HEMEN ARA WHATSAPP

Alüminyum Kutu Tabela

333 ReklamİmalatlarımızAlüminyum Kutu Tabela

Alüminyum Tabelalar, alüminyum levhalar ile yapılacak grafik ve kelime örnekleri.Firmamızın cihazları ile istenilen boyutlarda kesilir. Kesilen bu parçaların kenarları bükülerek, elektrostatik boya ile istenilen renklerde boyanır. Bu boya işlemi ile alüminyum tabelanın fiziksel dış kuvvetlere karşı uzun müddet dayanıklılık sağlar. Dekupe (oyma ) işlemi yapılan yerlerin iç kısımları plexglas denilen, ışık geçiren özelliğe sahip bir malzeme ile kapatılır. Ardından Plexglas üzerine renkli folyolar kaplanır. Alüminyum tabelada iki versiyon mevcuttur. Biri önden ışık veren, plexiglass malzeme ile birlikte kullanılan modeldir. Diğeri ise sadece alüminyum malzeme kullanılarak yapılır ve ışığı zemine doğru arkadan yansıtır. Bu model zeminden belli bir mesafede olan, özel ayak kullanılarak monte edilir. Bu modelde istenirse var olan zemine montajlama yapılabilir.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim ile tüm kutu harf işlerinizde sizlerin yanınızdayız. Paslanmaz, alüminyum, pleksi kutu harflerinizi üstün kalite anlayışımız ile üreterek sizlere sunuyoruz.

Kutu harf ile birlikte totem , uv baskı,pilon teknolojileri, led reklam modülü, sarf malzemeleri gibi reklam ve tabela sektörü ile alakalı tüm özgün ürün ve hizmetleri de sizlere sunuyoruz.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.