HEMEN ARA WHATSAPP

Cam kaplama,  yapışkan delikli şeffaf pvc folyo malzeme üzerine dijital baskı yapılıp, cam üzerine bu folyonun yapıştırılmasıyla elde edilen reklam ürünüdür. Cam kaplamada dışardan içerisi görünmediği için özellikle güneş ışığını kesmek için kullanılır. Cam kaplamada kullanılan baskı metodu One Way Vision Cephe Giydirme veya delikli folyo baskı yöntemi olarak da bilinmektedir.  Cam kaplama işlemi hassas çalışma gerektiren bir iştir, uygulama esnasında hava kabarcıkları olmamalıdır.  Aksi takdirde folyo malzeme cam yüzey üzerinde kötü görüntü oluşturacak ve folyonun çabuk bozulmasına sebep olacaktır. Bu yüzden cam giydirme firmalarını iyi araştırarak fikir sahibi olmanız gerekmektedir.

Cam Kaplama Nedir?

Cam kaplama, 0.15 mm ile 0.22 arasındaki film kalınlığına sahip bir yüzü yapışkanlı şeffaf pvc folyo malzeme üzerine yapılan, dış cephe kaplamalarında sıklıkla kullanılan folyo baskı ürünüdür. Uygulamada kullanılan delikli folyo sayesinde,  dışardakilerin içeriyi göstermemesi ve dışarıdaki ışığı içeriye geçirmemesidir.

Cam Kaplama Nasıl Yapılır?

Cam kaplama uygulaması günümüzde sıkça tercih edilen bir reklam ve tanıtım ürünüdür. Özellikle markaların uzun vadede uygun fiyata reklam yapabilmesi için cam giydirme işlemi oldukça önem kazanmaktadır. Cam giydirme işi bir tasarım olmakla beraber aynı zamanda uygun fiyatta mal edilebilen bir reklam türüdür. Günümüzde cam folyo baskı uygulaması reklam ve tanıtım sektöründe bulunan kişilerin sıkça başvurduğu yöntemlerden biridir. Cam giydirme işlemi plotter baskı makinesi yardımı ile yapılabilmektedir. Plotter ile birlikte istenilen her şekil, tasarım veya yazı tipi ortaya çıkabilmektedir. Markalar talep ettiği yazığı tipini, şekilleri, rakamları veya tasarımları bu makine üzerinden rahatça üretebiliriz.

Ankara cam kaplama firmamız üzerinden camlarını kaplatacak olan kişiler uygun fiyatlı, kaliteli bir işçilik sahibi olmaktadırlar. Sektörde geçirdiğimiz uzun yılların bize kattığı en büyük misyon ise müşteri memnuniyetidir, Biz tasarımlarımızda müşterilerimizin isteklerine göre hareket ederek onların memnuniyetini sağlayacak en iyi sonuca ulaşmayı hedeflemekteyiz. Renkli ve gösterişli bir cam tasarımı yaptırmak isteyen kişiler PVC folyo üzerinden istedikleri tasarımı camlarına uygulatma talebinde bulunabilirler. 333 Reklam olarak, müşterilerimizin talep ettiği bütün cam giydirme işlemini en iyi şekilde yapabilmekteyiz.

Şeffaf Folyo Cam Kaplama Nasıl Yapılır?

Cam kaplaması ve cam giydirme işlemleri firmaların yeni tanıtım göz bebeği haline gelmiştir, dekoratif açıdan son derece şık ve klas duran bu işlem markaların kendilerini tüketiciye en iyi yansıtabilecek yolların arasındadır. Ankara cam giydirme firmamızkişilere sadece cam kaplaması hizmeti vaat etmemektedir, aynı zamanda kişilere uzun vadeli yapabilecekleri kaliteli bir reklamda vermektedir. Firmanızı en iyi yansıtacak cam giydirme seçeneğini belirleyerek, hızlıca uygun fiyatlı cam giydirme işlemi talebinde bulunabilirsiniz.

Cam giydirmenin iyice kullanılması ile birilikte firmalar kendilerini en iyi yansıtacak tasarımı ve türü bulmaya çalışmaktadır. Eşsiz tasarımlarımız ile birlikte 333 Reklam Ankara olarak sizlere sürekli bir reklam ürünü vaat etmekteyiz. Cam kaplama işi kolay olması aynı sıra düşülmesi gereken önemli meselelerden biridir.

İyi bir firma ile çalışmanız durumuzda uzun vadede yıpranmadan cam kaplamalarını kullanabilirsiniz. Cam kaplaması uygulandıktan sonra camınız daha şık ve gösterişli duracaktır. Cam kaplamasını çıkarmak isteyen kişiler kolayca cam yüzeyinden kaplamayı çıkartabilirler. Cam yüzeyinden kaplama çıktıktan sonra camda herhangi bir hasar ve yapışkanlık izi kalmamaktadır. Günümüzde markalar mesajlarını ve ana fikirlerini yansıtmak adına sıkça cam kaplamaları kullanmaktadır. Bu tanıtım ürünlerini kullanmak isteyen kişiler markaları adına faydalı bir seçim yapmış olacaktır. Günümüzde bilinen markalar ve kurumsal firmalar kendi bilinirliğini arttırmak adına cam kaplama işlemi tercih edebilirler bu işlem firmaların öne çıkması adına oldukça önemli bir tanıtım ürünüdür. Özellikle son dönemlerde kullanılan bu kaplama türü gittikçe gelişmeye uğramıştır.

Firmaların markasına ve amacına göre istedikleri dizaynda ve boyutta üretilebilir hale gelmiştir. Dijital baskı sektörününde gelişime uğraması ile birlikte kişilere renk tonlarından oluşan ve istedikleri yazı boyutlarını çıkartılabilen cam tasarımları yapılmaktadır. Cam giydirme işlemi oldukça çeşitli seçeneklerle yapılmakla beraber kişilerin istedikleri tarz ve tasarımlar üzerine firmamız oldukça dikkatli çalışmaktadır. Bu işlemin en önemli noktası ise kaplanacak olan camın iyi seçilmesi ve firmanın camı iyi tanımasıdır. İyi bir tasarım ve uzun vadede bir memnuniyet için Ankara cam kaplama ile çalışabilir markanızı daha da ön plana çıkarabilirsiniz.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Prestij Totem
25 Tem 2020
Atatürk Köşeleri
25 Tem 2020
Metal Etiket Nedir?
15 Tem 2020
Uv Baskı Nedir?
14 Tem 2020
Tabela Nedir?
13 Tem 2020
Şehit Köşeleri
13 Haz 2020
Engelli Erişim Kiosk
13 Haz 2020