HEMEN ARA WHATSAPP

No menu assigned!

Ankara Braille Yönlendirme Levhası

333 ReklamBraille LevhaAnkara Braille Yönlendirme Levhası

Ankara braille Yönlendirme Levhası imalatçı firma 333 reklam olarak görme engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak yüksek kaliteli ürünler imal ediyoruz.

Ankara Braille Yönlendirme Levhası İmalatı Nasıl Yapılır?

Braille Yönlendirme Levhası pleksi malzemelerden imal edilir. Islak bez veya alkolle silindiğinde bozulma olmaz. Braille Alfabesi kullanılarak hazırlanan Kapı isimlikleri ve yönlendirmeler, Görme Engellilerin Kurum ve Kuruluşlarda gitmek istedikleri birimlere kolayca ulaşmalarını sağlayan mimari yönlendirme ürünleridir. Bombeli, Modüler ( Değişebilir ) ve Asetatlı veya düz olarak üretilen Braille alfabeli kapı isimliklerinin montajı da basit ve kolaydır. Olası birim değişimlerinde özel tırnak yapısı sayesinde kolaylıkla değiştirebilir ve özel bir uğraş veya tadilat gerektirmemektedir.

Ankara Braille Yönlendirme Levhası Avantajları Nelerdir?

Bu basit revizyonlar sayesinde bir sefer montaj edilen braille alfabeli kapı isimlikleri, kurum ve kuruluşların olası birim değişimlerinde veya tadilatlarında ekstra bir masraf çıkartmadan senelerce kullanılmasına olanak sağlayan bir üründür. Birimlerde bulunan çalışanların değişmesi halinde ise Braille Alfabeli Asetatlı Kapı İsimliklerinde bulunan PVC asetat değişebilir. Braille Alfabeli Modüler Yönlendirmelerde kullanılan Braille Alfabesinde, Türkçe karakterler, uluslararası ölçü ve yazım standartları göz önüne alınarak imal edilmektedir. Kurum ve Kuruluşların standart olarak kullandığı ölçüler ; -WC ler için (Engelli WC,Bay WC,Bayan WC vb.. ) 15×15 cm  Mekanlar ve Odalar için ( Engelli Polikliniği,Danışma,Asansör vb.. ) 30×12 cm veya 25×9 cm

Braille Alfabe Levhası İmalatı Nasıl Yapılır?

Alfabeli Ankara braille Yönlendirme Levhası hem iç mekanlar da hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Aşırı soğuk/sıcak havalara karşı dayanıklıdır. Braille Alfabesinde, Türkçe karakterler, uluslararası ölçü ve yazım standartları göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Braille Alfabeli Yönlendirme levhası istenilen ölçüde ve kalınlıkta üretilebilir. Kurumlara özgü renk tasarımı da yapılabilmektedir.

Görme Engelliler için Braille Kabartmalı Pleksi Yönlendirmeler ve Paneller Nereler de kullanılır?

Braille kabartmalı pleksi yönlendirme ve paneller insan trafiğinin yoğun olduğu resmi Kurumlar başta olmak üzere, her türlü kamuya açık ve kapalı mekanlar da, Kamu Hastaneleri, Özel hastaneler, Sağlık Ocakları, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ve bu birimlere bağlı sağlık hizmeti sunan kuruluşlarda kullanılır.

Ayrıca Müzeler, Saraylar, Tarihi değeri bulunan turistlik ve kültürel yapılar da Kamuya açık Hastane, Belediye, Kaymakamlık, Valilik, Üniversite ve benzeri resmi kurumlara bağlı hizmet veren Devlet Kurumlarında kullanıma uygundur.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.