HEMEN ARA WHATSAPP

5 Ocak 2020 Posted by 333reklam Display Ürünler

Ankara da hizmet vermekte olan firmalar için standlar oldukça önemlidir. Standlar genellikle fuarlarda kullanılan ve ürünlerin tanıtımı için ayaklı ve rafları bulunan açık dolap sistemidir. Tanıtım stantları ürün tanıtımlarında, marketlerde ürünleri sunmak için, fuarlarda ürünleri müşterilere sunmak için, açılışlarda bilgilendirme amaçlı, broşür dağıtmak için alışveriş merkezlerinde ve birçok noktada kullanılmaktadır.

  Örümcek masa standları bütün organizasyon çeşitlerinde kullanılabilir portatif bir üründür. Taşınabilir niteliktedir. İhtiyaç dahilinde katlanır ve çantasına koyulup portatif bir hal alır. Standların ön taraflarına ve isteğe göre yanlarına dijital baskı yapılır. Bu dijital baskılar görsel ön panelidir. Örümcek masalar iç taraftan raflıdır ve bu raflar kullanım için daha uygundur. Artık alışveriş merkezlerin de girişe standlar açılıyor.

Firmalar tanıtımlarını yapıyorlar ve daha fazla insana ulaşıyorlar. Bir alışveriş merkezine her gün yüzlerce hatta binlerce insan girip çıkıyor ve hal böyle firmalar kendi isimlerini insanlara öğretmek için alışveriş merkezlerinde stand açmaktalar. Bir diğer örneği firmalar fuarlarda standlar açmakta. Fuarlar ilgili alanın neredeyse bütün rakiplerini barındırır. Bir halı fuarı düşünün ve sizin bir halı firmanız var.

Firmanızı büyütmek istiyorsunuz. Bunun için en makul alan halı fuarıdır. Bütün rakiplerinizi barındırdığı doğrudur fakat gelen müşteriler bütün firmalara göz atmakta. Sizin firmanız daha kaliteli standlar ve tanıtım reklamları yaparsa gelen müşterilerin dikkatini çeker ve satış anlamında kazanç sağlar. Bu stanadların birçok çeşidi vardır. Orta boy tanıtım standları( tattırma standları), classis standlar, raflı standlar, tekerlekli standlar gibi birçok stand çeşitleri vardır.

333 reklam ajansı bunun gibi birçok hizmeti siz firmalarımız için hazırlamakta, tasarlamakta, montajını yapmaktadır. Reklam anlamında bütün işlerinizde yanınızda olan ajansımız stand imalatı ve tasarımında da sizlerin yanındadır.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Son Yazılar

Sorularınız
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by