HEMEN ARA WHATSAPP

Totem ve Yol Panoları
333 ReklamGenelTotem ve Yol Panoları
9 Ağustos 2017 Posted by 333reklam Genel

Totem ve Yol Panoları

Totem ve Yol Panoları ihtiyaçlarınız için 333 Reklam Firması olarak son teknoloji ekipmanlarımız ve tecrübeli ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Totem ve Yol Panoları İmalatı Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Totem ve yol panoları firmaların kendilerini müşterilerine ve hedef kitlelerine en iyi şekilde tanıtmak adına kullanmakta olduğu tabela modelleri arasında kendine yer bulmaya devam etmekte. Ancak buna rağmen kimi firmalar bu konuda yaptıkları yanlış araştırmalar sonrasında çok fazla kişiye hitap edebilecekken klasik tarzdaki reklam panolarını kullanarak oldukça kötü sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilecektir. Halbuki totem ve yol panoları ile birlikte Ankara grafik tasarım bünyesinde hazırlanmış olan panolar istenilen yerlere hiçbir sorun çıkmadan monte edilecek ve bu sayede arzu edilen dikkat çekme işlemini başarılı bir şekilde yapmış olacaktır. Şimdilerde ise hangi sektörde olunursa olunsun fark etmez firmaların büyük bir kısmı bu konuda başarılı çalışmaların yapılabilmesi adına alanında deneyimli olan kişiler ile iletişime geçmek istiyorlar.

Aksi bir durumda yani gerekli olan araştırmalar yapılmadan bu tarz tabelalar hazırlanmaya başlayınca ortaya çıkan sonuçlar istenilenden çok daha farklı olabilecektir. Ağırlıklı olarak okullar, firmaların giriş kısımları, akaryakıt istasyonları gibi alanlarda kullanılan bu tabelalar pek çok değişik materyalden hazırlanabilmektedir. Birçok firma materyal seçimi konusunda oldukça ciddi hatalar yapmaktadır. Halbuki nerede kullanılmak istenildiğine bağlı olarak doğru tarzdaki materyalin seçimi oldukça büyük bir öneme sahiptir.

Totem ve Yol Panosu İmalatı Nasıl Yapılır?

Firmaların bir kısmı totem ve yol panolarının üzerinde kendileri ile alakalı birçok bilginin bulunmasını arzu etmektedirler. Bu tarz bir istekte bulunuluyorsa panonun mümkün olduğu kadar enine doğru geniş hazırlanması önemlidir. Bunların tersine yalnızca marka ya da firma isim ve logolarının bulunduğu panolar hazırlanmak isteniyorsa; uzun ve orta boylu totem ve yol panoları tercih edilebilecektir. Panonun materyali ve boyutları konusunda fikir birliğine varılmasının hemen ardından artık renk belirleme işlemi yapılabilecektir. Bilindiği üzere bu tarz panolar genel itibari ile uzun süreler boyunca kullanılması adına hazırlanmaktadır. Renk seçimi ile birlikte aynı zamanda boya kalitesi de önemlidir.

Ankara totem imalatı firması tarafından başarılı bir totem ve yol panosu hazırlanmak istendiği zaman boyanın istenilen tüm istekleri yerine getirmesi önemlidir. Firma yetkilileri ile yapılacak olan görüşmeler sonrasında eğer gerekli görülüyorsa düzenlemeler yapılır ve hemen ardından da çalışmalara başlanır. Kısa sürede yapılacak ankara yol panoları hazırlık aşamaları sonrasında ise artık panolar montaja hazır hale gelmiş olacaktır.