam Giydirme Ankara

333 ReklamBaskılı Folyo UygulamalarıCam Reklam Giydirme Ankara

Cam Reklam Giydirme Ankara firmamız 333 Reklam olarak son teknoloji folyo baskı makineleri ve tecrübeli ekimiz ile hizmetinizdeyiz.

Reklam ve tanıtım çalışmaları; ortaya çıkmış olduğu ilk günden bu yana firmaların en fazla üzerinde durmakta oldukları konular arasında kendine yer buluyor. Bu durumun en büyük etkenlerinin başında ise doğru şekilde yapılacak olan tanıtım ile beraber firmaların ürünlerini ve hizmetlerini çok daha fazla kişiye ulaştırabilmeleri geliyor. Cam reklam giydirme Ankara çalışmalarının ortaya çıkmaya başlaması ile beraber firmalar arzu ettikleri tanıtımları çok daha etkili bir şekilde yapmaya başlıyorlar. Bu tarz giydirme çalışmalarının böylesine fazla ön plana çıkmasındaki en büyük etkenlerden bir tanesi ise cam alanlar üzerinde arzu edilen görsellerin etkili olarak kullanılabilmesi geliyor.

Cam Reklam Giydirme Ankara Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Birçok sektörden kurumsal firmalar da var olan bu avantajı etkili şekilde kullanabilmek adına cam reklam giydirme Ankara konusunda araştırmalar yapmaya başlıyor. Bu araştırmaları sırasında görmüş oldukları şeylerden bir tanesi de onlara bu hizmeti vermeyi hedefleyen birçok farklı firma olması. Birçok firmanın bu aşamada akılları karışıyor olsa da yapılacak olan yanlış araştırmaların sonrasında ortaya çıkacak olan sonuçlar ne yazık ki istekleri karşılama konusunda çok büyük sorunların beraberinde gelmesine neden olabiliyor. Bunların oluşmasını engellemek adına ise firmaların mutlaka gerçekleştirilecek çalışmalar ile alakalı net bilgilere sahip olması gerekiyor. Cam yüzeyler için uygulanacak reklam giydirme çalışmaları sırasında ilk aşamada mutlaka reklam yapılacak olan yüzeyin dikkatlice incelenmesi gerekiyor.

Cam Reklam Giydirme Ankara ortaya çıkmış olduğu günden bu yana büyük bir beğeni ile tercih edilmekte olan reklam giydirme çalışmaları arasında kendine yer bulmakta. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise cam alanda istenilen tanıtımları en iyi şekilde yapılmasına olanak sağlaması gelmekte. Bunu bilen kurumsal firmalar da artık kendi kimliklerini en iyi şekilde ön plana çıkartmak adına cam reklam giydirmeyi inceliyor ve bunlar arasından seçimlerini yapmaya çalışıyorlar. Şimdilerde bu konuda oldukça farklı çalışmalar yapılıyor olsa da cam reklam giydirme Ankara konusunda meydana gelmekte olan gelişmelerin dikkatlice incelenmesinden sonra bunlar arasından seçimlerin doğru yapılması, arzu edilen başarılı sonuçların elde edilmesini sağlamış olacaktır.

Cam Giydirme İmalatı Nasıl Yapılır?

Bu sayede gerçekleştirilecek cam reklam giydirme Ankara çalışmaları için hazırlanacak grafik tasarım işlemleri çok daha etkili bir şekilde yapılmış oluyor. İşlem için kullanılacak malzemeler PVC malzemeden üretilmiş olan folyodur. Folyonun arka kısmına uygulanması gereken yapışkan madde ise kullanım alanına göre farklılıklar gösterebiliyor. Uygulama işlemi sonrasında yerinden sökülmesi istenmeyen durumlarda permanent tarzındaki yapıştırıcılar uygulanıyor. Oldukça güçlü olan bu yapıştırıcı ile yapılacak olan çalışmalar sonrasında çok uzun süreler boyunca cam reklam giydirme yapılan alanda istenilen güzel görüntünün ortaya çıkması sağlanmış oluyor. Non-permanent tarzındaki folyolar ise istenildiği zaman camda herhangi bir iz bırakmadan kolaylıkla sökülebiliyor. Firmaların büyük bir kısmının akıllarında bu çalışmalar ile alakalı takılan en büyük soru işaretlerinden bir tanesi; dış mekan uygulamasının güneş ile temas etmesi sonrasında ortaya çıkacak olan solmaların önüne geçilip geçilmediği geliyor.

