HEMEN ARA WHATSAPP

Alüminyum Kutu Harf Tabela

333 ReklamAlüminyum Kutu HarfAlüminyum Kutu Harf Tabela

Alüminyum Kutu Harf Tabela Nedir?

Alüminyum Kutu Harf Tabela kişileri yönlendirmek, bilgi aktarmak veya herhangi bir firmayı tanıtmak amacı ile bir binanın, iş yerinin ve benzeri yerlerin dış veya iç alanlarına monte edilen platformlardır. Tabelalar kurumsal olarak kişilerin ticari reklamlarını yapmak için veya kurum binaların dışına tanıtım ve bilgilendirme amaçlı konulmaktadır. Tabelalar günümüzde kamu hizmeti veren binalarda ve bina içerisinde vatandaşı bilgilendirme amaçlı sık olarak kullanılmaktadır. Tabelaların başlıca en önemli amacı ise kişilerin ilgisini çekerek kişilere bilgi vermesi ve doğru yönlendirmesi gerekmektedir. Tabelalar özellikle dış mekanlarda, kişilerin ilgisini çekmesi ve markayı daha iyi tanıması amacı ile kullanılmaktadır. Tabela sektörü oldukça geniş ve bununla beraber bir çok farklı seçenekle değişik yerlerde kullanılabilir.

Alüminyum Kutu Harf Tabela İmalatı

Tabela tasarımı yaptırmak isteyen kişiler firmamız üzerinden istedikleri renk, şekil ve boyutlarda tabela siparişi verebilirler. Geçmişte tek kalıp tabelalar bulunmaktaydı, günümüzde sektörün ilerlemesi ve reklam sektörünün büyük bir önem kazanması ile birlikte daha gerçekçi tabelalar üretilmeye başladı. Bu gün herhangi bir firmanın dahi tabelası bulunmaktadır, tabelalar firmaların kalitesini artırmakla beraber müşteri potansiyelini de genişletmektedir. Özellikle firmanın ana girişini tabela konulması, tüketicilere güvenirlik ve bilinirlik aşılamaktadır. Günümüzde en çok kullanılan tabela çeşitleri ise bilboard, totem veya klasik tabela çeşitleridir. Bu tabela çeşitleri ile birlikte markanızı daha özgün ve bilinir bir hale getirebilir uzun vadede uygun fiyatlı reklam yapma şansına erişebilirsiniz. Tanıtım ve reklam sektörü için tabelalar vazgeçilmez bir hale gelmiştir.

Işıklı Tabela Nedir?

Işıklı tabelalar müşteri potansiyelini artırmak ve müşterinin dikkatini çekmek için kullanılabilecek en elverişli tabela çeşitleri arasındadır. Sizde müşteri potansiyeli ve kalitesini artırmak için firmamız üzerinden özel tasarım tabela siparişinde bulunabilirsiniz. Işıklı tabelalar istediğiniz ölçüde ve tasarımda yapılabilmektedir, kaliteli malzemeler ve şık görünümü ile birlikte kurumsal kimliğinizi daha belirgin bir hale getirebilirsiniz. Markalar için uzun ömürlü bir reklam türü olan ışıklı tabelalar elektronik bir ortamda firmanız için özel olarak tasarlanmaktadır. Işıklı tabela tasarımları üç boyutlu olarak yapılabilmektedir bununla beraber sizin istediğiniz detaylar ve müşterinin ilgisini çekebilecek detaylar özenle tabela üzerine yansıtılmaktadır. Tabela hazırlama aşamasında firmamız, markanıza tabela tasarımlarını sunarak ortak bir karar almaktadır, bununla beraber tabela imalat işlemi başlamaktadır. Üç boyutlu tabela tasarımı sırasında sizlerin istediği en uygun ve net tabela çalışması yapılmaktadır bununla beraber düşlediğiniz görseli yansıtmak için ekibimiz titiz bir şekilde çalışmaktadır. Tabela yapım sırasında görüş ve önerileriniz doğrultusunda tabelalar hazırlanmaktadır. Firmanızı en iyi yansıtacak, satış politikanıza uygun ve kurum kimliğinizi en net ortaya koyacak tabelayı tasarlamak bizim işimiz. Işıklı tabela yapımı sırasında CNC router cihazı kullanılmaktadır ve bununla birlikte alüminyum levhalardan ışıklandırma tasarlanmaktadır. Işıklandırmalarda logo, harf veya firmanın özel istekleri oluşturulmaktadır. Kesilen ve hazırlanan parçalar yüksek sıcaklıkta bükülerek firmanın tarzına ve istediğine göre boyanmaktadır. İstenilen renkler elde edildikten sonra kesim işlemi yapılmaktadır, kesim işleminden sonra oyma işlemi ve iç kısımların ışıklandırma işlemi uygulanmaktadır. Işıklandırma yapılan üç boyutlu tabelanız, plexglas üzerine renkli folyolar ile kaplanır. Işıklı tabelalar markanızı daha ön plana çıkaracak ve sizin kurumsal kalitenizi tüketiciye yansıtacak olan en iyi tabela seçeneklerinden biridir. İçerik türüne göre aydınlatma unsurları eklenmektedir bununla beraber son derece gösterişli ve şık tabelalar oluşturulmaktadır. Firmamız tarafından hazırlanan tabelalar özel bir boya ile boyanmaktadır ve uzun vadede dayanıklı, kullanışlı bir hale getirilmektedir. Boya türü, malzeme kalitesi ve ince işçiliğimiz sayesinde hazırladığımız tabelalar dayanıklı olmakla beraber herhangi bir durumda paslanma ve benzeri mevcut hataları olmamaktadır. Biz ürettiğimiz tabelaları firmaların en uzun sürede kullanabileceği şekilde hazırlamaktayız, önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir. Alüminyum tabela çeşitleri veya ışıksız tabelalar sektörde bir çok farklı yerde sıklıkla kullanılmaktadır ve maliyet açısından firmalara daha uygun gelmektedir. Fakat kurumsal kimliğinizi ve marka değerinizi artırmak için ışıklı tabela tercihinde bulunabilirsiniz. Işıklı tabelalar firmanıza ayrıcalık ve şıklık katmaktadır.

