HEMEN ARA WHATSAPP

Delikli Folyo Cam Kaplama Ankara

333 ReklamCam Folyo UygulamalarıDelikli Folyo Cam Kaplama Ankara

Camların kaplanma işlemleri geçmiş dönemlerde yalnızca büyük firmalar tarafından tercih edilen uygulamaların başında geliyordu. Ancak ilerleyen zaman ile beraber artık pek çok farklı konuda olduğu gibi bu konuda da oldukça etkili çalışmalar yapılmaya başlamış durumda. Bu çalışmaların neticesinde de delikli folyo cam kaplama birçok farklı sektörden firmaların bulundukları alanda sıklıkla kullanmakta oldukları çalışmalardan bir tanesi oldu. Camların dış kısımlarına yapılan bu kaplamaya aynı zamanda one way vision da denilebiliyor. Baskının yapılacağı yüzey beyaz iken arka yüzey ise yapışkanlı ve siyah renklidir. Doğru şekilde gerçekleştirildiği takdirde kaplama işlemi sonrasında iç kısımdan dışarı çok iyi bir şekilde görülürken dışarıdan iç kısım eğer içeride ışık yoksa görünmeyecektir.

Tanıtım anlamında firmalara istediklerini vermekte olan delikli folyo cam kaplama ile beraber firmalar yalnızca iç kısımda yapmakta oldukları çalışmalar ve klasik tarzdaki tanıtımları ile kendilerini ön plana çıkartmayacaklar. Bununla beraber insanlar firmaların yanlarından geçerken burada yer alan isim, logo ve sloganlar onların tüm dikkatlerini üzerine çekmeyi de başarmış olacaktır. Dış yüzeyi cam olan binalarda uygulanmakta olan kaplama çalışmaları sayesinde firmaların dikkat çekme yüzdesi ciddi oranlarda artmış olmaktadır. Genel itibari ile PVC maddeden üretilen delikli folyo cam kaplamaların yapışkan bulunan yüzeylerinin siyah olmasının sebebi ise yapıştırılacak ola baskının iç kısımdan dış kısma bakıldığında zaman net bir görüntü ortaya çıkarken dış kısımdan ise bu bölgenin hiçbir şekilde görülmemesidir.

Bunlarla beraber delikli folyo cam kaplama kullanımı ile beraber dış bölgede yer alan güneş ışınlarının içeriye girmesi de başarılı bir şekilde engellenecektir. Delikli folyo cam kaplama çalışmalarının başarılı bir şekilde yapılabilmesi adına öncelikli olarak dikkat edilen şeylerin başında tasarım işlemlerinin gerçekleştirilmesi geliyor. Firmaların tasarım işlemleri sırasında önem vermeleri gereken en önemli şeylerin başında, bu konuda başarılı olan isimler ile çalışmak gelmektedir. Firma yetkililerinin tasarımcı ile bire bir yapacakları görüşmeler sırasında nelerin camlarda yer bulacağını tam olarak belirlemesi gerekmektedir. Özellikle son dönemlerde yapılmakta olan HD baskılar sayesinde çok uzaklardan bile camda yer almakta olan kaplamalar net bir şekilde görülebilmektedir.

Firmaların bir kısmı delikli folyo cam kaplama işlemlerini tuğla yüzeyler üzerinde yapmayı düşünüyorlar. Ancak bu çalışmaların sonrasında ortaya çıkan sonuçlar ne yazık ki istekleri karşılama bakımından son derece yetersiz olacaktır. Bundan dolayı çalışmaların cam yüzeylerde yapılması gerekmektedir. Uygulamanın yapılacağı alanın ölçülerinin dikkatli bir şekilde alınması ile beraber bu ölçülere en uygun olacak tarzda tasarım çalışmaları yapılmaktadır. Tasarımın tam anlamıyla gerçekleştirilmesi sonrasında ise ortaya çıkan sonuç, kaliteli materyal üzerine basılır ve cama uygulanır. Böylece oldukça kısa süreler içerisinde istenilen alan üzerinde arzu edilen başarılı sonuçların ortaya çıkması da sağlanmış olur.

