HEMEN ARA WHATSAPP

Çatı Tabelası

333 Reklam333Çatı Tabelası

Çatı tabelası

Tabela reklam dünyasında uzun zamandır gelişerek varlığını devam ettirmektedir. Artan nüfusla beraber işletmelerde ve kurumlarda görülen artış reklam dünyasını da etkilemektedir. Özellikle tabela kullanımına artan ihtiyaç bu noktada dikkat çekmektedir. Çatı tabelası verdiği hizmetle ihtiyaçları karşılamaktadır. Tabela uygulaması tasarım aşamasından montajına kadar geçen bir süreci kapsamaktadır. Bu süreçte özenli titizlikle çalışan bir ekip tarafından gerçekleştirildiği zaman işletmenizin ilk reklam çalışmalarını başlatmış oluyorsunuz. Birbirinden farklı seçenekleriyle tabelalar işletmenizin göze çarpan ilk ayrıntısını oluşturur. Bundan dolayı tabela işi uzmanlık gerektiren bir konudur.

Tabela işletmenizin logosunu, adını, mesajını taşıyan ve tüketicilerin dikkatini çekmek için uygulanan bir açık hava reklamıdır. Artan işletmelerle beraber rakiplerde artmaktadır. Her sektörde bulunan rakiplerinizin önüne geçecek ayrıcalıklı bir tabela daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlayan önemli bir ayrındır. Bundan dolayı Çatı tabelası gibi işinde deneyimli uzman reklam firmaları tarafından yaptıracağınız tabelalar ile başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Eskiden sadece isim ve mesajın yer aldığı düz tabelalar elde hazırlanarak üretilirdir. Hem maliyet hem de yetişmesi bakımın tam verim sağlamayan bu anlayış teknolojiyle beraber yerini dijital makinelere bırakmıştır. Dijitalleşeme tabela sektöründe daha fazla çeşitlilik bulunmasına dolayısıyla daha fazla seçenek sunarak yaratıcılığın işin içine girdiği bir dönem başlatmıştır. Işıklı tabelalarda kutu harfli tabelalara kadar her çeşit tabela Çatı tabelası tarafından işletmelere özel olarak tasarlanmaktadır. İsterseniz sadece işletme adının yazdığı son trend tabelalara sahip olabileceğiniz gibi işletmenizde verdiğinizi hizmetleri içeren ışıklı veya yana kayan yazılı tabelalara işletmenizi süsleyebilirsiniz.

Tabelacılık sadece dış cepheye uygulanan bir yöntem değildir. Dış cepheye uygulanan tabelalar gibi iç cepheye uygulanan tabela seçenekleri de bulunmaktadır. Böylelikle işletme veya kurumuzun hem içini hem de dışına en uygun tabela tasarımını gerçekleştirebilirsiniz. Standart kalıpların dışına çıkan Çatı tabelası konsept tabelaları ile dikkatleri çekmektedir. Özellikle son yıllarda kullanılan farklı yazı fontları ile oluşturulan tabela seçenekleri her yerde karşımıza çıkmaktadır. İlgi çekici olduğu gibi akılda kalıcılığı da arttıran bu tabelalar ile mekanınızın ruhunu yansıtabilirsiniz.

Tabela Çeşitleri

Her geçen gün gelişen teknoloji reklam sektörüyle kurduğu beraberlik yenilikçi sonuçlar sunmaya devam etmektedir. Teknolojini sağladığı faydalardan biri de dijital ortam basılan yenilikçi tabela çeşitleridir. Çatı tabelası son teknoloji makineleri ve uzman ekibiyle beraber hazırladığı tabelalarla işletmelerde fark yaratmayı amaçlamaktadır. Her işletmeye ve her ihtiyaca yönelik uygun tabela seçenekleriyle işletmenizi ön plana çıkarak detaylara kavuşabilirsiniz.

Totem Tabela

Totem tabela çeşitleri genel anlamda oldukça büyük ve gösterişli tabelalardır. Açık alanlarda, şehirler arası yol kenarlarında, cadde kenarların da ve sıklıkla petrol ofislerinde kullanılmaktadırlar. Dış mekan kullanıma uygun olan bir tabela çeşididir. Açık alanda herkesin görebilmesi için tasarlanan tabela çeşidi olan totem tabelalar reklam yapmak isteyen firma ya da kurumun presitijini en üst düzeye çıkartmak için özel olarak hazırlanır. Çatı tabelası özel tasarım seçenekleri ve istenilen her boyut ve ölçüde totem tabela tasarımlarını gerçekleştirmektedir.

