HEMEN ARA WHATSAPP

Metal Etiket

Metal Etiket

Metal Etiket imalatçısı olarak firmamız tarafından uzun soluklu olarak metal etiket,asansör etiketi,leksan etiket ihtiyaçlarınıza cevap verilmektedir. Firmalar tarafından teknik olarak bu ihtiyaca sık rastlanmaktadır. İstenilen her yüzeye kolayca uygulanan tasarıma sahip olması ve hissettirdiği dayanıklılık, tercih edilmesinde büyük etkenlerdir. Dış etkenlere karşı ciddi bir performans göstermesi, emsallerinden öne çıkmasını sağlamıştır. Farklı sektörlerde kullanıcı güvenliğini sağlamak adına kullanılmaktadır.

Metal Etiket Ankara

Kendi içinde farklı modellere sahip olsa da ana teması aynı şekildedir. Metal yüzey üzerinde üretici firmaya ve ürüne ait detaylar belirtilmektedir. Arzu edilen her türlü materyale uyum sağlayabilmektedir. Yapısındaki dayanıklılık, ısınma ve fiziksel faktörlere karşı yapısının bozulmasını engellediğinden, kullanım ömrü epey uzundur. Lazer markalama ve UV baskı tekniklerinden yüzeye uygun görülenler yapılmaktadır.

Etiket İmalatı

Markaların bilinirliğini sağlamak adına Metal Etiket İmalatı Ankara hizmetimiz tercih edilebilir. Bu küçük detaylar, yeni müşterilerinize güven sağlamasının yanında mevcut sadık müşteri kitlesi açısından da olumlu karşılanacaktır.

Metal Etiket Fiyatı

Sürekli kullanım sağlanacak cihazlarda dahi ilk günkü görünümünü kaybetmemektedir. Dijital Baskı Ankara tekniklerinin farklı olması, kullanılacak ortama göre tasarlanmasının bir sonucudur. Öncesinde nerede kullanılacağı kararlaştırılıp, yapısında aykırılığın önüne geçilecektir. Bu hususta en dikkat edilmesi gereken nokta, hizmet alım öncesinde kullanım amaçlarının doğru bir şekilde aktarılmasıdır.Çünkü, amaçları dışında gerçekleştirilecek kullanımlar, etiketlerin beklenilen performansı sunamamasıyla sonuçlanacaktır. Kolay bir şekilde deforme olması, ürün kalitesi konusunda yanlış bir önyargıya kapılmanıza yol açacaktır.

Makina Etiketi Ostim

Ostim Etiket firması en doğru performansı görebilmek adına, kullanım alanında asla kararsızlık yaşamamalı ya da bütün yüzeylerde aynı ürünü kullanmaya çalışmamanızı önermektedir.

Yapışkanlı Metal Etiketler

Metal Etiketçi Ankara Reklam çözümlerine en sık otomotiv, medikal ve tarım araçları sektörlerinde ihtiyaç duyulmaktadır. Bu alanlarda sunulan materyallerin, uzun kullanım ömrüne sahip olmaları gözetilmektedir. Haliyle uygulanacak etiketlerden de bu beklenti ortaya çıkmaktadır. Enerji sektörü başta olmak üzere, savunma sanayi, otomotiv sektörü, endüstriyel ürün üreten firmalar, asansörler ve iş güvenliğinde önemi vazgeçilmez derecede yüksektir. Bu alanlarda faaliyet gösteren firmalar, kaçınılmaz olarak etiket kullanmaktadırlar. Talebin her geçen gün artmaya başlaması, bu tür materyallere ait tasarımların da gelişmesine öncülük etmiştir.

Kabartmalı Metal Etiketler

İşletme yapınıza uyumlu ve markanızı en iyi şekilde temsil edecek Leksan Etiket Ankara ihtiyacı durumunda da, gereken desteği sunmaktan memnuniyet duyacağız. Tasarımcılarımız, mevcut referansları sunarak gerçekleştirmek istediğiniz üründen beklentilerinizi anlamaya çalışacaklar. Sonrasında özgün tasarımlar sunularak, onayınız alınmaya çalışılacaktır. Onay süreci sonrasında kaliteli yapısına rağmen pratik bir üretim süreci gerçekleştirilecektir. Çünkü personellerimiz bu alana yönelik üretimler esasında özel eğitimler almıştırlar.

