HEMEN ARA WHATSAPP

No menu assigned!

Duvar Tabelası

Duvar Tabelası

Duvar tabelası tamamen size özel üretilen, ışıklı veya ışıksız modellerde dış mekan veya iç mekanlar için dekoratif, şık ve estetik reklam ürünüdür.

Tanıtım faaliyetleri her yıl daha da önem kazanarak beraberinde yenilikler getirmektedir. Sektörünüz ne olursa olsun ya da kaç firmayı kendi bünyenizde barındırıyor olursanız olun, hedef kitle ve müşteri etkilemedeki en gerekli araç her zaman için reklamcılıktır. Reklamcılığın muazzam gücünü kullanarak, bu gücü firmalarınıza da eklemeniz halinde, şirket profilinizi en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Küçük bir araştırmanın ardından, şirketlerin tabelalardan ne istediğini ya da neye ihtiyaç duyduklarını anlayabilirsiniz. Ancak, birçok firma için deduvar tabelası fiyatları düşündürmektedir. Tabelaların fiyatları üzerinde boyutlarına ve istenen çeşitlerine göre değişiklikler görülmektedir. İyi bir araştırma yapılmadan tabela tercihinde bulunmak, müşterileri etkilemeyeceği için gerekli geri dönüşü de firmanız için sağlamayacaktır. Bu gibi bir durum yaşamamak amacıyla tabela çeşitleri ve fiyatları konusunda iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir.

Konu tabelalar olduğunda, birçok farklı malzeme ile hazırlanan tabela modelleri ortaya çıkmaktadır. Kullanılacak olan ortama göre farklı çeşitleri bulunan tabelalar, fiyatların yanı sıra müşteri taleplerine göre de şekillenmektedir. En iyi sonuçların ortaya çıkabilmesi için tabela tercihine dikkat edilmesi gerekmektedir. Tabelaların boyutundan, tabelada kullanılacak olan malzemeye kadar her türlü süreçte adımların düzgün atılması gerekmektedir. Doğru bir tabela Ankara firması ile çalışmanız halinde hazırlatmak istediğiniz tabelanız, hem istediğiniz modelde hem de bütçenize uygun bir fiyat ile karşınıza çıkacaktır. Gereken araştırmaların hepsinin sağlanmasının ardından, istediğiniz tabelaya çok uygun bir fiyatla ulaşabilirsiniz.

Duvar Tabelası Modelleri Nelerdir?

Duvar tabelası özel tasarım ve özel imalat tabela olduğu için üretim teknikleri değişebilmektedir. Taş duvar üzerine krom kutu harf, alüminyum kutu harf veya pleksi kutu harf şeklinde üretimi mümkün olabilmektedir. Dış mekanlarda ise ferforje tabela, taş zemin üzerine pleksi veya alüminyum kabartma kutu harf modelleri mevcuttur.

Duvar Tabelası

Duvar tabelası ihtiyaçlarınız için özel tasarım taş duvar üzeri paslanmaz ışıklı krom kutu harf modelleri ile iç mekan ve dış mekanlar için şık,estetik, göz alıcı ve zengin görünüme sahip duvar tabelaları ile hizmetinizdeyiz.

Tabelalar firmaların günümüzde en çok kullandıkları tanıtım ve reklam araçlarından biridir. Özellikle iletişim alanında kişilerin görsel ve bilgisel olarak akılda kalıcı bilgileri yansıtmak için çok sık tabelalar ile reklam ve bilgilendirme yapılmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ve bununla beraber tabela sektörünün ilerlemesi sonucunda günümüzde tabelalar bir çok farklı çeşitte kullanılmaktadır. Ankara tabela üzerinden firmanızı en iyi yansıtacak duvar tabelası türünü seçebilir, size özel tasarımlarımızla markanızı daha bilinir bir hale getirebilirsiniz. Tabelalar çeşitli ve farklı olarak bir çok dizayn sahiptir, hemen hemen her sektörde tabela kullanımı mevcuttur. Tabelalar yazının bulunması ile birlikte hayatımıza girmiştir, o dönemlerde daha çok bilgi ve yön vermek amacı ile tabela kullanımı yapılmaktaydı, şu anda ise tabelalar reklam ve tanıtım için oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Duvar Tabelası İmalatı Nasıl Yapılır?

Makinelerin gelişmesi, teknolojinin evrimleşmesi ile birlikte tabelalar hemen hemen her dizayna sahip, farklı görünümlerde tasarlanmaktadır. Dijital baskı makineleri sayesinde çok kısa bir sürede kolay bir şekilde tabela tasarımı yapmak mümkündür. Sizde kaliteli malzemeler ile birlikte tasarlanan bir tabela için Ankara tabela üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz, uzman tasarım kadromuz ve usta ekibimiz ile birlikte sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Tabelalar firmaların bilinirliğini artırmakta ve kurumsal kimliklerini tamamlamak adına kullanmaları gereken araçlardan biridir. Özellikle sürekli reklam yapmak isteyen firmalar, sağlam materyaller ile tasarlanmış tabelaları tercih ederek uzun vadede, uygun fiyatlı reklam kampanyalarını yapabilirler. Tabelalar tüketicinin gözüne güzel görünen, ilgisini çeken unsurlardan biridir, iyi tasarlanmış bir tabela tüketicinin aklında iyi bir yer edinmektedir.

Tabelalar bir çok farklı alanda kullanılabilir dış cephe, iç yönlendirme, çatı, uyarı, totem ve benzeri tabelalar bunlara örnek olabilmektedir. Günümüzde diğer en çok tercih edilen tabela türü ise ışıklı tabelalardır. Işıklı tabelalar özellikle kişilerin görsel olarak ilgisini oldukça çekmektedir, farklı ışık türlerini kullanarak markanızı özel tasarım tabela ile daha iyi ön plana çıkarabilirsiniz. Işıklı tabelalar çatılarda, bina girişlerinde veya iç mekan dizaynında kullanılabilir. Uzun vadeli ve uygun fiyatlı tabela kullanımında bulunmak isteyen kişiler ışıksız alüminyum tabela tercihinde bulunabilirler. Işıksız alüminyum tabelaların, ışıklı tabelalardan tek farkı ise gece görünmüyor olmasıdır. Firmalar ihtiyaç durumuna göre ışıksız tabela tercihinde bulunabilir. Ankara tabela ışıksız veya ışıklı firmaların ihtiyaçlarına göre tabela tasarımı yapmaktadır, gelin markanızı en iyi yansıtacak tabelayı birlikte tasarlayalım.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.