HEMEN ARA WHATSAPP

Metal Etiket

333 ReklamMetal Etiket

Metal Etiket Nedir?

Metal etiket ekosal kaplama kullanılmasından ötürü zamanla renk solmasına neden olmaz, paslanmaz. Bu nedenle de yaygın olarak kullanılan etiket türü olarak karşımıza çıkar. Bu etiket türünün ayrıca lazer kaplama ya da çift taraflı bant montajlı olan farklı tekniklerde imalatı da söz konusudur. Bu türlerden ihtiyacınız olan en uygununu tercih ederek metal etiketlemede seçebilirsiniz.

Serigraf baskılı alüminyum malzemeden metal etiket dijital baskı çözümleri içerisinde en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Baskı malzemesi nedeniyle yüksek kalite anlayışında bir o kadar da mukavemeti son derece yüksek etiketlerden birisi olduğundan metalize etiketler denilince dikkat çektiğinin mutlaka altını çizmek gerekir.

Metal Etiket Ne İşe Yarar?

Serigraf baskılı alüminyum etiket alüminyumdan üretilmiş olup ekosallı kaplama içerisinde en çok tercih edilenlerden birisini meydana getirir. Paslanmaz özelliğiyle daima yüksek kalite anlayışında ve de mukavemet özelliği her açıdan yüksek olmayı sürdüren yaklaşımıyla diğer baskı türlerine göre öne çıkan metal etiketlemeler arasında yer aldığının muhakkak ki altını çizmemiz gerekiyor.

 

Metal Etiket İmalatı Nasıl Yapılır?

Metal etiket içerisinde daima yaygın bir kullanıma yer veren bu etiket türü profesyonel olarak farklı alanlarda uygulanmaktadır. Alüminyum paslanmaz yapısıyla seri üretim güvencesiyle kurumsal ihtiyaçlarınız için en uygun çözümleri sunar.

Serigraf çift taraflı baskıya alınırsa renklerde solma ya da çıkma gibi sıkça yaşanan problemler kesinlikle söz konusu olmayacaktır. Bununla birlikte serigraf baskı teknolojisine dayanarak daima müşterinin beklentilerini karşılayan özellikle ön plana çıkan kurumsal etiketleme süreçlerinden birisi olduğunun da altını kesinlikle çizmemiz gerekiyor.

Tek Renkli Lazer Kaplama Etiket

Metal etiket denilince başka bir etiket türü ise tek renkli olan etiketlemenin olduğunu belirtmemiz gerekir. Lazer kaplama anlayışı çerçevesinde her zaman müşteri memnuniyeti ilkesine dayanarak paslanmaz, kısa süre içerisinde yıpranmaz özellikte etiketlemenin yer aldığının mutlaka altını çizmemiz gerekiyor.

Tek renkli lazer kaplama teknolojisinin yanı sıra üzerine perçin delikleri açarak isim, barkod numarası ya da veri girişinin eklenmesi de mümkün. Lazer baskı çözümleri sayesinde renk solması ya da renk değişimi gibi sıkça yaşanan sorunlarla karşılaşmazsınız.

Metal Etiketlerin Kullanım Alanları

Alüminyum ekosal kaplama malzemeden üretilen metal etiket,leksan etiket pek çok sektörde kullanılmaktadır. Perakende, gıda, tekstil, elektrik & elektronik gibi sektörlerin ürün etiketlenmesinde yaygın olarak kullanılır.

Metal etiketi dayanıklı olması bakımından yön levhaları, uyarı levhaları için de sıkça kullanılmaya devam edilir. Kullanım alanlarının gerçekten de bu denli yaygın olması bağlamında öne çıkmayı sürdüren etiketler arasında yer aldığının muhakkak ki altını çizmede yarar vardır. Müşteri odaklı çalışma anlayışından hiçbir zaman taviz verilmeksizin metal etiketlerin kullanım alanlarının öne çıktığının da her açıdan altını çizmemiz gerekir.

Uzun Ömürlü Paslanmaz Metal Etiketler

Paslanmaz alüminyum ekosal kaplamasıyla metal etiket kullanım alanı çeşitlidir. Uzun ömürlü olması ve renk değişimlerine karşı son derece mukavemet özelliği yüksek etiketler arasında yer alması bağlamında öne çıktığını dikkate almak gerekiyor.

Kalitesinden kesinlikle ödün verilmeden uzun ömürlü kullanıma yer veren paslanmaz metal etiketler 24 saat 7 gün boyunca kesintisiz olarak çalışmalarını yürütmektedir. Her zaman müşterinin memnuniyetini ele alan yaklaşıma dayanarak yüksek mukavemet özelliğine sahip olan ürün etiketleme türleri arasında geldiğini belirtmek gerekir.