Metal Etiket Baskı

Sahip olduğumuz ileri teknolojik üretim cihazları, arzu ettiğiniz miktarlarda ürünün teslim edilmesine olanak tanımaktadır. Doğru seçimlerin yapılmasında rehber olarak alınacak deneyimimiz, teslimat aşamasında da aynı şekilde etkisini gösterecektir. Ortaya çıkabilecek her türlü olumsuzluğa karşı, sunduğumuz metal uv baskı etiket  ürünlerimizin arkasında duracağız. Öncesinde defalarca onayınızı almamız, böyle bir durumun yaşanmasına yol açmayacak olsa da bilmenizin endişelerinizi giderebileceğini düşünmekteyiz. 0.40-1.0 mm arası alüminyum malzemelerin üzerine özel boyalarla uv baskı yapılır. Korozyon ve oksit bozunmasına karşı dayanıklı metaller kullanırız. Alüminyum etiketler için boya tutuculuğu çok yüksek bir malzeme kullanırız. Eloksallı Alüminyum Etiketler istenilen kalınlıkta yapılmaktadır. Doğa şartlarına, sıcaklığa ve kimyasal maddelere direnç en üst seviyededir. Firma bilgileri, Ürünlerin tanıtımı ve özellikleri, seri numaraları, imal yılı, vs. gibi açıklayıcı bilgileri tüketiciye iletmek amaçlı kullanılır. Kullanım alanı çok geniş olup farklı ebat, boyut ve kalınlıkta tercih edilebilir. Metal Etiketler de Müşteri talebine ve malzeme türüne göre birden fazla renk uygulanabilir. Çift taraflı bant veya perçin ile montaj yapılır.Kullanılan alanların başında makina etiketi sektörü gelmektedir. Sanayinin birçok alanında kullanılmaktadır. İster yapışkanlı istenirse perçinli olarak  üretilmektedir.

 

Metal Etiketi Nerelerde Kullanırız?

  • Elektronik aletlerle ilgili kullanımı sıkça görülmektedir çünkü elektronik eşyaların kullanım özellikleri, enerji sınıfları hakkında bilgileri ve modellerini metal etiket üzerine belirtebiliriz.
  • Otomotiv sektöründe her türlü aracın kimlik bilgileri bulunur. Metal etiketler sayesinde araçların özellikleri tüketicilere yansıtılabilir.
  • Mobilya ürünlerinde o ürüne ait olan özellikler de metal etiketler ile gösterilebilmektedir.
  • Reklam sektöründe metal etiket kullanımı dikkat çekmek amaçlıdır. Sıkça rastlanan uygulamalardan biridir. Özellikle marka haline gelen büyük firmaların ürünlerinde teşhir amaçlı olarak tercih edilebilmektedir.
  • Kamu sektöründe ise kamuya ait olan malların bilgileri metal etiket üzerine yazılabilmektedir.

Metal etiket görüldüğü üzere asıl itibariyle söz konusu ürünlerin bilgilerini ve kullanım şekillerini göstermek adına oldukça işlevsel bulunmaktadır. İstenilen boyutta ve renkte metal etiket hazırlanabilmektedir.
Metal etiket Ankara dayanıklılığı da oldukça iyi seviyededir; uzun yıllar boyunca kullanılabilir, kolay kolay deforme olmaz.

Metal Etiket İmalatlarımız

metal etiket fiyatları,metal etiket ostim,metal etiket makinesi,metal etiket yazma makinası,metal etiketlik,metal etiket gtip,metal etiketleme,metal etiket izmir,metal etiket adana,metal etiket antalya,metal etiket ataşehir,metal aksesuar etiket,metal asansör etiketi,metal etiket baskı ankara,metal etiket imalatı ankara,metal dekupe art etiket,metal etiket baskı,metal etiket bayrampaşa,metal etiket baskı izmir,metal etiket baskı fiyatları,metal etiket basımı,metal çanta etiketi,metal üzerinden etiket çıkarma,metal etiket dudullu,metal etiket damla,metal döküm etiket,metal deri etiket,metal demirbaş etiketi,dymo metal etiket,metal etiket eskişehir,metal etiket esenyurt,erdal metal etiket,metal etiket damla etiket,metal etiket firmaları,metal etiket firmalar,metal foto etiket,metal etiket yapan firmalar,metal görünümlü etiket,metal etiket imalatçıları,metal etiket inegöl,metal etiket isimlik,metal etiket konya,metal etiket kayseri,metal etiket karaköy,metal etiket kocaeli,metal kabartma etiket,metal kazıma etik

Bizden ve Sektörden Haberler

Yakın Zamanda Çalıştığımız Kurumlar

Comments (4)

  1. Metal Etiket Ankara | Hizmetlerimiz | 333 Reklam Ajansı Ankara

  2. Metal Etiket Ankara | 333 Reklam Ajansı Ankara | Matbaa Çözümleri

  3. Metal Etiket – 333 Etiket

  4. Makina Etiketi İmalatı Ankara, Metal Etiket Üretimi, Alüminyum Etiket

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Sorularınız
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by