HEMEN ARA WHATSAPP

No menu assigned!

Ankara Dijital Baskı Merkezi

Ankara Dijital Baskı Merkezi 333 Reklam ile dijital baskının avantajlarına en uygun fiyatla sahip olmak için sitemizi ziyeret edebilirsiniz.

Dijital baskı işlemlerinde daima teknolojik yenilikleri yakından takip eden ankara dijital baskıcı firma yüksek kalite ekonomik fiyat garantisiyle çalışmasına aralıksız devam ediyor.

  • solvent baskı
  • uv baskı
  • latex baskı

gibi dijital baskı tekniklerinde su bazlı ve kesinlikle katkı maddesini içermeyen ankarada dijital baskı firması olarak hareket etmektedir. Daima yenilikçi dokusuyla çalışmasına kaldığı yerden devam ederek profesyonel ekip kadrosuyla her anlamda çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Dijital baskı teknolojisi konusunda 7/24 anlayışla ve güçlü personel kadrosuyla faaliyetlerine kesintisiz devam ederek her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hareket ediyor. Bu sayede herhangi bir problemle karşılaşılmadan reklam tabelası, duvar kağıdı ve kutulu harf modeller açısından ihtiyaç duyulan her şeyi zamanında teslim ediyor.

Ankara Dijital Baskı Merkezi Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

İç mekan dekorasyonu için duvar kağıdı modellerinin dijital baskı teknolojisinde hazırlanması çok önemlidir. Solvent su bazlı içerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmayan, su içermeyen özelliğiyle her zaman natürel bir yaklaşımla hareket edilmektedir.

Su bazlı dijital baskı çözümlerinde firmalar için de yine üç boyutlu duvar kağıdı tasarımlarına yer verilmektedir. Böylelikle sıradan duvar kağıdı tasarımlarının dışında daha gösterişli, daha etkileyici yeni dijital baskı teknolojisi uygulamalarına yer verilmektedir.

Katkı maddesi olmaması nedeniyle insan sağlığını risk altına sokan kanserojen kimyasallar içermemektedir. Bunun yanı sıra 3D baskı teknolojisi kullanılarak geliştirildiğinden duvar kağıdı modellerinin iç mekan dekorasyonunda sıra dışı bir tasarıma dönüşmesini sağlamaktadır.

Solvent Su Bazlı Dijital Baskı Duvar Kağıtları

İç mekan dekorasyonu için duvar kağıdı modellerinin dijital baskı teknolojisinde hazırlanması çok önemlidir. Solvent su bazlı içerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmayan, su içermeyen özelliğiyle her zaman natürel bir yaklaşımla hareket edilmektedir.

Su bazlı dijital baskı çözümlerinde firmalar için de yine üç boyutlu duvar kağıdı tasarımlarına yer verilmektedir. Böylelikle sıradan duvar kağıdı tasarımlarının dışında daha gösterişli, daha etkileyici yeni dijital baskı teknolojisi uygulamalarına yer verilmektedir.

Katkı maddesi olmaması nedeniyle insan sağlığını risk altına sokan kanserojen kimyasallar içermemektedir. Bunun yanı sıra 3D baskı teknolojisi kullanılarak geliştirildiğinden duvar kağıdı modellerinin iç mekan dekorasyonunda sıra dışı bir tasarıma dönüşmesini sağlamaktadır.

Hissedilebilir Yüzey

Hissedilebilir yüzey, görme engellilerin kaldırım,iç mekan yollarda güvenli,rahat yürümeleri için tasarlanan hissedilebilir zemin ürünüdür. Belli bir istikamet üzerinde kurulması ve uyarıcı bir platformla beraber kullanılması engellilerin güvenli bir şekilde yol almalarını sağlamaktadır. İç mekan takip zeminleri kaldırımlar veya herhangi bir firmadaki engelli çalışanlar için bina içine kurulabilmektedir. Takip platformları, engellilerin yönlerini doğru bulmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Hissedilebilir yüzey ürünlerimiz sayesinde, engelliler için daha yaşanılabilir iç veya dış mekan yürüyüş alanı elde edebilmek mümkündür. Hissedilebilir yüzey, bir kere kurulduktan sonra bakıma çoğunlukla ihtiyaç duymamaktadır. Üretiminde kaliteli plastik veya metal malzeme kullanılmaktadır.

Hissedilebilir yüzeyler (görme engelli yürüme yolu); görme engelliler için özel olarak üretilmiş, iç ve dış mekanlara uygulanan bir yürüme platformudur. Bu zemin platformlarıyla yapılan klavuz yollar, görme engelli vatandaşlar için üstün yürüme kabiliyeti sağlarlar. Hissedilebilir yüzeyler, dış mekanda, kaldırım,yaya geçidi kenarlarında, park ve yürüyüş yollarında kullanılmaktadır. İç mekan hissedilebilir yüzeyler; metro-tren istasyonları,vakıflar,engelliler için özel okullar ve kolejler, resmi ve özel hastaneler, belediyeler,valilikler,kaymakamlıklar ve bakanlık binalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Hissedilebilir Yüzey İmalatı Nasıl Yapılır?

Hissedilebilir yüzeyler, plastik ya da çelik materyalden yapılabilmektedir. Yere yapıştırılabilir ya da zemine vidalanabilir. Su almayan güçlü yapıştıcılarla zemin montajı yapılarak, uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Trafiğin çok olduğu durumlar için vida ile montaj tercih edilmektedir.