UV koruyucuların kullanıldığı cam reklam giydirme Ankara ürünleri çok uzun süreler boyunca rahatlıkla kullanılabiliyor. Cam reklam giydirme çalışmalarının uygulanacağı alan ile alakalı araştırmaların dikkatlice yapılmasından sonra sıra tasarım işlemlerine geliyor. Tasarım işlemi esnasında önemli olan şey ise gözleri yormayacak ancak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak tarzda tasarımların yapılması oluyor. Gerekli olan adımların üstünde durulması ile beraber ise alınacak olan çıktı, camlarda istenilen bölgelere rahatlıkla tatbik edilebiliyor. Böylece tanıtım işlemleri firmaların kurumsal kimliklerini istenildiği gibi ön plana çıkartmayı da başarıyor.

Cam Giydirme Niçin Yapılır?

Cam giydirme ortaya çıkmış olduğu günden bu yana büyük bir beğeni ile tercih edilmekte olan reklam giydirme çalışmaları arasında kendine yer bulmakta. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise cam alanda istenilen tanıtımları en iyi şekilde yapılmasına olanak sağlaması gelmekte. Bunu bilen kurumsal firmalar da artık kendi kimliklerini en iyi şekilde ön plana çıkartmak adına cam reklam giydirmeyi inceliyor ve bunlar arasından seçimlerini yapmaya çalışıyorlar. Şimdilerde bu konuda oldukça farklı çalışmalar yapılıyor olsa da cam reklam giydirme Ankara konusunda meydana gelmekte olan gelişmelerin dikkatlice incelenmesinden sonra bunlar arasından seçimlerin doğru yapılması, arzu edilen başarılı sonuçların elde edilmesini sağlamış olacaktır.

Firmaların cam reklam giydirme Ankara işlemlerini yapmadan önce bu konu ile alakalı gerekli olan bilgileri elde etmesi gerekmektedir. Aksi halde yapılacak olan çalışmalar ne yazık ki isteklerin karşılanması bakımından yetersiz olabilecektir. Cam baskı işlemlerinde temel amaç dışarıdaki insanların firmaların bulundukları alanı ya da reklam amacı ile kullandıkları alanı dikkatlice incelemesini sağlamaktır. Cam reklam giydirme için kullanılmakta olan ürün folyodur ve PVC malzemeden üretilir. Bu malzemenin arkasına uygulanacak olan yapışkan ise kullanım alanına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Kendi içinde ikiye ayrılan bu türdeki permanet yapışkanlı folyolar oldukça kuvvetli yapışkanlı folyolar olarak bilinmektedir. Genel itibari ile bu tarz folyolar yeniden sökülmeye gereksinim duyulmayacak alanlarda kullanılmaktadır.

Cam Giydirmenin Avantajları Nelerdir?

Removable yani non-permanent folyolar ise yapıştırılmış oldukları alandan daha sonrasında sökülmelerinden sonra arkalarında yapışkan bir iz bırakmazlar ve oldukça kolay bir şekilde sökülürler. Cam reklam giydirme Ankara çalışmaları oluklu ve düz alanlara göre kendi içerisinde farklı kollara ayrılmaktadır. Düz bir zemin üzerinde uygulanması istenilen folyolar 80 mikron kalınlığında olurken oluklu araç üzerinde uygulanması istenilecek cast folyolar ise 36 mikron kalınlığında olacaktır. Folyonun üzerinde yapılacak olan dijital baskı uygulamalarında kullanılacak olan laminasyonlar da yine PVC ve yapışkan özelliklere sahip olacaktır. Fakat laminasyon üretimi esnasında güneşten dijital baskı ürününün korunması amacı ile UV koruyucu kullanılmaktadır. Bu sayede de güneş ışınlarının dijital baskıyı soldurmasına karşılık istenilen koruma sağlanmış olur.

İstenilen hemen her boyutta üretilebilmekte olan cam reklam giydirme Ankara ile beraber artık insanlar istemiş oldukları tarzdaki cam reklam giydirme çalışmalarını dikkatlice inceleyerek bunlar arasından seçimlerini rahatlıkla yapabilirler. Tasarım işlemlerinin yapılmasından sonra kısa bir süre içerisinde yapılacak olan baskı çalışmaları ile beraber ise artık insanlar istemiş oldukları baskıları bu folyoların üzerinde bastırmış olacaklar. Daha sonrasında ise folyolar dikkatli bir şekilde istenilen alana yapıştırılmaya başlanacaktır. Dikkatli bir şekilde yapılacak olan yapıştırma işlemi ile beraber bulunduğu ortam istenilen görüntüye kolaylıkla erişmiş olacaktır. Firmaların yaptıracakları bu cam giydirme çalışmaları ile beraber artık kurumsal kimlikleri en etkili şekilde ortaya koyulmuş olacaktır.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.