Kapı Tabelası Arşivleri - 333 Reklam Ankara İç Mekan Yönlendirme

Kapı Tabelası

Kapı tabelası firmalarda kişilerin ad soyad bilgisi departman bilgisini gösteren pleksi,krom gibi malzemelerden üretilen bilgilendirme ve yönlendirme tabelası ürünüdür. Bu ürünler sabit veya mıknatıslı şekilde üretilebilmektedirler.

Kapı tabelasını yaptırmak istediğiniz zamanlarda gitmeniz gereken yerlerden birisi reklam şirketleridir. Reklamcılar genellikle isimlik hazırlar ve beğeninize sunulur. Aynı zamanda sizlerin talimatlarına uygun bir şekilde renk, boyut ve kesim ile sizlere farklılık katar. Bu durumda sayısını belirleyecek olanlarda sizlersiniz. Reklamcıların tasarım konusunda ne kadar gelişmiş teknolojilere ve imkanlara sahip olduğunu hepimiz biliriz. Kapı isimliklerine ister numaralandırma ister yazı yazdırma şansına sahipsiniz. Anlaşmanızı yapmanız halinde toplu alımlarda indirimlerden de yararlanabilme imkanınız olur. Toplu yaşam alanlarında kapı tabelalarına her zaman ihtiyaç duyulur. Bir anlık dahi olsa kapılarda tabela olmadığını düşünelim. Tüm karmaşıklıkların belirdiğini görüyor gibiyiz. Bu karmaşıklıkları önlemek adına herkesin hayatını kolaylaştırmak için kapı tabelası tercih ediyoruz.

Kapı Tabelası İmalatı Nasıl Yapılır?

Kapı tabelası imalatında pleksi,alüminyum,krom malzemeler kesilip üzerine lazer kazıma,uv baskı, asit indirme veya gravür baskı teknikleri ile bilgi işlenmektedir.

Kapı isimliği içerikleri bulunulan ortama göre değişiklik göstermektedir. Okul için hazırlanan isimlikler ile hastanelerdeki isimlikler elbette bir olmayacaktır. Örnek verecek olursak okullarda sınıfları belirtmek adına harf ve sayılar yer alır. Fakat hastanelerdeki kapıların isimliklerini incelediğimiz zaman doktorların derece ve bölümlerinin aynı zamanda da isimlerinin yer aldığını görürüz. Bu noktada bulunulan ortama göre kapı isimliklerinin de şekli ve içeriği değişiklik göstermektedir. Bazı Kapı isimliklerinde firmanın ya da şirketin logoları da yer alabilmektedir. Yani sadece sayı ve yazı değil logo tasarımları da düzenlenebilmektedir. Her renkte baskı yaptırabilirsiniz.

Kapı Tabelası Nerelerde Kullanılır?

Resmi dairelerde müdür,müdür yardımcıları, başkanlık ve isimlerini göstermek için, hastanelerde doktor isimleri ve uzmanlık alanları, hastane bölümleri ve kat yönlendirme tabelası ve istenilen odaları üzerindeki numaraya göre bulmak için kullanılmaktadır.

ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com