Reklam hizmetleri devamlı gelişerek varlığını her geçen gün daha da sağlamlaştırmaya devam etmektedir. Bu gelişimin yanında geleneksel reklam hizmetleri aynı avantajını koruyarak hız kesmeden tercih edilmeye de devam etmektedir. Bu geniş hizmet ağında Ankara reklam işletmeniz için en uygun reklam hizmetlerini sizin için belirleyerek uygulamaktadır. Bölgesel ya da küresel çalışan işletmeler için ihtiyaca yönelik sunduğu hizmet çeşitleriyle daha geniş kitlelere seslenmektedir.

Hissedilebilir zemin montajında kılavuz çizgisi hareket yönünde paralel olarak döşenmelidir. Bu sayede engelli vatandaşımız gidilecek yere güvenli bir şekilde varabilecektir. Hissedilebilir yüzey ürünümüzde engelliyi uyarıcı yüzey kesik prizma şeklinde kabartılmış bir yüzeydir ve bu durum engelli vatandaşın yüksek yerlerde merdiven, kapı gibi alanlarda  uyarılmalarını sağlamaktadır. Hissedilebilir yüzey, engelli erişim kiosk gibi özel cihazlar tarafından fark edilebilen bir üründür.

 

Kağıt Etiketler

Kağıt Etiketler, her yerde kullanılan dijital baskı ile yapılan etiketlerdir. Okul etiketi,ürün etiketi,fiyat etiketi üretimimiz mevcuttur. Kağıt etiketler sudan kolaylıkla etkilenebilirler ve üzerindeki baskının silinme riski vardır. Kağıt etiketler üzerine dijital baskı uygulaması yapılabilmektedir.

Kâğıt etiketleri için dijital baskı teknolojisinin en son ileri düzey teknik gelişmelerini yakından takip etmek gerçekten de çok önemli bir noktadır. Yüksek kalite anlayışından kesinlikle taviz verilmeden ürün etiketleme konusunda beklentileri fazlasıyla karşılayan yaklaşımda etiketleme gerçekleştirilir.

Ribon baskı sayesinde ürün etiketlerinin 6 aydan uzun süre raf ömrünün olduğunu kesinlikle söylemek gerekir. Yapışkanlık özelliğini kaybetmeden ankara etiketçi firma anlayışından ödün verilmeden çözüm üretilir.

Kağıt Etiketlerin İmalatı Nasıl Yapılır?

Kağıt etiketler a4 veya ribon etiketler üzerine dijital baskı yapılarak üretilmektedir.

Uzman ekip anlayışıyla gerçekleştirilen ankara etiketçi firma her zaman müşteri memnuniyeti ilkesine dayanarak hizmet geliştirmektedir. Beklentileri tümüyle karşılamaya devam eden yaklaşımıyla güçlü alt yapısına dayanarak öne çıkan nitelikte çalışmalara yer verilmektedir.

Ürün etiketlemede daima yenilikçi anlayış çizgisinden ayrılmadan ürün etiketleri üretimi sürdürülür. Profesyonel ekip tarafından ileri düzey teknoloji kullanılarak gerçekleştirildiğinden herhangi bir problem yaşanmaz. Müşteri odaklı çalışma anlayışından hiçbir şekilde ödün verilmeden gerçekleştirildiği için kesinlikle etkin sonuçlarla karşılaşıldığının üzerinde durmamız gerekmektedir.

Ürün etiketlemede son derece profesyonel yaklaşıma bağlı kalınarak ankara etiketçi firma olarak müşteri memnuniyeti had safhada tutulan a kalite üretimlere yer verildiğini kesinlikle dikkate almamız gerekir.

Ürün etiketleme sürecinde daima yeni nesil teknolojik gelişmeler tercih edilmektedir. Her zaman müşterilerin beklentilerini karşılayan anlayış doğrultusunda ankara etiketçi firma olarak ürün etiketlemeye yönelik çözümlere yer verildiğinin mutlaka altını çizmek gerekir.

Ürün etiketleri yapışkanlık özelliğini eğer kalitesiz bir baskı makinesinde yapıldıysa birkaç ayda yitirir. Bu da ürünlerin sergilendiği raflarda ürün etiketlerinin düşmesine neden olur.

Kaliteli birinci sınıf baskıda ürün etiketleme hizmeti sayesinde son derece profesyonel etiketleme işleminin sağlanacağını kesinlikle dikkate almak gerekiyor.

Yeni nesil teknolojiyle desteklenen ürün etiketleme işlemi sayesinde her yerden sipariş vererek siz de etkin çözümlerden anında yararlanma imkanını elde edebilirsiniz. Yüksek kalite standardında ve de müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışında gerçekleştirdiğimiz ürün etiketleme hizmetiyle her açıdan beklentinizi karşılayacak ürün etiketlemeye yer verildiğinin altını çizmek gerekiyor.

Kağıt Etiketler Nerelerde Kullanılır?

Kağıt etiketler hemen hemen her sektörde resmi veya özel kurumlar tarafından kullanılmaktadır. Başlıca etiket ürünleri okul etiketi,fiyat etiketi,barkod etiket,metalize etiket,demirbaş etiketidir.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.