Alüminyum Dekupe Tabela Arşivleri - 333 Reklam Ankara
Alüminyum Dekupe Tabela

Alüminyum Dekupe Tabela

Alüminyum dekupe tabela, alüminyum kompozit panele tasarımın dekupe edilip, arkadan pleksi malzemenin düz yada kabartma kutu harf şeklinde yapıştırılması ile üretilen dekoratif ve şık reklam tabelasıdır. Dekube edilen kısma pleksi kutu harf malzeme dışında alüminyum veya krom malzeme de koyulabilmektedir.

Alüminyum dekupe tabelalar ışıklı olarak üretilmelerine rağmen ışıksız olarak da üretilmeleri mevcuttur.

Tabelalar, işletmenizin bilinirliğini sağlaması ve markanızı akıllara kazınması bakımından oldukça önem taşımaktadır. Vergi levhası kadar tabelanız da işletmeniz için oldukça gereklidir.

Alüminyum dekupe tabelalar genellikle dış mekanda kullanılmak üzere ihtiyaca göre ışıklı veya ışıksız olarak istekleriniz doğrultusunda hazırlanabilmektedir.

Alüminyum Dekupe Tabela İmalatı Nasıl Yapılır?

Tabelacımız işletmenizi ziyaret eder ve gerekli ölçüleri alır. Dijital ortamda tabelanızın tasarımı yapılır. Siz tasarıma onay verdikten sonra belirlenen ölçülere göre kompozit levha kesilir ve tasarımı yapılan harfler cnc router veya lazer kesim makinesi ile kompozit levha üzerinde dekupe edilir (kesip çıkartılır). Sonraki aşamada dekupe edilen kısımlar iyice zımparalanır ve tabela kasası istenilen renkte boyanır. Sonraki aşamada arkaya ışık geçirgenliği yüksek pleksiglas malzeme levha yapıştırılır. Pleksi malzemenin arkasına dekotaya yapıştırılan ledler monte edilir ve tabela kapatılır.

Alüminyum dekupeli tabelalar ışıksız olarak üretilmek istendiğinde alüminyum kompozit kasaya pleksiglas malzeme yapıştırılır ve tabela yapışkanlı bant veya vida ile sağlam bir şekilde kapatılır. Tabelanın son testleri yapıldıktan sonra tabela montaja hazır hale getirilir.

333 Reklam Ankara Tabelacı firma olarak üst sınıf ekipmanlarımız, kaliteli alüminyum materyallerimiz ile üst sınıf işçiliği bir arada tutarak uzun yıllar kullanabileceğiniz, dış koşullara dayanımlı ve üst kalite alüminyum dekupe kutu harf tabela ürününü size sunuyoruz. Bu sayede tabelanız karanlıkta bile uzaktan net bir şekilde okunacak, firmanızın bilinirlik ve reklam  çalışması başarılı bir şekilde sağlanacaktır.

ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com