HEMEN ARA WHATSAPP

Cam Kumlama Folyo Uygulama

333 ReklamBaskılı Folyo UygulamalarıCam Kumlama Folyo Uygulama

Cam Kumlama Folyo Uygulama ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak son teknoloji folyo baskı makineleri ve deneyimli kadrosuyla hizmetinizdeyiz

Son dönemlere bakıldığı zaman cam kumlama folyo uygulaması tarzındaki uygulamalar pek çok farklı işletme tarafından incelenmekte. Bunun en büyük nedenlerinin başında ise klasik folyo kaplama çalışmalarının yetersiz kalması. Böylesi kötü sonuçlar ile karşılaşmamak için işletmeler çalışacakları cam kumlama uygulama firmalarını iyice araştırıp seçiyorlar. Şeffaf ve cam yüzeylerde yapılmak istenen reklamcılık faaliyetlerini yerine getirilmesi ve ortaya dekoratif bir görüntünün çıkması istendiği zaman bu tarzdaki uygulamalar isteklerin tam anlamıyla yerine getirilmesini hedeflemiş olacaktır.

Cam Kumlama Folyo Uygulama Nerelerde Kullanılır?

Cam kumlama folyo uygulama ile beraber camdaki saydamlık oranı %10’lara kadar inmesinin yanı sıra oldukça estetik bir görüntü ortaya çıkabilmektedir. Kendinden yapışkanlı olan folyo malzeme, bununla beraber esnek bir yapıya sahip olmaktadır. Hali hazırda dayanıklılık başta olmak üzere PVC özellikleri, ebat,  yapışkanlıkgibi pek çok farklı etkenle fiyatlarda değişimler olabilir. Şimdilerde cam buzlama folyo uygulaması sırasında ürün farklılığının arttırılması, müşteri paylarının arttırılması, tanınması gibi pek çok farklı amaçta ötürü bu tarz uygulamalar reklamcılık faaliyetlerinin çok daha iyi bir şekilde artmasına yardımcı olmaktadır.

Her ne kadar şimdilerde dijital baskı konusunda çok fazla çalışmalar yapılıyor olsa da cam buzlama folyo uygulaması da pek çok farklı yüzeyde sıklıkla tercih edilebilmektedir. Gerçekleştirilecek kumlama folyo uygulaması sırasında uygulamanın yapılmış olacağı yüzeyin üst kısmında reçine, yağ ve toz gibi yapışmanın önüne geçecek tarzdaki unsurlardan arındırılması gerekmektedir. Bu tarz folyo uygulamalarının üzerinde dijital baskı işlemlerinin de yapılabilmesinin yanı sıra seperasyon olarak da sıklıkla tercih edilebilmektedir. Her ne kadar cam buzlama folyo uygulama için ağırlıklı olarak beyaz renk kullanılıyor olsa şimdilerde isteklere bağlı olarak birbirinden farklı renklerde cam buzlama folyo ürünleri de yine sıklıkla tercih edilebilmektedir.

Cam Buzlama Folyonun Avantajları Nelerdir?

Renkli cam buzlama folyo uygulama çalışmaları, üzerine yapıştırılmış olduğu yüzeyde iyi görünüm olduğu için mekana ciddi anlamda derinlik sağlamayı da başarmaktadır. Gerek iç gerekse dış mekan tasarımlarında sıkça kullanılmaktadırlar. İndirim ve cam yazısı ilanları, evler ve ofislerdeki camlarda, apartman girişlerinde, mağaza vitrinlerinde de oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Cam folyo uygulamalarda içerden dışarısı görünebilir, ama dışardan içerisi görünmez. Atılacak olan doğru adımlar ile beraber başarılı bir şekilde yapılacak olan uygulamalar sonrasında mekanlar istenilen görüntüye erişmiş olacaktır.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Prestij Totem
25 Tem 2020
Atatürk Köşeleri
25 Tem 2020
Metal Etiket Nedir?
15 Tem 2020
Uv Baskı Nedir?
14 Tem 2020
Tabela Nedir?
13 Tem 2020
Şehit Köşeleri
13 Haz 2020
Engelli Erişim Kiosk
13 Haz 2020