HEMEN ARA WHATSAPP

Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı

Duvar kağıdı ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak teknolojik dijital baskı makineleriyle kaliteli solmayan duvar kağıdı imalatı yapmaktayız. Duvar kağıtları yani duvara yapılan baskılar son zamanlarda oldukça popüler bir baskı çeşidi. Firmalar artık duvarlarına tek renk boya yapmak yerine daha canlı görünen duvar kağıtlarını yapmaktadır. Boya yapmak hem daha zahmetli hem de kokusu ve külfeti fazla bir tür. Örneğin bir firmayı ele alalım geçtiği bir iş yerinde duvarları firmasının çizgisine uygun tasarlayabilmek için duvar kağıtlarını kullanması onun için daha verimlidir. Duvar kağıtları sayesinde istediği deseni istediği renkte tasarlayarak duvarlara monte edebilmekte. Bunu zahmetsiz bir şekilde 333 Reklam Ajansı sizler için yapmakta.

Duvar Kağıdı Uygulaması Nasıl Yapılır?

333 reklam ajansı firmalar için duvar ölçülerini alarak firmalara ve şirketlerin duvarlarına uygun dizaynı yapmaktadır. Ve bu dizaynı yaparken istenilen ölçülerde, renklerde ve desenlerde yapmaktadır. Yapmış olduğumuz bu hizmetleri sizler için kendi firmamız bünyesinde bütün işlemlerini gerçekleştirdikten sonra firmanız için duvar kağıtlarını duvarlarınıza yapıştırıp monte ediyor.

Duvar kağıtlarını sadece firmalar değil ailelerde ihtiyaç duymakta ve talep etmektedir. Aileler oturma odalarında ve salonlarında daha dekoratif bir görünüm sağladığı için duvar kağıtlarını tercih etmekte. İnsanların zevk algılarına hitap eden bir görünüşü olan duvar kağıtları artık daha fazla rağbet görmekte.

Duvar Kağıdı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

İstediğiniz deseni istediğiniz duvara yapıyor olabilmeniz ayrı bir avantaj sağlamakta. Ebeveynler çocukları için sade bir duvar tercih etmek yerine artık daha görsel içeriği fazla olan duvar kağıtlarını tercih ediyor. Örneğin bir kız çocuğu veya erkek çocuğu odasında ilgi çekici objeler olmasından hoşnut olur. Bir araba figürü olan desen, kelebek deseni, anime film kahramanlarının figürü bir çocuk için dikkat çekici niteliktedir çünkü çocuklar gelişim evresinde bu tür görsel figürlere ilgi duymaktadır.

333 reklam ajansı yılların verdiği tecrübe ile sizler için farklı desenlerde, boyutlarda ve renklerde duvar kağıdı tasarımı yapmakta. Firmalarınız için bunu profesyonel olarak yapmaktayız ve montajını sağlamaktayız.

Evler içinse farklı desenler ve modellerle istediğinizi seçip sizler için yapıştırma işlemi yapmaktayız. Eğer bir çocuğunuz var ve onun hayalindeki figürleri yapmak isterseniz bu konuda tercihi sizlere sunmaktayız. Siz sadece deseninizi seçin, bizler sizin için tasarlayıp, baskısını yapıp arzu ettiğiniz yere montajını yapalım.

Duvar Kağıtları Ne İçin Kullanılır?

Duvarlarını renklendirmek ya da güzel bir görünüme ulaştırmak isteyen insanların büyük bir kısmı bunun için duvar kağıtlarını kullanıyorlar. Geçmiş dönemlerde duvar kağıtları söz konusu olduğu zaman insanların akıllarında yer etmiş olan duvar kağıdı modelleri belli idi. Bundan dolayı da ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez, farklı tarzdaki duvar kağıdı modellerini seçemiyorlardı. Şimdilerde ise artık pek çok kişinin bu konudaki düşüncelerinde ciddi değişimler kendini göstermeye başladı. İnsanların bu konudaki istekleri doğrultusunda ortaya çıkartılmakta olan birbirinden farklı duvar kağıtları sayesinde artık evler ve iş yerleri ile alakalı dekorasyon çalışmaları hiç olmadığı kadar farklı şekillerde yapılıyor. Ve baskılı duvar kağıdı çeşitleri de onların bu konudaki isteklerini en etkili şekilde yerine getiriyor.

Normalde baskılı duvar kağıdı söz konusu olduğu zaman insanların akıllarına gelen ilk şey klasik tarzdaki duvar kağıtları oluyor. Ancak özellikle de son dönemlere bakıldığı zaman duvar kağıtları ile alakalı oldukça farklı çalışmalar yapılmaya başlandı. Bu çalışmalar ile beraber ise artık insanlar tam anlamıyla istedikleri şeyleri elde etmeyi de başarmış oluyorlar. Şimdilerde baskılı duvar kağıdı çeşitlerine bakıldığı zaman da görülebileceği üzere artık akla gelen gelmeyen her türlü baskı çeşidi duvar kağıtları için özel olarak kullanılabilmektedir. Bu aşamada önemli olan şeylerin başında ise doğru kişiler ile iletişime geçmek gelmekte.

Duvar Kağıdı Firması İle Nasıl Çalışılır?

Günümüzde baskılı duvar kağıdı çeşitleri ile alakalı oldukça farklı çalışmalar yapmakta olan pek çok yer olsa da bu konuda gerekli araştırmaların yapılmaması sonrasında ortaya oldukça ciddi sonuçlar çıkabilecektir. Bunların etkili şekilde önüne geçilmesi adına ise mutlaka konusunda deneyimli kişiler ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Aksi halde çalışması yapılacak olan baskılar kalitesiz olacağı için ne kadar istenmiş olursa olsun fark etmez ortaya istenilenden çok daha farklı sonuçlar çıkmış olacaktır. Dolayısıyla baskılı duvar kağıdı seçimi yaparken öncelikli olarak dikkat edilecek olan şey, bu konuda deneyimli olan kişiler ile görüşmek olmalıdır. En kaliteli duvar kağıtlarının üzerine yapılacak olan baskılar çok uzun süreler boyunca duvarlardaki yerini almayı başarmış olacaktır.

Duvar kağıdı için yapılacak olan dijital baskı ise istenilen her şekilde olabilmektedir. Özellikle de son dönemlerde firmalara baktığımız zaman görülebileceği gibi büyük bir kısmı kurumsal kimliklerini en iyi şekilde ortaya koymak adına baskılı duvar kağıdı konusuna oldukça ciddi anlamda özen gösteriyor. Bu özen ile beraber ise ortaya tam anlamıyla istedikleri tarzdaki duvar kağıtları çıkmış olmaktadır. Son dönemler pek çok kişinin tercih etmekte olduğu baskılı duvar kağıtları ile gerek evlerde gerekse iş yerlerinde duvarlar bilindik tarzdaki duvar kağıtları yerine onların istemiş oldukları tarzdaki duvar kağıtları ile kaplanmış oluyor. Üstelik tüm bu işlemler düşünülenden çok daha ekonomik şekilde yapıldığı için isteyen herkes dilediği duvar kağıdını bastırabiliyor.