HEMEN ARA WHATSAPP

Alüminyum Kutu Harf Tabela
333 ReklamAlüminyum Kutu Harf TabelaAlüminyum Kutu Harf Tabela

Alüminyum Kutu Harf Tabela

Alüminyum kutu harf tabelalar, işletmelerin bilinirliklerini arttırmak, markalarının tanıtım ve reklam işlerini yürütmek için kullandıkları ışıklı veya ışıksız olarak imal edilen dekoratif reklam aracıdır. Alüminyum kutu harf tabela yaptıracağınız tabelacı firmanın  ciddi bir deneyim ve mesleki birikime sahip olması gerekmektedir.  333 Reklam olarak tecrübeli kadromuz ile yurt içi ve yurt dışına yaptığımız binlerce projelerimizle sizlerin de kutu harf ve tabela imalatı için çözüm ortağınız olmak isteriz.

Alüminyum malzemeler cnc router ile kesilerek kaynak makinesi ile sağlamca kaynatılır ve zımparalanır. Müşteri isteğine göre kutu harfler boyanır veya doğal renginde kalması istendiğinde de boyasız olarak da kullanılabilir. Işıklı tabela isteniyorsa, içerisine led ışık döşenir.

Alüminyum Kutu Harf Tabela Nedir?

İşletmeler, şirket,holding, fabrika, veya atölyeler gibi sektör fark etmeksizin  tanınıp bilinerek, ticari faaliyetlerini sürdürebilmektedirler. Personel, üretim, satış yada pazarlamada bir adım önde olmak için reklam ve tanıtımın düzgün yapılması gerekmektedir.

Bunun için bir çok yol ve yordam vardır. Global ya da uluslar arası medya ağında bile reklam verme işlemleri gerçekleştirilebilir. Önemli olan özel sektördeki şirketlerin, ürün veya hizmet sağlayan firmaların bilinirliğinin sağlanmasıdır.

Alüminyum Kutu Harf Tabelalar Nerelerde Kullanılır?

Müşteriler alış veriş yapacağı firmayı seçerken tabeladaki ismine göre o firmayı seçip seçmemeleri söz konusudur. Bu seçim kişinin işini ne kadar çok düşündüğü ile ilgili olduğu için bunun tercih  boyutunda önemli bir yeri vardır. Birçok müşteri fast-food restoranları kullandığı tabelasına göre seçmekte. Bu bir marketten paketli gıdanın ambalajına bakarak karar vermekle doğru orantılıdır ve çoğunlukla tercih edilir. Alüminyum Kutu Harf Tabela iç mekan veya dış mekanlarda sıklıkla kullanıldığı için, fast-food restoranlarda da dekoratif ortam  için kullanılmaktadır. Bu müşteriyi firmaya cezbedecek ve iyi bir görsel seçim algısı oluşturacağı için oldukça önemli bir faktördür.

Alüminyum malzeme ölçülere göre cnc router veya lazer ile kesilerek, sağlam bir şekilde kaynak yapılarak kutu harf haline getirilir.  Son aşamada kutu harf taşlama makinesi ile düzeltilip zımparalanır ve istenirse boyanır. Hazırlanan Işıklı veya Işıksız Kutu Harfler,  iç mekan veya dış mekan cephe üzerine direk monte edilebildiği gibi alüminyum, kompozit veya ahşap kasa veya ızgaralara da monte edilebilmektedir. Özellikle 2 katlı müstakil iş yerleri için kompozit ızgaralar  üzerine montaj yapmaktayız.

Tabelanın büyüklükleri hizmet verilen sektöre ve firmaya göre değişmektedir. Büyük mekanlarda veya birkaç katlı  şirketlerde kullanılacak tabelanın da büyük boyutta olması gerekmektedir.  Küçük mekanlarda ise tabelanın kendini gösterecek ölçülerde olması yeterlidir.

333 Reklam tabelacı olarak işletmelerin bilinebilmesi ve ticari faaliyetlerinin sağlıklı bir şekilde sürdürebilmesi için reklamın ve reklamcılığın ne kadar  önemli olduğunun farkındayız. Tabelanızın yalnız tasarım ve imalatı değil, tabelanızın konumlandırılması, projelendirilmesi ve tabelanın en iyi nasıl görüneceği konusunda led lamba hesabı ve elektrik sarfiyatı hesabı yapılması hususunda da mühendisçe çözümler sunmaktayız.

Farklı Fikirler Büyük Değişimler…