Metal Etiketleme Dijital Baskı Çözümleri Üretiyoruz

Dijital baskı firması olarak metal etiket çözümlerine yer veren firmamız kaliteden kesinlikle ödün vermeden çalışmasına aralıksız devam ediyor. Müşterilerinin ne istediğini bilen ve müşterilerinin tam da ihtiyaçlarına yanıt verecek dijital baskı çözümleriyle karşımıza çıkıyor.

Sosyal medya adreslerimiz üzerinden 7/24 sosyal medya uzmanlarımızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Metal etiketleme konusunda birbirinden farklı çözümlerle her an yanınızda yer almaya devam eden firma olarak beklentilerin tamamıyla ötesine çıkan etkin çözümlere yer verdiğimizin kesin olarak altını çizmede yarar var.

Bize Ulaşın

Bizimle irtibata geçeceğiniz sosyal medya adreslerimiz;

  • instagram
  • facebook ve
  • whatsapp

adreslerimiz üzerinden metal etiket çözümleri konusunda size teknik destek sunruyoruz.

Müşteri memnuniyetini daima merkeze alan yaklaşımla 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak çalışmasını ortaya koymaktadır. Müşterimizin beklentileri ışığında dünden bugüne değin hareket ederek her anlamda yenilikçi yaklaşıma dayanarak her anlamda çözümleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Hemen Sipariş Verin

Whatsapp sipariş hattımızı kullanarak dilediğiniz kurumsal etiket çeşidi için bize ulaşabilirsiniz. Paslanmayan ve de uzun ömürlü yüksek kalite anlayışında geliştirdiğimiz metal etiketleme çözümleri her an yanınızda.

Müşterisinin beklentilerini dikkate alarak her an size özel fırsatlar sunmaya devam eden şirketimiz öne çıkan yenilikçi teknolojisiyle fark yaratmaktadır. En son teknolojiyi kullanarak teknolojinin tüm yeniliklerini bir arada tutarak müşterisinin ne istediğini dikkate alıyor.

Sosyal medya adreslerimizden siparişinizi vererek hızlı teslimat garantisiyle dilediğiniz dijital baskı çözümünden yararlanabilirsiniz. Her zaman yüksek kalite, hızlı teslimat anlayışı egemen olan firmamız müşterisinin gerçekten de ne istediğini dikkate alan yaklaşımıyla fark yaratmayı sürdürüyor.

Hızlı teslimat anlayışına dayanarak müşteri memnuniyetini tamamen öne çıkarmaya devam eden kurumsal şirketimizden 7/24 aralıksız yararlanma olanağını yakalayabilir, bizimle doğrudan iletişim kurma şansını elde edebilirsiniz. Sektörünün güvenilir olmayı sürdüren markası olarak metal etiketi çözümlerine ilişkin olarak tümüyle detaylı bilgileri sizlerle buluşturmaktadır.

Firma olarak gerçekten de dünden bugüne değin etkin çözümlerle yanı başınızda yer alan şirketimiz haftanın yedi günü ve günün de yirmi dört saati boyunca hak ettiğiniz şekilde hizmetleri sizlerle buluşturmaktadır.

Uzun ömürlü ve kolayca paslanmayan yapısıyla sürekli tercih edilen metal etiketlerin yaygın kullanım alanları bulunmaktadır. Sizler de tamamıyla ihtiyacınıza en uygun olan metal etiketleme sürecine ilişkin yedi yirmi dört kesintisiz hizmetleri elde edebilirsiniz. Bu sayede dünden bugüne değin kalitesinden ödün vermeyen yaklaşıma bağlı kalarak sektörünün önde gelen yenilikçi yapısı sizlerle buluşturulmakta ve de kesintisiz hizmetler verilmektedir, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Başlıca hizmet konuları : Metal Etiket, Alüminyum Etiket,Alüminyum Folyo Etiket, Metal Kabartma Etiket, Alüminyum Metal Etiket Fiyatları, Metal Etiket Çeşitleri,Yapışkanlı Metal Etiket,Alüminyum Etiket Fiyatları,Metal Etiket Baskı,Metal Etiket İmalatı, Metal Etiketler,Alüminyum Etiket Baskı

Metal Etiket İmalatlarımız

Yakın Zamanda Çalıştığımız Kurumlar

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Son Yazılar

Sorularınız
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by