HEMEN ARA WHATSAPP

Bina Totem Nedir?

Apartmanların, iş merkezlerinin ve sitelerin şık ve modern görünüşlere sahip olmasını sağlayan en önemli malzemelerin başında totemler gelmektedir. Bir başka deyişle bina tabelaları olarak da adlandırılabilecek olan bu tasarımlar, kullanılan malzemenin cinsine, boyutlarına, renk seçeneklerine göre birbirinden çeşitli modellerde rahatlıkla üretilebilmektedir.

Şık ve Modern Görünümler

Bina ve site totemleri eskiden kullanılan floresanlı aydınlatmaların terk edilmesi ile günümüzde başka bir boyut kazanarak teknolojiyle bütünleşmiş durumdadır. Işıklı ve ışıksız olarak üretilebilmekte olan bu ürünler, gösterişli ve canlı yapılar ortaya çıkartarak bulunulan sahaya ayrı bir hava katmaktadır. Özellikle enerji tasarruflu LED ışıklandırmalar ile yapılan vinil germe tabelalar, oldukça dikkat çekici özelliklere sahip olduklarından dolayı diğer uygulamalara göre daha çok tercih edilmektedir. Binaların dış yüzeyi ve renkleri ile de kolaylıkla uyum sağlayabilen bu tasarımlar, çok çeşitli renklerle bütünleştirilmiş ışıklarla aydınlatılabilmektedir.

Çok Çeşitli Tasarımlar

Kutu harf sistemi ile de yapılabilmekte olan bina ve site totemleri, özel kesim makineleri vasıtası ile 3 boyutlu şekilde hazırlanabilmektedir. Bunlara ek olarak altın, gold, gümüş aynalı, krom, alüminyum ve pirinç harften üretilen tasarımlar da paslanmaz yapıları sayesinde uzun ömürlü kullanımlara olanak tanımaktadır. İstenilen punto büyüklüğünde üretilebilmekte olan bu malzemeler, oturulan mekanın giriş kısmına monte edilerek oldukça uzak mesafelerden rahatlıkla görülebilmektedir.

Sağlam ve Dayanıklı Üretimler

Dekota, pleksi cam, polikarbon, kompozit ve benzeri levhalar şeklinde dizayn edilip üzerine folyo kesim ve dijital baskı oluşturularak elde edilen bina ve site totemleri, kolaylıkla vidalanarak monte edilebilmektedir. Dışarıdan gelebilecek herhangi bir darbeye karşı hiçbir şekilde bükülme, çatlama veya göçme durumlarına sebebiyet vermeyen sağlam ve dayanıklı yapıdaki bu ürünler, uzun yıllar kullanımlara olanak tanımaktadır.

Sadece bulunulan alanın isimliğinden oluşan tabelanın yanı sıra otopark, havuz, spor salonu, acil çıkış kapıları, misafir girişi gibi çeşitli yerlerin de pratik bir şekilde gösterilmesini sağlayan yönlendirmelere sahip tabelalar da oluşturularak fonksiyonel kullanımlar ortaya çıkarılabilmektedir.

Kullanılacak malzemenin cinsi ve kalitesi, harflerin punto büyüklüğü, ışıklı olup olmaması gibi durumlara bağlı olarak fiyatları belirlenen bu uygulamalar, her bütçeye uygun olarak kolaylıkla tedarik edilebilmektedir.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

?>