HEMEN ARA WHATSAPP

  • Alüminyum Tabela
    Alüminyum Tabela ihtiyaçlarınız için 333 Reklam tabelacı olarak modern ekipmanlarımız ve tecrübeli kadromuz ile ışıklı ışıksız alüminyum tabela imalatını gerçekleştirmekteyiz. Alüminyum…

Kompozit Tabela

Kompozit tabela, 2 farklı plastik malzemenin alüminyum levha ile kaplanması sonucu üretilen dayanıklı yapıda, estetik ve şık görünümlü reklam ürünleridir. Bu yüzden firmalar tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kompozit tabelalar isteğe bağlı olarak birçok renkte üretilebilmektedir. En çok siyah,beyaz,kırmızı, gri ve lacivert renklerinde imalatı yapılabilmekte olabilen bu tabelalar ahşap desenli olarak da üretilebilirler.

Kompozit tabelalar, kutu harf,dekube ve dişi tabela olmak üzere çeşitli modellerde ve boyutlarda üretilebilen dayanıklı tabelalardır.

Kompozit levha, iki alüminyum levha arasına poliüretan dolgu malzemesinin koyulup ısı ile fırınlanması ile elde edilen, yüksek ısı yalıtımlı ve yangına karşı dayanıklı bir modern malzemedir.

Temin edilmesi kolay olduğu için maliyeti  ucuzdur. Kesilip,delinmesi ve işlenmesi kolaydır. Boyanabilir,sert ve dış koşullara karşı dayanıklı bir malzeme olduğu için tabela imalatında sıklıkla kullanılmaktadır. Kompozit levha darbelere karşı oldukça dayanıklı olup bakımı ve temizliği de kolaydır.

İstenilen renk ve tasarımlarla imalatı yapılabilen bu tabelalara statik boya uygulanarak tabelanın dayanıklı ve uzun ömürlü olması sağlanacaktır.

Kompozit tabelalar isteğe bağlı olarak ışıklı veya ışıksız olarak üretilebilmektedir.

Kompozit tabela imalatında sağlamlık ve dayanıklılık açısından malzeme seçimine ve işçiliğe büyük özen gösteren tabelacı ile çalışılmalıdır. Kompozit tabelalar tasarımı iyi yapılıp, kaliteli malzemeyle üretildiğinde firmanızın bilinirliğini en üst düzeyde artırabilecek kaliteli, modern ve dekoratif reklam ürünleridir. Firmanıza dışardan bakıldığında modern ve göz alıcı bir görünüm kazandıracak ve müşteri potansiyelinizi arttıracaktır.

Kompozit Tabela İmalatı Nasıl Yapılır?

Kompozit tabela için ölçüler belirlendikten sonra tabelanın grafik tasarımı yapılır.  Tabelanın dış kasası için alüminyum profiller  cnc router ile kesilip kaynak yapılarak birleştirilir. Daha sonra tasarıma göre  kompozit malzeme cnc routerda oyulur ve yüzey  zımparalanır. Kompozit malzeme  statik boya ile istenilen renkte boyanır. Oyulan boşluğa pleksi malzeme yapıştırılarak led aydınlatma sistemi döşenir veya ışıksız da üretim yapılabilir.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Prestij Totem
25 Tem 2020
Atatürk Köşeleri
25 Tem 2020
Metal Etiket Nedir?
15 Tem 2020
Uv Baskı Nedir?
14 Tem 2020
Tabela Nedir?
13 Tem 2020
Şehit Köşeleri
13 Haz 2020
Engelli Erişim Kiosk
13 Haz 2020