Paslanmaz Harf Tabela

Paslanmayan saçtan üretilen bu tabela çeşidi işletmeler tarafından uzun ömürlü olmasıyla sıklıkla tercih edilmektedir. Paslanmayan saçla kaplanan harfler istenilen renge boyayarak tasarımlar gerçekleştirilir. El işçiliği olan bu tabela çeşidi Çatı tabelası tarafından istenilen tasarım için üretilerek uygulanmaktadır. Bununla beraber ışıklı ya da ışıksız olmak üzere seçenekleri bulanan tabela işletme sahibinin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Çatı Tabelası

Çatı tabelası diğer tabelalardan farklıdır. Standart bir ölçüsü bulunmadan isteğe özel olarak hazırlanan bir tabela çeşididir. Çatılarda kullanılacağı için oldukça büyük ölçülerde yapılarak uzaktan görünecek şekilde tasarlanır. Tabelanın koyulacağı alandan yer alacak mesaja kadar titizlikle çalışması gerekmektedir. Çatı tabelaistediğiniz çatı tabelasını en uygun ölçülerde hazırlayarak uygun motajlama ile işleminizi gerçekleştirmektedir. Tasarlanmasından montajına kadar uzman işçilik isteyen bir uygulamadır.

Vinil Germe Tabela

Dijital baskı yöntemi kullanılarak gerçekleştirilen bir tabela uygulamasıdır. Dijital baskı yöntemiyle basılan vinilin (brandanın), uygulanacak profile dört bir yandan gerdirilerek daha önceden hazırlanan ve içerinde ışık bulunan bir alüminyum kasanın üzerine kaplanması ile oluşturulur. Çatı tabelası vinil germe tabela hizmetini ışıklı ve ışıksız olmaz üzere iki seçenekle müşterilerine sunmaktadır. Oldukça kullanışlı olan bu tabela sayesinde dikkat çeken bir tabelaya sahip olabilirsiniz.

Işıklı Tabela

Tabela denilince caddeler sıklıkla karşımıza çıkan etrafa ışıklı tabelalar gelmektedir. Müşteriyi uyarıcı etkisi ile dikkatleri çeken ışıklı tabelalar birçok farklı aydınlatma malzemesi kullanarak gerçekleştirilebilir. Genellikle gece açık yerde ya da gece tanıtımlarının görünmesini isteyen işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilir. Led tabela şeklinde bilinen bu tabelalar Çatı tabelası müşteri vaatlerinizi, ürün ya da verdiğiniz hizmetleri içermesiyle tanıtı reklam tabelalarıdır. Her alandan kolayca fark edilen bu tabelalar sayesinde bulunduğunuz konumda kolaylıkla dikkatleri işletmeniz çekebilirsiniz. Dış mekan ve iç mekan uygulamalarıyla uyumlu bir tabela türüdür.

Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabelalar çok çeşitli malzemelerden üretilebilmektedir. Bu durumda her bütçeye uygun seçenekleri olmasını ortaya çıkartmaktadır. Her yazı fontu ve işletme logosuna uygun olarak tasarımı gerçekleştirilebilir. Router ve lazer olarak adlandırılan özel makineler ile keserek harf şekline getirilen bir tabela türüdür.

Tabela uygulaması uzman bir firma ve deneyimli bir ekip tarafından gerçekleştirildiği zaman oldukça başarılı sonuçlar elde etmenize imkan tanımaktadır. Tabela tasarımın yapılamasından basım ve montaj süreci kadar geçen bir çalışmayı içerisinde barındırmaktadır. Çatı tabelası ankara tüm bu süreçleri müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Tabelacılığın öneminin bilince olarak her çalışmalarında titizlikle hareket ederek işletmelerin outdoor reklamları için çalışmaktadırlar. Böylelikle işletmenizde fark yaratacak tabelalar ile daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlar.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Son Yazılar

Sorularınız
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by