Işıksız Vinil Germe Tabela

Işıksız Vinil Germe Tabela dijital baskı imalatı yapılan vinil malzemeye alüminyum şasenin gerilmesi ile üretilen gündüz kullanılan tabala ürünüdür.
Eskiden tabelalar modern ve teknolojik olarak üretilmiyorlardı. İlkeldiler ve model kavramı da açıkçası yoktu, bu yüzden firmaların tabelası birbirlerine çok benziyordu.
Tabelacılık sektöründeki gelişmelerle birbirinden farklı modelde ve boyutlarda tabela imalatının yapılması mümkün olmuştur.

Işıksız Vinil Germe Tabelalar adlarından da anlaşılabileceği gibi herhangi bir ışıklandırma tertibatı bulunmayan ürünlerdir. Bu yüzden gündüz hizmet veren mağazalar, züccaciye dükkanları, fast food restoranları gibi yerlerde tercih edilmektedirler. Kullanılan branda ve şase malzemesi iyi seçlip kaliteli baskıyla imalatı yapıldığında uzun yıllar dayanabilecek bir reklam ürünüdür.
Işıksız Vinil Germe tabelalar şık ve estetik olarak tasarlandığında firmanızın bilinirliğini en iyi şekilde sağlıyacak, markanızı akıllara kazıyacaktır. Önemli olan tabela tasarımının iyi yapılıp, kaliteli işçilik ve malzeme ile yapılmasıdır. Bunun sonucunda ise arzu ettiğiniz müşteri kitlesine sahip olabileceksiniz.
Işıksız vinil germe tabelalar da ışıklı vinil germe tabelaya benzer şekilde üretilirler. Tek farkı alüminyum profil şasenin içine ışıklandırma düzeneği yerleştirilmemesidir. Bu nedenle ışık masrafı olmadığından ışıklı vinil germeden daha ucuza imalatı yapılabilmektedir. Gündüz hizmet veren işletmeler için en önemli tercih sebebi kolay bir şekilde tek malzeme olarak üretilmeleridir.

Işıksız Vinil Germe Tabela İmalatı Nasıl Yapılır?

Tabelacımız firmanızı ziyaret eder ve ışıksız vinil germe tabela kurulucak yerin ölçülerini alır. Grafiker de bu ölçülere göre tabela tasarımını dijital ortamda gerçekleştirir. Onayınız sonrası imalat aşamasına geçilir. İmalat aşamasında kaliteli branda malzemeye solventsiz su bazlı dijital baskı uygulaması yapılır.
Baskı yapılan branda malzeme alüminyum kasnağa veya çerçeveye 4 bir yandan sıkıca gerilir ve dikkatli bir şekilde zımbalanır. Zımba yerine alüminyum aparatlar da kullanılmakta olup, biz alüminyum aparatların maliyetli olması sebebi ile genelde bu işlemi zımba ile yapmaktayız.
333 Reklam tabelacı firması olarak birçok firmaya ışıksız vinil germe tabela imalatını başarıyla yapmış kurumsal bir firmayız.

Vinil germe tabelatı imalatında birinci sınıf kalitede avrupa branda kullanıyoruz. Şaselerin üretiminde de en kaliteli alüminyum malzemeden modern kaynak makinemiz ile sağlamca birleştiriyoruz. Vinil germe baskıda birinci sınıf modern uv baskı makineleri su bazlı ve kokusuz mürekkep kullanıyor, solvent baskı asla kullanmıyoruz. Çevreye dost, sağlığa zararsız vinil tabela ürününe siz de sahip olmak istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

27 Mayıs 2018
Germe,Vinil,Tabela,Kullanışlı mı,Tabela,Nasıl,Yapılır

Germe Vinil Tabela Kullanışlı Mı?

Germe Vinil Tabela ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak son teknoloji ekipmanlarımız ve tecrübeli kadromuz ile vinil tabela imalatında hizmetinizdeyiz. Dijital baskı yöntemi ile basılan vinilin yani […]
27 Mayıs 2018
Germe,Vinil,Tabela,Kullanışlı mı,Tabela,Nasıl,Yapılır

Germe Tabela Nasıl Yapılır?

Germe Tabela Nasıl Yapılır? konusunda uzman firmamız 333 Reklam teknolojik ekipmanları ve tecrübeli kadrosuyla tabela imalatı yapmaktadır. Germe tabela sistemleri, günümüzde tanıtım ve reklam sektöründe en […]

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.