Işıksız Tabela Niçin Kullanılır?

Işıksız tabela türleri markaların sıklıkla tercih ettiği bir reklam ve tanıtım ürünüdür. Özellikle uygun maliyetli olması ve dayanıklığı sayesinde firmalar genel olarak ışıksız tabelalar tercih etmektedir. Küçük veya büyük ölçekli bütün işletmeler genel olarak bir tabela kullanımında bulunmaktadır. Tabelalar kurumsal kimliğinizi tamamlayan ve markanızı öne çıkaran en büyük unsurlar arasındadır. İyi bir tabela uzun vadede, uygun maliyetli reklam yapmanın en kolay yoludur. Sizde firmamız üzerinden markanızı en iyi yansıtacak tabela türünü seçerek, bize başvuruda bulunabilir sayfamız üzerinden örnek görselleri inceleyebilirsiniz. Işıksız tabelalar, ışıklı tabelalara kıyaslandığında aralarında ki en belirgin farkın aydınlatma olmadığı görülmektedir. Işıksız tabela tasarımlarında kasa derinliği bulunmamaktadır fakat firmalar derin kasa ışıksız tabela istemeleri durumunda firmaların taleplerine göre tabela üzerinde düzenleme yapılabilmektedir. Işıksız reklam tabelaları gündüzleri gayet net görünebilmektedir fakat karanlık ortamlarda kişilerin ışıksız tabelaları algılaması biraz zor olabilmektedir.

Alüminyum Tabela Nedir?

Alüminyum tabela çeşitleri, tabelalar arasında en çok tercih edilen tabela türleri arasındadır. Özellikle üstün görsellik iletme özelliği ile birlikte, dayanıklık ve kalite bakımından en çok tercih edilen tabela türleri arasına girmiştir. Alüminyum tabelalar uzun vadeli kullanılabilecek tabelalardır, bununla birlikte kendi içerisinde bir çok farklı türü bulunmaktadır. Alüminyum tabelalar ışıklı veya ışıksız olarak tasarlanabilir. Bununla birlikte firmanız için dilediğiniz tabela tasarımını yapabiliriz, uygun fiyatlı uzun ömürlü tabela kullanımında bulunacak olan kişiler bizimle iletişime geçebilirler. Firmamız alüminyum tabelaları zemin dekupe ederek, arkadan düz pleksiglas yapıştırma ile monte edebilmektedir veya kabartması bulunan pleksiglas kutu harf, krom kutu harf uygulaması yapabilmektedir. Işıksız alüminyum tabela siparişinde bulunacak kişilere ise zemin üzerine folyo kesim harf, dekota kesim harf veya pleksiglas düz kesim yapılabilmektedir. Firmaların taleplerine göre pleksiglas kutu harf, krom kutu harf veya alüminyum kutu harf tabela uygulamaları yapılmaktadır.

 

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Son Yazılar

Sorularınız
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by