HEMEN ARA WHATSAPP

Yeni Tercih: Işıklı Yönlendirme Tabelası

333 ReklamBlogYeni Tercih: Işıklı Yönlendirme Tabelası

Yönlendirmeyi amaçlayan ve gidilecek yeri yön işaretiyle tarif eden ışıklı tabelalardır. Bu tarz tabelalar hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda da bizlere çok fayda sağlamaktadır. Bu sayede hem gideceğiniz yeri çok daha kolay bir şekilde bulur, hem de kimseye sorma ihtiyacı hissetmezsiniz.

Sipariş ve Montaj İşlemleri

Firma ürün yelpazemiz arasında yer alan ışıklı yönlendirme tabelası imalatı ve montajı ile müşterilerimizin her türlü ışıklı ve ışıksız tabela ihtiyaçlarını gideriyoruz. Kapalı alanlarda kullanılan diğer ışıklı güvenlik ve uyarı levhalarımız için iletişime geçebilişiniz.

 Işıklı Yönlendirme Tabelası Nedir?

Görselliği artırmak amacı ile yapılışında farklı ışık türleri kullanılarak üretilen ışıklı yönlendirme tabelası modellerinden biridir. Dış mekanlarda, bina ve apartman girişlerinde, evlerin çatılarında kullanılmaktadır. Geniş iç mekanlarda, koridorlarda da kullanılmaktadır. Fiyatlara bakıldığı zaman fiyatların çok yüksek olmadığını ve herkes tarafından kullanıldığını görmekteyiz. Hiçbir sıkıntı oluşturmadan alım-satım yapıldığı anlaşılmaktadır. Eğer iş yeriniz veya apartmanınız için bu tabelaları kullanacaksanız detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Tabela çeşitleri olarak yönlendirme tabelaları dışında alüminyum, pleksiglas, polikarbon, kutu harf, alüminyum kutu harf, dijital baskı, totem, fener, gravür, krom kutu harf, fener tabela gibi pek çok tabela sayabilmekteyiz. Tabela çeşitleri olarak birçok model mevcuttur. Bunların dışında bir de yardımcı reklam ürünleri mevcuttur. Bunlar da branda afiş, araç yazıları, sahne dekoru, cam yazıları, stant yapımıdır.

Tabela; ürünleri ve markayı çevreye ve çevredeki kişilere göstermek için kullanılan objelerin tamamıdır. Tabela üretimi çok farklı şekillerde olabilmektedir. Yönlendirme tabelası ışıklı tabela, ışıksız tabela olarak ikiye ayrılmaktadır.

Işıksız ve ışıklı yönlendirme tabelası ile ışıklı kutu harf, ışıklı totem, ışıksız totem, inşaat, ışıklı paslanmaz krom ve daha nice tabela çeşidi ürün kataloğumuzda mevcuttur. Son dönemde led ışıklı tabela çeşidi gayet yaygınlaşmıştır. Klasik tabela anlayışında bir gerileme olmuştur. Led ışıklı tabela hareketli oluşundan ötürü dikkat çekmektedir. İnsanlara iletmek istenilen mesajlar daha güçlü anlatıldığından tabela seçiminde insanlar tarafından sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır.

Firmamız bu konuda yıllardır müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Tabela üretiminde üstün kalite, uygun fiyat ve sorunsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle hizmet vermekteyiz. Müşterilere ücretsiz keşif ve fiyatlandırma yanında 2 yıl garantili ile ürün hizmeti sunmaktayız. Üretmiş olduğumuz tabela için ücretsiz servis hizmeti de vermekteyiz.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.