DELİKLİ FOLYO CAM KAPLAMA

Cam kaplama çalışmaları, firmaların özellikle de son dönemlerde hakkında en fazla inceleme yaptıkları konulardan bir tanesi. Camların dış kısımlarına yapılmakta olan bu kaplama işlemleri ile beraber tanıtım işlemleri en etkili şekilde yapılmış olacaktır. Delikli folyo cam kaplama çalışmalarına one way vision adı da verilmektedir. Baskı yapılmakta olan yüzeyi beyaz olan bu folyonun arka yüzeyi ise siyah ve yapışkanlıdır. Böylesi uygulamalar ile camlardan dışarısı sorunsuz bir şekilde görülebilirken dışarıdan içerisi eğer ki bir ışık yoksa görünmeyecektir. Şimdilerde firmalar, tanıtımlarını en etkili şekilde yapmak adına bu tarz uygulamaları dikkatli bir şekilde incelemeye başlamış olacaklar.

DELİKLİ FOLYO CAM KAPLAMA ANKARA

Bilindiği üzere artık ürünlerin tanıtımlarının yapılması her zaman büyük bir öneme sahiptir. Çünkü bu sayede ürünlerin satışları ciddi oranlarda artacak ve insanlar tarafından öğrenilerek firmanın tanıtımlarının artması amaçlanacaktır. Reklam firmaları da artık bu konudaki isteklerin yerine getirilmesi adına delikli folyo cam kaplama çalışmalarını oldukça etkili bir şekilde yapmaya devam ediyorlar. Yapılacak ola bu işlemler genel itibari ile cam yüzey giydirilen binalarda kullanılabilmektedir. Esas olarak PVC maddesinden üretilmekte olan bu folyoların yapışkan yüzeylerinin siyah olmasının nedeni, yapıştırılmış olan baskının oda içinden dışarıya doğru bakıldığı zaman çok rahat bir görüntü sağlaması ve neredeyse baskı yokmuş gibi bir görüntüyü ortaya çıkartmasıdır. Bununla beraber delikli folyo cam kaplama ile beraber dışarıdan güneş ışınlarının da içeriye girmesi engellenmiş olacaktır.

ANKARA DELİKLİ FOLYO CAM KAPLAMA

Yapılacak olan delikli folyo cam kaplama işlemi için öncelikli olarak görselin dikkatli bir şekilde bilgisayar üzerinden tasarlanması gerekmektedir. Tasarlama işlemleri esnasında dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntılardan bir tanesi ise firma ile tasarım işlemleri esnasında görüşmelerin dikkatli bir şekilde yapılması olmalıdır. Çünkü bu sayede yapılacak olan görüşmelerden sonra ortaya çıkacak görüntüler tam anlamıyla istenildiği gibi olmuş olacaktır. Genel olarak HD kalitesinde olan bu baskılar çok uzaktan bakıldığı zaman bile bir yandan farklılık yaratır diğer bir yandan ise tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olacaktır. Bu uygulama kolay yapılabilmesi adına cam yüzeylerde uygulanmaktadır.

Klasik tarzdaki tuğla duvarlara delikli folyo cam kaplama çalışmaları yapılmak istendiği zaman ortaya çok farklı ve kötü sonuçlar çıkacağı için mümkün olduğu kadar cam yüzeylere yapılması önemlidir. Görsel tasarımın yapılmasından sonra ise artık sıra ölçülerin alınmasına geliyor. Baskının yapılacağı alan ile alakalı ölçüm işlemlerinin yapılmasından sonra baskı işlemlerine başlanacaktır. Baskı işlemleri esnasında renklerin canlı olmasından ötürü ortaya oldukça etkili çalışmalar çıkmış olacaktır. Bu çalışmalar ışığında alınacak olan çıktılar daha sonrasında camın istenilen yerlerine yapıştırılmaya başlanmış olacaktır. Yapıştırma işlemi esnasında başta kabarcıkların oluşmaması olmak üzere gerekli olan tüm detayların üzerinde durulması anlamına gelecektir. Böylece gerekli olan işlemlere göre tanıtım işlemleri yerine getirilmiş olacaktır.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Sorularınız
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by