HEMEN ARA WHATSAPP

Yüz Koruyucu Maske Kalkan
333 ReklamGenelYüz Koruyucu Maske Kalkan
15 Ocak 2020 Posted by 333reklam Genel

Yüz Koruyucu Maske Kalkan

Yüz Koruyucu Maske Kalkan, yüzü küresel salgın covid-19 korona virüsünden korumak için kullanılan koruyucu şeffaf bir maske ürünüdür.  Hastane,eczane,marketler gibi kalabalık ortamlarda çalışan personellerin güvenliğini sağlamak için kullanılmaktadır. Yüz koruyucu maskeyi kullanmanın amacı, yüz bölgesini virüslerden korumaktır.  Yüz koruyucu maske imalatı kolay ve ekonomik bir çözümdür.

Yüz Koruyucu Maske Kalkan Nedir?

Yüz koruyucu maske kalkan, bükülebilir ve dayanıklı şeffaf sert veya yumuşak pleksi materyalden üretilir. Bu sayede kullanımı rahattır. Kullandığınız zaman yüzünüze baskı yapmaz, sizi yormaz veya nefes almakta zorlanmazsınız. Gözlük çıkarmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çıkarırken de maskeyi yukarı doğru kaldırmanız yeterlidir.

Yüz Koruyucu Maske Kalkanı Ne İşe Yarar?

Yüz koruyucu kalkan virüs partiküllerinin yüze yapışmasını, virüsün yüze veya ağıza direk öksürük yoluyla bulaşmasını engellemek amacıyla kullanılmaktadır. Üretimi basit ve fiyatı pahalı olmayan bu maskeler kötü niyetli firmalar yüzünden fiyatları oldukça yükselmiş ve stokları da düşmeye başlamış durumdadır.  Özellikle sağlık personellerinin bu ekipmanlara erişiminde zorluk çekmemeleri gerekmektedir. Ayrıca yüz koruyucu maske kalkanlar dezenfektanlarla iyice dezenfekte edilmelidir.

Yüz Koruyucu Maske Kalkan Nerelerde Kullanılır?

Yüz siperliği fiyatları, özelliklerine bağlı olarak değişir, ancak biyolojik tehlikelere, özellikle gündem olan korona virüsüne karşı koruma sağladıkları için kullanılmalıdır. Profesyonel yüz siperlikleri de mevcuttur. Bunlar koronaya yakalanmış entube (solunum cihazına bağlı) hastaları tedavi eden doktorlar ve hemşireler tarafından n91 maske ve özel tulumlar ile kullanılmaktadırlar.

Korona küresel salgını sonrası kanuna uygun olmayan ölçülerde ve kalitesiz ve sağlıksız yüz koruyucu maske kalkanlar da üretilmeye başlanmıştır. Bu tür malzemeleri alırken dikkatli olunmalı ve güvenilen yerlerden yüz koruyucu alınmalıdır.  Aksi takdirde sağlığınızı tehdit edecektir. Kalitesiz yüz koruyucu maske kalkanlar ise kısa zamanda yıpranır ve kullanılamayacak duruma gelmektedirler. Önemli olan kişileri sosyal kalabalıktan izole edip, market,hastane gibi insan popülasyonunun yoğun olduğu ortamlarda virüsün bulaşmasını ve yayılmasını önlemek olmalıdır.

333 Reklam, hem el dezenfeksiyonunu sağlamak hem de firmanızı bilinir kılmaya yardımcı olmasına yönelik dezenfektan standı imalatı da yapmaktadır. İyi ve dikkat çekici olarak tasarlanmış dezenfektan standları hem el hijyenini sağlıyacak hem de firmanıza müşteri kazandıracaktır.