HEMEN ARA WHATSAPP

Ankara Braille Yönlendirme Levhası

333 ReklamMimari YönlendirmeAnkara Braille Yönlendirme Levhası

Ankara Braille Yönlendirme Levhası

Ankara braille Yönlendirme Levhası Pleksi malzemeden üretilmektedir Islak bez ve benzeri materyalle silindiğinde bozulma olmaz. Görme Engelliler için Kabartma Braille Alfbesi kullanılarak hazırlanan Modüler Kapı isimlikleri ve yönlendirmeler, Görme Engellilerin Kurum ve Kuruluşlarda gitmek istedikleri birimlere kolayca ulaşmalarını sağlayan yardımcı mimari yönlendirmelerdir. Bombeli, Modüler ( Değişebilir ) ve Ase tatlı veya düz olarak sunulan Braille alfabeli kapı isimliklerinin montajı da basit ve kolaydır.

Ankara Braille Yönlendirme Levhası Alfabesi

Olası birim değişimlerin de özel tırnak yapısı sayesinde kolaylıkla değiştirebilir ve özel bir uğraş veya tadilat gerektirmez. Bu basit değişim sayesin de bir sefer montajı yapılan Braille Alfabeli Kapı İsimlikleri, kurum ve kuruluşların olası birim değişimlerinde veya tadilatlarında ekstra bir masraf çıkartman senelerce kullanımına olanak sağlayan bir üründür. Birimlerde bulunan çalışanların değişmesi halinde ise Braille Alfabeli Ase tatlı Kapı İsimliklerin de bulunan PVC asetatın değişebilir olması sayesinde, olası değişikliklerde kurum veya kuruluşun bütün paneli değişmesi yerine basit bir PVC Asetat ile bunu kolayca yapabilmesine olanak sağlayan bir üründür. Braille Alfabeli Modüler Yönlendirmeler de kullanılan Braille Alfabesinde, Türkçe karakterler,uluslararası ölçü ve yazım standartları göz önüne alınarak hazırlanmaktadır.Kurum ve Kuruluşların standart olarak kullandığı ölçüler ; -WC ler için (Engelli WC,Bay WC,Bayan WC vb.. ) 15×15 cm  Mekanlar ve Odalar için ( Engelli Polikliniği,Danışma,Asansör vb.. ) 30×12 cm veya 25×9 cm

Ankara Braille Alfabe Levhası

Alfabeli Ankara braille Yönlendirme Levhaları Pleksi malzemeden üretilmektedir. Kolay temizlenebilir bir yapıya sahiptir. Islak bez ve benzeri materyalle silindiğinde deforme olmaz. Hem iç mekanlar da hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir bir yapıya sahiptir, aşırı soğuk/sıcak havalara karşı dayanıklıdır. Braille Alfabeli Pleksi Yönlendirmeler de kullanılan Braille Alfabesinde, Türkçe karakterler, uluslararası ölçü ve yazım standartları göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Braille Alfabeli Ankara Yönlendirme levhası istenilen ölçüde ve kalınlıkta, Kurumlara özgü renk tasarımı da yapılabilmektedir. Görme Engelliler için Braille Kabartmalı Pleksi Yönlendirmeler ve Paneller Nereler de kullanılır? Braille Kabartmalı Pleksi Yönlendirmeler ve Paneller İnsan Trafiğinin yoğun olduğu Resmi Kurumlar başta olmak üzere, Her türlü kamuya açık ve kapalı mekanlar da, Kamu Hastaneleri, Özel hastaneler, Sağlık Ocakları, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ve bu birimlere bağlı sağlık hizmeti sunan kuruluşlarda, Müzeler, Saraylar, Tarihi değeri bulunan turistlik ve kültürel yapılar da Kamuya açık Hastane, Belediye, Kaymakamlık, Valilik, Üniversite ve benzeri resmi kurumlara bağlı hizmet veren Devlet Kurumlarında kullanıma uygundur.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Son Yazılar

Sorularınız
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by