HEMEN ARA WHATSAPP

Ankara Branda Baskı
333 ReklamBranda BaskıAnkara Branda Baskı

Ankara Branda Baskı

Ankara Branda Baskı ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak son teknoloji dijital baskı makinelerimiz ve deneyimli kadromuz ile kaliteli branda baskı için hizmetinizdeyiz. Branda ölçülerinize ve kullanım amacınıza göre farklı siparişler verebilirsiniz. Kenarlarında kesme işlemi uygulanan branda baskıları poster-afiş olarak kullanabilirsiniz. Tabelalar için germe yapacağınız branda baskılar için germe payı seçeneğini seçmenizde fayda var.

“Ölçülerine göre asım için gerekli işlemlerin yapılmasını seçtiğinizde, branda afişinizin ebadına uygun olarak kenar kesim, dikiş, kolon dikim ve delik açma işlemlerinden uygun olan işlemler uygulanarak asıma hazır olarak hazırlanacaktır.

Uzun süre dayanması amacıyla, belirli ebat üzerindeki branda afişlerin çevresine kolon denilen, kumaş kemer dikilmektedir.

Reklamın ve iş yerinin tanınırlığını artırmak amacıyla yapılacak ilk işlem bir tabela oluşturmaktadır. Yıllara direnen tabelalar belli bir noktadan sonra solar. Sürekli güneşe maruz kalan, kar ve yağmur gibi şartlarda yapısının değişmesine neden olan ortamlar neticesinde soluk tabela görselinin değişmesi gerekir. Yeni nesil tabela sistemleri içinde yer alan firma bu anlamda muhteşem seçenekler sunmaktadır. Eğer ışıklı bir tabela arzu edilir ise gece gündüz iş yerinin prestijini artıracak bir unsur elde edilmiş olur.

Ankara Branda Baskı Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Tabelalarda görsellik çok önemlidir. Tabela bir etikettir. Bu sebeple bütün gün emek verilen, ciddi masraflar yapılan, sermaye için birçok şeye katlanılarak açılan iş yerlerinin olmazsa olmazı etkili bir tabeladır. İş yerinin yapısına uygun olarak büyük ya da küçük ebatlarda değişebilen tasarımlar hazırlanarak kısa bir süre içerisinde asma işlemi gerçekleştirilir. Bazı kullanıcılar daha farklı tercihlerde yoğunlaşabilir. Bu durumda alüminyum kutu harf tabela seçenekleri ile iş yerinin dış kısmında havayı değiştirmek mümkündür.

Uzman ekip ile tasarlanan bu modeller ve üretimler sonrasında kaynaklama, monte etme aşamalarını da aynı dikkat ve özen ile yaparak maksimum memnuniyeti amaçlarlar. Kullanıcıların tercihlerine göre farklı seçenekler arasından tabela seçimi yapmak mümkündür. Kabartmalı tabela arzu edenler de yine aynı şekilde solan, eskiyen, bükülen ya da bilgilerinin değişmesi gereken tabelaları yenilerek yeni bir boyuta taşımaktadır iş yerlerini. Bu durum dışarıdan bakınca iş yerini yenilemek gibi alınan olumlu bir imajdır.

Branda Baskılar Nerelerde Kullanılmaktadır?

Branda baskılar daha çok açık hava reklamcılığında kullanılmaktadır. Her türlü hava şartlarına uygun olup, hafif, dayanıklı vinil üzerine yapılan bir dijital baskı çeşididir. Branda baskıya afiş baskı ya da vinil baskı da denilmektedir. Diğer adı ile vinil baskılar gerek kalite, gerekse fiyatı açısından son derece cazip bir üründür; reklam sektörünün vazgeçilmez bir ürünüdür. Gramajı 250 gr ile 550 gr arasındadır. Ekonomik açısından uygun olan branda baskı ürünlerinin kullanım alanı da çok fazla olduğundan dolayı sıkça tercih edilmektedir.

Dijital baskı sektöründe ankara branda baskı gerek afiş olarak, gerek tabela olarak, gerekse yüzeye giydirme olarak kullanılmaktadır. Emlak afişlerinde, inşaat kapamalarında, dershane ve kafe camlarında, eczanelerde, tırlarda reklam amaçlı, organizasyon firmalarının tanıtımlarında, sahne kurulumlarında, benzin istasyonlarında, kamp çadırlarında, ışıklı – ışıksız olarak ve birçok iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır.

Branda Baskı İmalatı Nasıl Yapılır?

Benzin istasyonlarında kullanılan afişler, kuş gözü denilen alüminyum halkaların brandanın köşelerine açılması şeklinde ve bu alanlardan montajın ip ile yapılması biçimindedir. Bundan başka brandanın sağ ve sol kısımlarına sopa geçirilebilir. Bu sopalara kanallar asılıp bu sopalar yardımı ile brandanın montajı da yapılabilmektedir. Mağazalarda ve restoranlarda da montaj şekli ve brandanın işlenmesi bu şekildedir. Fakat kuş gözleri yani kapsüller ankara branda baskı üzerinde atılmadan önce brandanın dört kenarı da sağlamlığı artsın, olumsuz hava koşullarından etkilenmesin diye dikilmektedir. Sonrasında kapsül çakılmaktadır.

İnşaat alanlarının tanıtımı için kullanılan brandaların montaj şekli biraz daha farklıdır. Çünkü inşaat alanlarında kullanılan malzemeler çok büyüktür. Bununla birlikte dış mekanda kullanılmaktadır. Bu sebeple brandanın çok sağlam olması gerekmektedir. Brandanın çok sağlam olması için kolon tabir edilen genişliği 2cm -5cm. aralığında değişen, kopması çok zor olan bir ürün brandanın dört tarafına dikilmektedir. Bu şekilde sağlamlaştırılmaktadır.

Brandanın asılması için birer metre ara ile tüm kenarlarına kolondan halka dikeriz ve tüm bu yüzeylerden bağlamak sureti le montajı yapılmaktadır. Burada sağlam bir uygulama olmuş olsa da branda baskı güvenliği daha çok arttırılmak istenirse brandanın üstüne üçgen şeklinde veya yuvarlaklar şeklinde hava kanalları açılabilmektedir.

 

Comments (4)

  1. Tabela Ankara | Hizmetlerimiz | 333 Reklam Ajansı Ankara

  2. Gaziantep Branda Baskı Gaziantep Branda Baskı – Gaziantep Reklam Firması

  3. Muş Branda Baskı - Muş Reklam

  4. Alüminyum Etiket | Hizmetlerimiz | 333 Reklam Ajansı Ankara